Top 10 3 5 Zoll Gehäuse – Pouzdra

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. UGREEN

#ad

Pevný disk pouzdro pro 2 5" SATA SSD a HDD ve výšce 9,5 mm 7mm USB pouzdro s USB 3.0 kabelem, montáž bez nářadí, UGREEN Pouzdro na pevný disk 2,5 palce USB 3. 0 externí pouzdro UASP

#ad
UGREEN #ad - Kryt pevného disku podporuje protokol UASP a nabízí vám při použití s USB 3. 0 ultra vysokou přenosovou rychlost až 5 Gbps. Iroká kompatibilita: pouzdro na pevný disk 2 5" podporuje 2, 5 mm. Kromě toho vám nabízí "automatický klidový režim" ochranu disku, čímž bude váš pevný disk udržitelnější.

Protože má zabudovaný zámek. Film s vysokým rozlišením lze přenášet během několika sekund. Modré kontrolky navíc poskytují přehled o provozním stavu. Díky tomu může externí kryt pevného disku 2, 5 palce zaručit bezpečné spojení při přenosu dat. Přátelský design: dodávaný 30cm usb kabel pouzdra pevného disku 2, 5 palce usb 3. 0 nabízí více volnosti při spojení mezi pevným diskem a počítačem.

Vynikající přenosová rychlost: ugreen kryt pevného disku 2, 5 je skvělým řešením pro připojení externího pevného disku k počítači. Vícenásobná bezpečnost: skořepina z kvalitního abs je nejen protiskluzová, ale může také snížit sílu nárazu. Jednoduché ovládání: toto pouzdro ssd 2, 5 palce lze instalovat bez nářadí. Např. Podporuje také windows 11, 5" sata sdd a hdd až 10 tb a je kompatibilní s HDD výškami až 9, Linux, Mac OS 8.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen Group Limited #ad
Výška0.55
Délka5.04
Hmotnost0.26
Šířka3.23
Číslo dílu30847
Modelka30847

2. POSUGEAR

#ad

černá, USB 3.0 externí pevný disk kryt pro 7 mm/9,5 mm 2,5 palce SATA SSD HDD s podporou UASP, POSUGEAR Pouzdro na pevný disk 2,5 palce, externí SSD kryt s USB 3.0 kabelem montáž bez nářadí

#ad
POSUGEAR #ad - Vybaveno led indikátory pro snadné zobrazení pracovního stavu. Velmi rozšířené v pc, Samsung, routeru a tak dále. Podporuje hot swapping, není nutné žádné další napájení. Tento kryt ssd 2, plug & play, 5 palce se instaluje bez nářadí, není nutný žádný ovladač.0 vysokorychlostní přenos podporuje přenosovou rychlost 5 gbps a duální protokol zrychlení UASP+TRIM, o 900% rychlejší než běžné USB 2.

0, přenos hd filmů, hudby a dat v 3 -4 sekundy. Pokud dojde k problému s produktem během tří let, nahradíme jej za vás a poskytneme celoživotní zákaznickou podporu pro bezstarostné nakupování. Zpětně kompatibilní s USB 2. 0 nebo 1. 1. Kompatibilní s windows, ps5/ps4/ps3, linux a mac os a výše a kompatibilní s pevnými disky Western Digital, Kingston, Xboxu, laptopu, crucial, Hitachi atd. Vytěžte ze svého nepoužitého pevného disku, přenosného a kompatibilního s více zařízeními.

Kryt pevného disku z pc + abs materiálu, který poskytuje účinnou ochranu před pády a nárazy a chrání pevný disk před nárazy a poškrábáním. Pouzdro sata používá vysoce výkonný čip s rychlou detekcí, stabilním čtením a funkcí automatického hibernace, který zajišťuje ochranu před nadproudem, přepětím a přehřátím, aby byla zajištěna bezpečnost přenosu. Zabudovaná pěna eva zajišťuje stabilní spojení mezi pevným diskem a SATA rozhraním.
ZnačkaPOSUGEAR #ad
VýrobcePOSUGEAR #ad
Výška3.07
Délka4.84
Šířka0.55
Číslo díluYP-A-BL
ModelkaUSB3.0
ZárukaCeloživotní

3. IODD

#ad

IODD 2531 USB 3.0 externí pevný disk Virtuelle DVD Blu-ray ROM / VHD / Booting / SSD / HDD / 2. 5 1 svazky

#ad
IODD #ad - Manuální není součástí dodávky a stažení firmwaru: http://iodd. Kr/wordpress/product/iodd-2531/. Celý hliníkový design karoserie je elegantní a efektivní proti externím nárazům a zářivému teplu HDD. Ochrana proti zápisu / auto sleep / win to go / Bezpečné odstranění / aktualizace firmwaru. Vhd - virtuální pevný disk s fyzickou diskovou jednotkou. Uznávaný jako boty schopný odd dvd, blu-ray-Rom, které lze na člunu výběrem ISO-souborů.
ZnačkaIODD #ad
Výrobceiodd #ad
Výška3.09
Délka5.33
Hmotnost0.21
Šířka0.52
Číslo díluIODD-2531
ModelkaIODD-2531

4. JeoPoom

#ad

S 40cm USB 3.0 kabelem, JeoPoom USB 3.0 pouzdro na pevný disk 2,5", montáž bez nářadí průhledná, externí pevný disk pouzdro pro HDD SSD SATA I/II/III

#ad
JeoPoom #ad - Velikost- 2, 5 palce hdd / ii / ssd pevný disk pouzdro vhodné pro většinu 2, 5" SATA I / III HDD a SSD pevných disků. Rozsah dodávky- 1 x 2, 5" usb 3. 0 kryt pevného disku; 1 x USB 3. 0 kabel. Plug and play- konstrukce bez nářadí, výměna disků bez nářadí nebo montážních dílů. Kompatibilita - windows 2000 / 8. 1 / 7 / 98 / vista / xp / 10, mac os 9.0 / 8 / me / 10.8. 4 a vyšší. Stabilní přenos – pouzdro na externí pevné disky podporuje uasp, usb 3. 0 rozhraní s přenosovou rychlostí až 5 Gbps, zpětně kompatibilní s USB 2. 0/1. 1.
ZnačkaJeoPoom #ad
VýrobceJeoPoom #ad
Hmotnost0.22
Číslo díluKXC-SATA-Case-Transp
ModelkaKXC-SATA-Case-Transp

5. Inateck

#ad

černá, Inateck Pouzdro na pevný disk 2,5" USB 3. 0 pro 7/9,5mm SATA SSD a HDD s USB 3.0 kabelem, není nutný žádný další ovladač, bez nářadí

#ad
Inateck #ad - Jednoduchá a rychlá instalace, vložení disku, připojení a uvedení do provozu v pouhých třech krocích: otevření zásuvky, zasunutí do pouzdra.

Kompatibilní se všemi verzemi Windows a Mac OS. Dná instalace ovladačů. Inateck usb 3. 0 2, 5" pevný disk kryt: podporuje uasp. Konstrukce bez nářadí, výměna disků bez nářadí nebo montážních dílů; ještě pohodlnější výměna pevného disku. Automatický klidový režim, úsporný a udržitelný, ochrana disku, vstup do klidového režimu po 15 minutách nečinnosti. Led displej: modrý led indikátor na přední straně pouzdra zobrazuje pracovní stav pevného disku. Odpovídá aktuálním standardům USB3. 0; teoretická přenosová rychlost až 5 Gb/s. Podporuje trim.
ZnačkaInateck #ad
VýrobceInateck #ad
Výška0.59
Délka4.53
Hmotnost0.15
Šířka3.15
Číslo dílu98-FE2005-US
ModelkaFE2005
Záruka1 rok

6. UGREEN

#ad

UGREEN Kryt pevného disku 2,5 palce USB C 3.2 Gen 2 na SATA III až 6 Gbps Externí kryt pro SSD a HDD ve výšce 9,5 mm/7 mm podporuje UASP, SATA kryt s USB C 3.1 kabelem montáž bez nářadí

#ad
UGREEN #ad - Díky odnímatelnému designu lze kabel usb c o délce 50 cm jednoduše uspořádat na psacím stole, aby se zabránilo změti kabelů. Kromě toho může vnitřní houba eva bezpečně zachytit váš 2, 5" pevné disky před nadměrným proudem, 5" HDD nebo SSD disk a chránit před poškrábáním při instalaci.

Funkce trim a smart slouží k optimálnímu výkonu psaní a samovysledování. Zabudovaný multifunkční systém zabezpečuje vaše kvalitní 2, přepětím a přehřátím. Praktická funkce trim, smart a klidový režim: 2, 5" ssd pouzdro s usb c přípojkou podporuje trim, s. M. A. R. T pro pevné disky ssd a inteligentní klidový režim pro všechny disky sata. Rozsáhlá kompatibilita: 2 5" kryt pevného disku umožňuje připojení 2, laptop, imac, linus, ps5/4, routery, pc a podporuje pevné disky ve velké kapacitě až 6tb.

Větší bezpečnost: 2, 5" sata pouzdro ze stabilního abs plastu má dobrý odvod tepla a odolnost proti nárazu. Snadná montáž bez nářadí: konstrukce bez nářadí umožňuje instalaci nebo výměnu disku pohodlnější a úspornější čas. Plug & play, 5" sata ssd/hdd pevných disků ve výškách 9, na většinu usb nebo usb c/thunderbolt 3 zařízení jako televizory, 5 mm a 7 mm, MacBook Pro, Xbox, MacBook, žádná instalace v systému Windows XP/7/8/10/11, Mac OS 8.0 a vyšší.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen Group Limited #ad
Výška0.5
Délka5.04
Hmotnost0.19
Šířka3.3
Číslo dílu50743
Modelka50743

7. Sabrent

#ad

Pevný disk externí adaptér case typ A kabel, není nutný žádný další ovladač, bez nářadí, sata na USB Enclosure, SABRENT SSD/HDD 2,5 palce kryt pevného disku 3.2 gen1 Hard Drive dokovací stanice

#ad
Sabrent #ad - Super přenos – pevný disk je vynikajícím řešením pro připojení externího pevného disku k počítači. Jednoduché plug & play: toto pouzdro na pevný disk 2, 5 lze bez nářadí při instalaci, 5/3, navíc modrá kontrolka poskytuje přehled o provozním stavu.

Prémiová kvalita: pouzdro z kvalitního abs je nejen protiskluzové, nadměrným proudem, 5 palce zaručit bezpečné spojení při přenosu dat, přehřátím, ale může také snížit sílu nárazu, zkratem, ochrana před napětím, díky tomu může externí pouzdro pevného disku 2, netěsností a další vícenásobná ochrana. Zaregistrujte svůj produkt na Sabrent. Com, obraťte se na náš přátelský zákaznický servis support@sabrent.

Com. Nakupujte s důvěrou: pokud se během používání setkáte s problémy, kontaktujte nás prosím předem. Poskytneme vám co nejrychleji uspokojivou odpověď. Zpětně kompatibilní s USB 2. 0 nebo 1. 1. Iroká kompatibilita: 2, až 16tb podporuje také windows 11, 4tb ssd, Linux, 2tb ssd, 5 sata 1tb ssd, 5" externí pevný disk podporuje 2, Mac OS 8.0 a vyšší.
ZnačkaSabrent #ad
VýrobceSABRENT #ad
Výška0.5
Délka4.9
Hmotnost0.13
Šířka3.1
Číslo díluEC-UASP
ModelkaEC-UASP
Záruka2 roky po registraci

8. Sabrent

#ad

SABRENT SSD HDD 2,5 palce hliníkové pouzdro na pevný disk 3.2 gen1 Hard Drive kryt, typ A kabel kompatibilní také s typem C na typ A, pevný disk externí adaptér case, sata na USB Enclosure

#ad
Sabrent #ad - Superspeed přenos: pouzdro na pevný disk je vynikajícím řešením pro připojení externího pevného disku k počítači. Díky tomu může externí kryt pevného disku 3, ochrana před napětím, únikem a další vícenásobnou ochranou. Jednoduchý plug & play: toto pouzdro pevného disku 2, 5 lze instalovat bez nářadí, 5/3, navíc modré kontrolky poskytují přehled o provozním stavu.

Zpětně kompatibilní s USB 2. 0 nebo 1. 1. Iroká kompatibilita: 2, 4tb ssd, až 16 tb podporuje také windows 11, linux, 5 sATA 1TBSSD, 5palcový externí pevný disk podporuje 2, 2tb ssd, Mac OS 8.00 a vyšší. Zaregistrujte svůj produkt na Sabrent. Com, obraťte se na náš přátelský zákaznický servis support@sabrent. Com. Prémiová kvalita hliníku: kryt z kvalitního hliníku je nejen protiskluzový, zkratem, 5 palce zaručit bezpečné spojení při přenosu dat, přehřátím, nadměrným proudem, ale může také snížit sílu nárazu.

Pouzdro na pevný disk podporuje protokol UASP a nabízí při použití s USB 3. 0 ultra vysokou přenosovou rychlost až 5 gbps pro přenos dat! Díky tomu lze přenášet HD filmy, hudbu a data během několika sekund. Co nejrychleji vám poskytneme uspokojivou odpověď.
ZnačkaSabrent #ad
VýrobceSABRENT #ad
Výška0.68
Délka8.03
Hmotnost0.15
Šířka5.91
Číslo díluEC-UK30
ModelkaEC-UK30
Záruka2 roky po registraci

9. UGREEN

#ad

UGREEN Kryt pevného disku 2,5 palce USB 3.0 SATA kryt pro 2,5 palce SSD a HDD ve výšce 9,5 mm 7 mm pouzdro na externí pevné disky podporuje UASP HDD Case s USB 3.0 kabelem, montáž bez nářadí

#ad
UGREEN #ad - Odnímatelný USB 3. 0 kabel vám nabízí větší pohodlí při skladování a propůjčuje krytu maximální mobilitu. Rozsáhlá kompatibilita: speciálně vhodné pro 2, 5" sata ssd a hdd až 6 tb, kalkulačce a notebooku pro nahrávání televize, routeru, PS4/3, 5 mm a 7 mm.

Uvnitř umístěná houba eva může bezpečně držet váš sSD nebo HDD a chránit před poškrábáním při instalaci. Ugreen pouzdro na externí pevný disk je vyvinuto s usb 3. 0 a poskytuje vám mimořádně vysokou přenosovou rychlost až 5 Gbps. Montáž bez nářadí: design bez nářadí umožňuje příjemnou instalaci nebo výměnu pevných disků po několik sekund.

Plug&play pro windows, Mac OS a Linux. Není nutný žádný ovladač a napájení. Ideální pro připojení k televizoru, jejichž stavební výška je 9, Xbox One, rozšíření paměti a rychlé bezpečnostní kopie. Přátelský design: pro optimální zážitek z psaní podporuje 2, 5palcový kryt pevného disku trim příkaz k ssd a s. M. A. R. T pro vlastní monitorování.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen Group Limited #ad
Výška0.55
Délka5.04
Hmotnost0.29
Šířka3.23
Číslo dílu30848
ModelkaMPA-6957303838486
Záruka2 roky výrobce

10. EasyULT

#ad

Externí pevný disk kryt 2. 5 montáž bez nářadí, 2,5 palce pouzdro USB 3.0 pro 9,5 mm 7mm SATA SSD HDD s USB 3.0 OTG adaptérem, UASP akcelerace, EasyULT Pouzdro na pevný disk 2,5 palce USB 3.0

#ad
EasyULT #ad - Usb 3. 0 s uasp – o 70 % vyšší rychlost čtení a o 40 % vyšší rychlost zápisu ve srovnání s běžným uSB 3. 0 usb c při špičkovém výkonu.

Nabízíme vám snadnou záruku a přátelský servis. Disponuje zabudovaným LED displejem a je kompatibilní s Windows, Linux a Mac. Podporuje většinu 7 mm / ii / 9, 5 mm 2, 5" sata-i / iii hdD a SSD až 2 TB max. Nabízí montáž bez nářadí, podporuje hot-swap a pracuje s Plug & Play. Rozsah dodávky: 1 x 2, 5" usb 3. 0 kryt pevného disku; 1 x usb 3. 0 kabel; 1 x otg usb typ C na USB 3. 0 adaptér. Výrazně snížit využití procesoru. Napište e-mail, pokud máte dotazy nebo potřebujete pomoc, odpovíme do 24 hodin.
ZnačkaEasyULT #ad
VýrobceEasyULT #ad
Hmotnost0.07
Číslo díluCase-SATA-USB3.0-Black
ModelkaCase-SATA-USB3.0-Black