Top 10 Apparat Für Spachtel – Sklenářské nože na tmel

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ASKON

#ad

600 mm, Plošná stěrka 2K – vyhlazovací tmel – široká špachtle – k nanášení tmelu a omítky na fasády nebo na podlahové povrchy plošná stěrka 2K

#ad
ASKON #ad - Hliníková zadní strana a závěsný otvor. K vyhlazení velkých omítkových ploch. 2k plošná stěrka motýl k vyhlazení pro rovnoměrné výztužné vrstvy v oblasti WDVS. Nerezavějící. S 2k rukojetí.
ZnačkaASKON #ad
VýrobcePrema GmbH #ad

2. EFFEKTWERK

#ad

EFFEKTWERK Sada profesionálních špachtlí – 5dílná špachtle z nerezové oceli – 2× stabilní k odstranění tapet s broušením a kovovou deskou – 3 × flexibilní malířská špachtle – sada malířských nástrojů

#ad
EFFEKTWERK #ad - Otvory pro zavěšení – praktické závěsné otvory umožňují jednoduché a praktické uložení v dílně a kuchyni, takže už nikdy neztratíte čepel škrabky. Silné výsledky – zažijte snadné škrábání a plnění kvalitními škrabkami z ušlechtilé oceli s extrémně ostrými čepelemi; silné kovové kryty na rukojetích umožňují údery kladivem a pomáhají při odstraňování odolných nečistot.

5 různých velikostí – obsahuje různé velikosti 2, 5/5/7, 5/10/15 cm, takže můžete bez problémů zakrýt každý roh ve vašem domě; 2 robustní čepele umožňují snadné odstranění tapety; 3 flexibilní čepele umožňují jemné vyplnění otvorů a trhlin. Ergonomické rukojeti – protiskluzové ergonomické rukojeti zajišťují silné a pohodlné držení; dobře padne do vašich rukou a dělá vaše úkoly bez námahy a příjemné.

Iroké použití – ideální sada nářadí pro dekorace, koberců a tapet a plnění promáčklin, včetně kovu, renovace a diy projekty; funguje bez problémů na všech površích, škrábání barev, dřeva a plastu; ideální pro úkoly jako odstraňování sypkých tmelů, otvorů ve stěnách a trhlin.
ZnačkaEFFEKTWERK #ad
VýrobceEFFEKTWERK #ad
Výška1.5
Délka10.83
Šířka4.53
Číslo díluSpachtel Set
Modelka5tlg

3. RAM TOOLS

#ad

Malířské nářadí, 2x extra silná k odstranění tapet s broušením a kovovým víčkem, sada špachtlí z ušlechtilé oceli, 2x flexibilní malířská stěrka, RAM TOOLS® Špachtle

#ad
RAM TOOLS #ad - Příslib nástroje ram – jsme za nejvyšší kvalitu a pokud byste s produktem nebyli spokojeni, dostanete peníze zpět ještě 60 dní po nákupu. S těmito špachtlemi budete nejlépe doporučeni. V případě dotazů kontaktujte naši podporu!2 × extra silná + kovová krytka – naše extra silné špachtle z ušlechtilé oceli jsou vybaveny přesným broušením a mají na konci rukojeti kovovou krytku.

Tak už ani ta nejodolnější špína nemá žádnou šanci! 2 x velká flexibilní stěrka – listy naší široké malířské špachtle se sílou nabízejí optimální flexibilitu pro nanášení tmelů a pro všechny přípravy povrchů.

Lehké + ergonomické tvarování – díky ergonomicky tvarovaným rukojetím, které jsou díky materiálu obzvlášť lehké, leží špachtle perfektně a v ruce a zajišťují příjemnou práci i po několika hodinách. Mnoho možností použití – využijte sadu špachtlí ram tools vč. Velikostí 2, 5 cm, 5 cm, 7, 5 cm a 10 cm pro jakoukoli práci ve vaší dílně nebo při renovaci.
ZnačkaRAM TOOLS #ad
VýrobceRAM TOOLS #ad

4. Solid

#ad

Profesionální plošná stěrka – stěrka na omítání stěn a stropů – Made in EU – SOLID plošná stěrka 45 cm

#ad
Solid #ad - Vyrobeno v EU. Materiál: nerezová ocel 0, 3 mm. Pružná čepel umožňuje nanášet tmel ve velmi tenké vrstvě a vyvíjet tlak na celý povrch tmelu. Epel se zaoblenými stranami nepoškrábe povrch,. Ergonomická hliníková rukojeť, ergonomický tvar rukojeti umožňuje práci jednou nebo oběma rukama. Vhodné pro vyplnění stěn a stropů.
ZnačkaSolid #ad
VýrobceSolid #ad
Číslo dílu6391

5. BACHSAM

#ad

Omítání a odstraňování tapet, 2 K hladiče ploch s měkkou rukojetí., BACHSAM® Vyrobeno v Německu vysoce kvalitní plošná stěrka – sada 400 mm a 250 mm široká – profesionální fasádní tmel pro tmelení

#ad
BACHSAM #ad - Naše špachtle je vhodná jak pro praváky, tak i pro leváky, což ji činí obzvláště všestranným. Pro profesionály i domácí kutily – nepostradatelný nástroj pro kutily a profesionály, kteří chtějí zpracovávat vysoce kvalitní povrchy.

Víceúčelové použití – s naší sadou širokých tmelů můžete tmelit, omítnout, utěsnit, odstranit tapety nebo připravit stěny a stropy před tapetováním. Spora času – zaoblené rohy zajišťují minimalizaci brusných prací na stěnách a stropech. Snadné čištění – naše plošná stěrka je vyrobena z kombinace plastu, hliníku a ušlechtilé oceli, díky čemuž se obzvláště snadno čistí.

Pičková kvalita – vysoce kvalitní špachtle z ušlechtilé oceli pro dlouhou životnost a trvanlivost, ergonomicky tvarované rukojeti pro pohodlnou manipulaci a protiskluzové povrchy. Vyrobeno v německu – naše sada vyhlazovačů ploch byla vyrobena s péčí v Německu.
ZnačkaBACHSAM #ad
VýrobceBACHSAM #ad
Výška0.79
Délka15.75
Šířka8.66
ModelkaBACST230

6. Stanley

#ad

Bi-materiálová rukojeť 0-28-206, špičatá čepel, Stanley Multifunkční špachtle délka 22,4 cm, šířka čepele 76 mm

#ad
Stanley #ad - Multifunkční: kovová krytka z tlakového odlitku pro zapuštění hřebíků. Isticí otvor: perfektní pro čištění barevných válečků. Práce bez únavy: bi-materiál rukojeť pro vysoký komfort a ochranu. Lze použít také jako škrabku / kráječ: Čepel k odstranění zbytků tapet a barev. Rozsah dodávky: 1x multifunkční stěrka Stanley.
ZnačkaStanley #ad
VýrobceStanley #ad
Výška1.06
Délka8.74
Hmotnost0.22
Šířka3.03
Číslo dílu0-28-206
Modelka0-28-206

7. Amazon Basics

#ad

Délka 35,56 cm, ušlechtilá ocel, Amazon Basics, Krabička na špachtle

#ad
Amazon Basics #ad - Vodotěsné: laserem svařované švy zaručují absolutní vodotěsnost – žádné nečistoty způsobené kapkami nebo vytečením. Rovný horní okraj: pro stírání tmelu na sádrokarton po celém povrchu, aby se rychle vyčistila. Robustní: vyrobeno ze 100% masivní ušlechtilé oceli pro dlouhou životnost a spolehlivou robustnost. Bezpečné držení: kónické konce a boky umožňují snadné a bezpečné držení.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška3.5
Délka16.25
Hmotnost1.43
Šířka4.25
Číslo díluMPX14-AZ
ModelkaMPX14-AZ

8. Stanley

#ad

Vybrání rukojeti, délka čepele 150 mm, kónický list z nerezové oceli STHT0-28041, Stanley Špachtle na spáry s bity PH2

#ad
Stanley #ad - Ideální pro hladké povrchy: kónicky zužující se list. Ergonomické: rukojeť z bi-materiálu pro vysoký komfort a ochranu. Mnohostranné použití: kryt rukojeti ze zinkové slitiny pro vysokou trvanlivost a k zaražení hřebíků. Rozsah dodávky: 1x stanley spárovací stěrka, 12 měsíců záruka výrobce při správném používání. Bezvadný materiál: nerezová ocel pro ochranu před korozí a pro vysokou trvanlivost.
ZnačkaStanley #ad
VýrobceStanley #ad
Výška1.77
Délka10.24
Hmotnost0.38
Šířka5.98
Číslo díluSTHT0-28041
ModelkaSTHT0-28041

9. COMENSAL

#ad

COMENSAL® Plošná stěrka 350 mm – profesionální fasádní tmel ušlechtilá ocel – ergonomická rukojeť – stěrka – vyrobeno v EU

#ad
COMENSAL #ad - Zkušenosti - comensal je polský výrobce ručních nástrojů. Rozměry – délka čepele podél ostré hrany: 350 mm, výška čepele: 45 mm, výška hliníkového profilu: 45 mm. Komfort během práce, plná kontrola nad nástrojem, silného tlaku. Má dlouhou životnost, stabilní a tuhý, s přirozeným efektem hladce taženého povrchu.

Vyrobeno z příjemné, hladké, ale matné a protiskluzové gumy. Naše nástroje lze koupit po celém světě. Rukojeť – rukojeť je dostatečně velká a profilovaná, bez trvalého, takže ideálně a velmi pohodlně padne do ruky a odlehčuje zápěstí během hodin práce. Pevně se nasadí do hliníkové zadní strany. Snadné čištění, vyznačují se mimořádnou životností a estetikou. Epel – čepel je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli.

Na dalších aukcích najdete plošnou stěrku s čepelí od 150 mm do 600 mm. Kvalita – nářadí bylo vyrobeno z nejkvalitnějších surovin od osvědčených dodavatelů, v moderní technologii zvýšená odolnost vůči nepříznivým pracovním podmínkám. Máme 30 let zkušeností v odvětví omítek a sádrokartonu. Promyšlené z hlediska komfortu a uživatelské přívětivosti, chemickému prostředí, oděru a dokonce mechanickému poškození. Jsme jedním z předních dodavatelů na trhu.
ZnačkaCOMENSAL #ad
VýrobceCOMENSAL #ad
Číslo dílu954-01-00-01199
ModelkaFlächenspachtel 350 mm

10. Xinzistar

#ad

Sada s plastovou rukojetí, špachtlí na palety, nerezový, putty nůž, 8 kusů malířských špachtlí z ušlechtilé oceli, Xinzistar Sada špachtlí, nůž na odstranění škrábanců, nerezovou stěrkou

#ad
Xinzistar #ad - Také odstraňování barev z cihel, sádře, kamene, vyhlazení trhlin ve dřevě, dřeva, vnitřních stěn atd. Mnohostranné použitítento produkt je nejen vynikající pro práci při tapetování, seškrábat tapety, opravit spáry, ale je mnohostranně vhodný pro mnoho dalších prací.

Materiál vyrobeno z ušlechtilé oceli vysoké kvality a leštěné zajišťují trvanlivost a odolnost proti korozi. Ergonomický design rukojetiergonomická rukojeť z gumového materiálu, s kolejnicí pro vedení prstů je možné provádět rychle, komfortní a měkčí, čistě a efektivně i práci na šikmých plochách. Různé velikosti pro různé požadavky. 8 velikostí pro různé použití 8 ks škrabáků, 2, 5 palce, 1, 5 palců, 5 palce, obsahuje 1 palec, kombinovaná sada nožů, 3 palce, 4 palce, 6 palců.

Tečná a zaoblená čepel oboustranná, její pečlivé zpracování zaručuje profesionální práci a dlouhou životnost. Multifunkční nerezová malířská stěrka pro vyplnění otvorů, zdivu a tapetách škrabkový papír, aby se vytvořil hladký povrch. Ka čepele: 25 mm 40 mm 60 mm 65 mm 75 mm 100 mm 125 mm 150 mm. Tak můžete odstranit nerovnosti na stěnách, odstranit podlahové krytiny, uzavřít otvory, odstraňovat laky, provádět sádrové práce. A zpracování má otvor pro snadné zavěšení po použití.
ZnačkaXinzistar #ad
VýrobceXinzistar #ad
Číslo díluAFDXW5063