Top 10 Bankerlampe Grün – Lampy na stolech

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Neatfi

#ad

117 ks SMD LED, Neatfi XL 2.200 lumenů LED stolní lampa se svorkou, 4stupňový jas stmívatelný stříbrná, 24 W super jasná lampa na psací stůl, evropská zástrčka, 20 palců ultra široká lampa

#ad
Neatfi #ad - Připevněte svorku bez problémů a bezpečně na svém stole nebo pracovním ponku, protože svorka nezanechává žádné viditelné stopy na vašem nábytku. Má cri 80 a barevnou teplotu 5600 K-6000 K. Lze jej jednoduše připevnit na psací stůl nebo stůl a pomáhá šetřit spoustu místa.

Integrovaná životnost lED spotřebuje o 80 % méně energie. Stmívatelné a s dlouhou životností – jednoduše stiskněte síťový vypínač, 50 %, aby se jas nastavil o 25 %, 75 % nebo 100 %. Snadno se manévruje a může velmi dobře udržovat svou polohu. Světlo přesně tam. Pro vychutnání perfektní kombinace světla si jednoduše nastavte úroveň jasu a barvu světla. Snadná obsluha – nejsou nutné žádné další nástroje. Postupujte podle jednoduchých pokynů pro diagram český jazyk nelze zaručit. 2 200 lumenů a 20 palcových šířek eu zástrčka – tato pracovní lampa se svorkou je 24 w světelný zdroj, který vyzařuje jasný světelný paprsek a má působivě širokou obrazovku 20", zajišťuje rovnoměrné rozptyl světla přes velké plochy.

100% záruka – pokud nejste z jakéhokoliv důvodu s vaším nákupem spokojeni, kontaktujte nás prosím a my uděláme to pravé! Kompletní tříletá 3 záruka je součástí dodávky. Můžete ho říkat tam, a to nejlepší na tom je, kde ho potřebujete, více částí hlavy a 32" ramena s velkým dosahem, že nebude horké.
ZnačkaNeatfi #ad
VýrobceNeatfi #ad
Výška32.28
Délka37.4
Hmotnost4.85
Šířka31.5
Číslo dílu9501LED
Modelka9501LED

2. MZStech

#ad

Mosazná základna, MZStech Stolní lampa / bankers lampa / kancelářská lampa bílé skleněné stínidlo, tahový spínač a LED žárovka 4 W zelená

#ad
MZStech #ad - Dobře zabaleno, nemusíte mít strach z rozbití. Kabel a evropská zásuvka, mnohem bezpečnější. Starožitná mosazná noha, robustní a pevná, zabraňuje kývání. Rychlé dodání, příjezd do 8-10 dnů. Velikost: d 18 cm x v 38 cm hmotnost netto 2, 1 kg. Skleněný tvar třídy smaragdově zeleně opláštěný, elegantní a vysoce kvalitní. Dodává se s led žárovkou vysoké kvality.
ZnačkaMZStech #ad
VýrobceMZStech #ad
Výška14.96
Délka7.09
Hmotnost4.63
Šířka7.09

3. One Fire

#ad

9 světelných LED stolní lampa, LED stolní lampa, baterie, akumulátorová stolní lampa, One Fire Stolní lampa bezdrátová LED stolní lampa, stolní lampa, lampička, bezdrátová baterie, skládací a přenosná

#ad
One Fire #ad - Led stolní lampu a lampičku na čtení si můžete vzít s sebou i bez kabelu, bezdrátová akumulátorová lampa a přenosná stolní lampa s baterií. Tak malá a prostorově úsporná stolní lampa led akumulátorová stolní lampa! Snadné připomenutí+stmívatelná lampička na čtení led stolní lampa s akumulátorem se snadno připomene.

Stolní lampa s akumulátorem led se vrací do režimu osvětlení posledního použití. Tato skládací, přenosná led stolní lampa s bezdrátovou baterií vám nabízí prostorově úspornou LED stolní lampu. Přenosný design je jedinečný a praktický. Po nabití lze led stolní lampu používat po dobu 5 týdnů. Univerzální a bezdrátová malá lampa s baterií a stolní lampou. Led stolní lampa je stmívatelná. Led stolní lampa, je to dobíjecí led stolní lampa, bezdrátová, akumulátorová lampa s vestavěnou baterií 2400 mah led stolní lampa s akumulátorem má zabudovanou 2400mah baterii.

Nebojíme se poskytovat zákazníkům špičkové LED stolní lampy. One fire zaručuje profesionální led stolní lampu, bezdrátová stolní lampa, lampa na psací stůl, lampička na čtení, LED stolní lampa, lampička na čtení Naše LED stolní lampa, lampičku na čtení a LED stolní lampu s akumulátorem!. Led stolní lampa je pro vás dobrou volbou. Díky světelné paměti je led stolní lampa na čtení snadno použitelná.
ZnačkaOne Fire #ad
VýrobceOne Fire #ad
Výška6.14
Délka6.57
Hmotnost0.77
Šířka3.03
Číslo dílu123EW
ModelkaWH-C17

4. Newrays

#ad

Newrays Stolní lampa Glass Bankers zelená

#ad
Newrays #ad - Velké nápady na dárky ve svítidle, zabalené v polystyrenu a silném kartonu. Certifikát ce + rohs: pokud z nějakého důvodu nebudete se svým nákupem spokojeni, můžete se na nás obrátit. Bankovní lampa cca velikost: V 36 cm x Š 26, 5 cm. Nastavitelný úhel: svítidla s nastavitelným bodem, můžete maximalizovat potenciál osvětlení nastavením úhlu světla. E27 max 1 * 60 w, žárovky nebo led žárovky jsou funkční žárovka není součástí dodávky. Jsme tu pro vás kdykoli. Snadná instalace. Doporučené žárovky, může vytvořit krásný světelný efekt.
ZnačkaNewrays #ad
VýrobceNewrays #ad
Výška14.17
Délka10.43
Hmotnost5.91
Šířka10.43
Číslo díluYY-T9007
ModelkaMN-D529-4EN2

5. Keepoo

#ad

Svorkovná, Stolní lampa LED, kancelářská stolní lampa, architektonická lampa, paměťová funkce, otočná o 360° lampa s husím krkem, 5 barevných režimů a plynulé stmívání, ochrana očí, stmívatelná

#ad
Keepoo #ad - Design klipu šetří místo na psacím stole. Super světlé a široké osvětlení stolní lampa keepoo s tenkým a minimalistickým designem má 41 cm širokou led hlavu pro rovnoměrné zakrytí celého psacího stolu. Pokud máte dotazy, můžete se na nás obrátit. Záruka stolní lampa se skládá z hliníkové slitiny a abs, lampa má velmi dlouhou životnost a vydrží až 50 000 hodin.

Světelný zdroj ra>90 nabízí plně rozptýlené osvětlení a příjemné světlo bez blikání, a snížit únavu očí. Lze ji snadno připevnit na psací stůl a nezabírá téměř žádné místo na psacím stole. Dné blikání, duchů. Plynulé stmívání a 5 barevných režimů tato led stolní lampa se snadno ovladatelnými dotykovými tlačítky je vybavena 5 barevnými teplotními režimy a plynulým stmíváním 2700 K-6500 K. Vhodné pro pracoviště s více monitory, ruční práce, hry, velký psací stůl, architekt, pracovnu, domácí kancelář, čtení, šití, počítač, malování, kreslení, klavír atd.

Může vám pomoci lépe vidět, na čem právě pracujete, kancelářská stolní lampa šetrná k očím 45° led design této stolní lampy umožňuje efektivní ochranu očí. Vysoce flexibilní husí krk a otočná základna má otočný a ohebný dlouhý husí krk a základnu, se kterou můžete osvětlit svou práci v perfektním úhlu. Lze jej sestavit do nesčetných možností osvětlení, aby vše osvětlilo na vašem psacím stole. Stolní lampa výška až 76 cm.
ZnačkaKeepoo #ad
VýrobceKeepoo #ad
Výška2.32
Délka17.52
Hmotnost2.36
Šířka9.25
Číslo díluM030
ModelkaM030

6. Relaxdays

#ad

Dekorační lampa retro, stolní lampa sklo, bronzová, Relaxdays Bankerová lampa zelená, stolní lampa vzhled mosazi, v x š x h: 52 x 27 x 18 cm

#ad
Relaxdays #ad - Vintage look: bankéřská lampa připomíná pracovní svítidla, jak se používala v bankách, kancelářích a knihovnách v 20 Basics: maximální velikost retro lampy vxŠxh: 52 x 27 x 18 cm - objímka E27 pro osvětlovací prostředky.

Silné detaily: Čtvercový podstavec zajišťuje díky své hmotnosti stabilní stání – spodní strana nohy chrání váš nábytek – do černého kabelu je integrován vypínač pro zapnutí a vypnutí. Rozmanité: dekorativní lampička na čtení nebo noční stolek do ložnice nebo jako poutač pozornosti v obývacím pokoji – ušlechtilé pracovní světlo do kanceláře – zajímavý doplněk pro filmové a retro party.

Letech – atmosféra americké filmové klasiky pro váš domov. Praktické: stínidlo lampy lze otáčet po stranách i nahoru a dolů – optimální výšku bankerové lampy lze nastavit pomocí obou koleček mezi 47 a 52 cm.
ZnačkaRelaxdays #ad
VýrobceRelaxdays #ad
Výška18.11
Délka7.09
Hmotnost5.86
Šířka10.63
Číslo dílu10022856
Modelka10022856
ZárukaZákonná záruka.

7. Dapo

#ad

Stolní lampa Bankerslamp s tahovým spínačem E27 výška cca 37,5 cm bankéřová lampa zelená lampa na psací stůl antická mosaz stínidlo zelená pracovní lampa na noční stolek stolní lampa antické retro

#ad
Dapo #ad - Stolní lampa bankerslamp s tahovým spínačem e27 lampa na psací stůl starožitná mosaz stínidlo zelená pracovní lampa lampa na noční stolek stolní lampa.

Zeleným skleněným stínidlem na konstrukci z antimosazné mosazi lze otočit. Výška cca 37, deštník cca 22 × 13, 5 cm, patka Drm.18 cm, 4 × 8 cm. Případné vzduchové kapsy ve skle, nerovnosti podtrhují individuální charakter a nejsou vadou. Délka kabelu cca 1, max. Konstrukce svítidla je leštěná v barvě antické mosazi, zelené sklo. 40 w není součástí dodávky, 75 m, světelný zdroj 1x e27, s tahovým spínačem, vhodné také pro LED a energeticky úsporné žárovky.
ZnačkaDapo #ad
VýrobceDapo Leuchten #ad
Výška14.76
Délka8.66
Hmotnost4.41
Šířka7.09
Číslo díluLT1 16645 AG
ZárukaPodle zákona.

8. PALAZZO INT

#ad

Lampa Banker lampa anglická stolní lampa kancelářská lampa stolní lampa na čtení zelená xcl112 Palazzo Exklusiv

#ad
PALAZZO INT #ad - Výška cca 39 cm. Pro světelný zdroj, max. Bankers lamp "belle epoque". 40 w není součástí dodávky, objímka E27. Nové a nepoužité! Materiál: mosaz, mosazný plech, zelené skleněné stínidlo.
ZnačkaPALAZZO INT #ad
VýrobcePALAZZO INT #ad
Výška15.35
Délka11.81
Hmotnost15.41
Šířka11.81
Číslo dílu44093221
Modelkaxcl112

9. Newrays

#ad

Newrays Náhradní sklo Bankers kryt stínidla pro stolní lampu matná bílá

#ad
Newrays #ad - Newrays náhradní kryt pro stínítka z matného bílého skla. Opravdu skleněné stínítko, ne plast, může způsobit hezký světelný efekt. Náhradní kryt stínidla z matného bílého skla pro stolní lampu. Rozměry: délka 22, hloubka 7, 5 cm, šířka 13 cm, 5 cm. Skvělé nápady na dárky v náhradních globech a deštnících, zabalené v polystyrenu a silném komiksu.
ZnačkaNewrays #ad
VýrobceNewrays #ad
Výška2.95
Délka8.86
Hmotnost1.43
Šířka8.86
Číslo díluNewrays
Modelka604

10. Relaxdays

#ad

10034378, E27, stolní lampa retro/vintage, lampa do knihovny, Relaxdays Bankerová lampa, se sklopným skleněným stínidlem a dřevěnou nohou, zelená, 43 x 26,5 x 23,5 cm

#ad
Relaxdays #ad - Stínidlo lampy a hrdlo lampy lze flexibilně sklopit. Vintage: retro bankéřská lampa je v nápadném stylu pracovních světel 20 Klasické: nostalgické knihovnické světlo ve stylu Art Deco – zelené skleněné stínidlo pro skvělou atmosféru. Detaily: bankerové svítidlo s paticí e27 - spodní strana s plstěným chráničem - dlouhý kabel s kolébkovým spínačem. Dekorativní: stolní lampa s hnědým dřevěným podstavcem – elegantně zdobená kovovými prvky v mosazném vzhledu. Mnohostranné: dekorativní jako lampa na psací stůl atd. Let.
ZnačkaRelaxdays #ad
Výrobcerelaxdays #ad
Výška16.93
Délka9.25
Hmotnost6.26
Šířka10.43
Číslo dílu10034378
Modelka10034378