Top 10 CRAZY Cat Lady – Deskové hry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ThinkFun

#ad

ThinkFun, Načechraná a drzá kombinační a dedukční hra s kočkami. Najděte viníka!, Cat Crimes, 76366

#ad
ThinkFun #ad - Zatímco úlohy pro začátečníky se vyšetřovateli ještě dobře řeší, při expertních úkolech potřebuje opravdový mistrovský detektiv! Jste připraveni přijít na útěk chlupatým zločincům? Rozsah dodávky: 40 karet úkolů s řešeními 4 úrovně obtížnosti, 6 kočičích figurek s postavičkami, 1 hrací deska, od začátečníků až po experty, 6 čipů pro události.

Kdo rozlil kávu a kdo spolkl malou zlatou rybku? chaos, ale která ze šesti koček byla viníkem? zjištění toho platí při napínavé logické hře Cat Crimes od ThinkFun! Mezi čtyřmi a sedmi různými upozorněními musíš na každou kartu úkolů zkombinovat tak dovedně, kam se podíváte, že vinná kočka nakonec sedí před čipem události.

Pokyny obsahují informace o místě pobytu koček během činu, jejich zvláštních vlastnostech, ale také o jejich hračkách pro kočky zanechaných na místě činu.
ZnačkaThinkFun #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška7.09
Délka10.83
Šířka9.76
Číslo dílu76366
Modelka76366
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. Vilac

#ad

Vilac Jeu d'équilibre Catyminy Ingela P. Arrhenius

#ad
Vilac #ad - Házet kostkami a pokusit se stohovat dvanáct prvků na maminku a kočku podle uvedené barvy. ! Tato roztomilá kočka bude vyžadovat plnou něžnosti, myš, dvě koťata, aby položila koťátko, aby všechno neupadla. Vhodné pro děti od 4 let. Skládá se ze 14 dílů. Rozměry: 20 x 20 x 4 cm.
ZnačkaVilac #ad
VýrobceVilac #ad
Výška7.87
Délka7.87
Šířka1.57
Číslo díluVIL7778
ModelkaVIL7778

3. Smiffys

#ad

Gown & Slipper Socks, Pink, L, Cat Lover Lady Costume

#ad
Smiffys #ad - Unser engagiertes hauseigenes sicherheitsteam stellt sicher, dass alle unsere Produkte hergestellt und streng getestet werden, um den neuesten EU- und amerikanischen Sicherheitsstandards und -vorschriften zu entsprechen.

Enthält katzenliebhaber-Kostüm, rosa, Kleid und Hausschuhsocken. Bitte beachten sie, dass alle unsere Smiffys-Produkte immer in einer Smiffys-Verpackung geliefert werden. Brustumfang: 101, beininnenlänge: 83, 3–86, taille: 81, 4 cm, 6–106, hüfte: 108–113 cm, 7 cm, 8 cm. Smiffys ist ein führender kostümlieferant und Familienunternehmen mit einem 125-jährigen Erbe in Kostümen, Perücken, Make-up und Accessoires.
ZnačkaSmiffys #ad
VýrobceSmiffys #ad
Výška0.9
Délka16.72
Hmotnost0.07
Šířka10.94
Číslo dílu70036L
Modelka70036L

4. SmartGames

#ad

Kočky & Boxes, Puzzle Game with 60 Challenges, SG450, 7+ Years, SmartGames

#ad
SmartGames #ad - Tyto kočky jsou dying to get into a box! Pohybujte puzzle kousky jedním jedním until all cats are in a cardboard box.
ZnačkaSmartGames #ad
VýrobceSmartGames #ad
Výška1.77
Délka9.45
Hmotnost0.9
Šířka6.69
Číslo díluSG450
ModelkaSG450

5. ANGRY CAT

#ad

15 cm –, Veselá mávající kočka, ANGRY CAT, japonská mávající kočka se smradlavým prstem, mávající paže s prostředníčkem, Mávající kočka Lucky CAT, dekorační předmět kývající se figurka kočka

#ad
ANGRY CAT #ad - Ukažte svůj názor. Zlá maneki-neko kývající se figurka přesvědčí nejen svým veselým designem, ale také stabilním zpracováním a velmi dlouhou a čistou pohyblivou funkcí paže.

Naše spokojenost je naším požadavkem. Pokud se ti z nějakého důvodu nebude líbit legrační mávnutím páchnoucího prstu, dostanete peníze zpět. Až 30 dní po zakoupení. Baterie napájená angry cat má nepříjemný pohled a je perfektní, aby se jednoduše vyjádřil a plaval proti proudu. Zlá mávající kočka: asijská kočka pro štěstí. Z tohoto důvodu jsou mávající kočky testovány místně v Berlíně na vysoký standard kvality a robustní zpracování. Naše veselá japonská kočka lucky cat vítá ostatní mávnutím prstem a jako dárek se vždy postará o smích. Také skvělé pro pozdravy sousedů, hostů nebo šéfa.
ZnačkaANGRY CAT #ad
VýrobceFluffy Dreams #ad
Výška5.91
Délka3.15
Hmotnost0.35
Šířka3.15
Číslo dílu4270002809109
Modelka4270002809109

6. Accoutrements

#ad

Hra CRAZY CAT LADY, zachraňte kočky!

#ad
Accoutrements #ad - Simple to Play and Mewingly Mad. Obsahuje: 1 gameboard, 4 crazy cat lady Game Pieces, 50 Plastic Cats and 4 Wildcat Cards. Crazy cat lady board game the ultimate board game for crazy cat ladies. Pazza gattara Gioco protože Tavolo. All of your cat Mad Friends CAN Join v. The insane game where collecting a sporák of Feral Felines is a Good thing. Převrácené kočka dámské desková hra. A kittified Board Game to go Crackers over. Señora loca del Gato Juego de Mesa. Simple to Play and Mewingly Mad. Meowing madness.
ZnačkaAccoutrements #ad
VýrobceToy Zany #ad
Výška1.85
Délka9.5
Hmotnost1.55
Šířka9.5
Číslo dílu11893
Modelka11893

7. Sumind

#ad

Dekorace kočka, malá plyšová zvířátka pro děti učebny, 8 kusů plyšových zvířátek 5 palců, plyšová zvířátka, dárky pro hosty, party, různé roztomilé plyšové hračky, škola

#ad
Sumind #ad - Měkký materiál: tato plyšová zvířátka jsou hebká a měkká, používají kvalitní materiály jako měkká polyesterová vlákna a plyš, dodatečná trvanlivost, švy a švy jsou silné a zesílené. Informace o velikostech: plyšová zvířátka měří 6 palců od nosu k ocasu a výška 5 palců, hodí se také do klasické krabičky na pamlsky, ideální velikost pro malou ruku, pokud je chcete použít jako narozeninovou oslavu.

Co dostanete: balíček obsahuje 8 různých druhů plyšových zvířat, hodí se ke každému oblíbenému plyšovému zvířeti, s okouzlujícím vzhledem a z krásné barevné, omyvatelné látky.

Hezká party dekorace: vhodné pro každou party se zvířecími motivy, party v útulku nebo adopční party, nebo jako náplň do sáčků se sladkostmi, stolní dekorace, vánoční výplň punčoch. Krásný výběr dárků: tato roztomilá plyšová zvířátka jsou pěkným a mimořádným dárkem k narozeninám, křtinám, Valentýnu atd. Lidem, kteří milují plyšová zvířata, Velikonocům, se jim budou velmi líbit.
ZnačkaSumind #ad
VýrobceSumind #ad
Výška1.18
Délka13.78
Hmotnost0.42
Šířka7.87
Číslo díluSumind-Stuffed Animals-69

8. Alderac Entertainment

#ad

Alderac Entertainment Cat Lady: Box of Treats

#ad
Alderac Entertainment #ad - 1–6 přehrávačů | ages 8+ | 30 minut | anglicky. Box of treats also expands the game to be play with up 6 players. Získáte správu nových položek, boxů a kočičích ošetření. Expansion for Cat Lady. Navíc ještě více koček krmíte přidáním nových stray kočiček a šedých koček.
ZnačkaAlderac Entertainment #ad
VýrobceAlderac Entertainment Group #ad
Výška2
Délka7.5
Hmotnost0.88
Šířka6
Číslo díluALD07078
ModelkaALD07078
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

9. Bezier Games

#ad

Bezier Games: Cat in The Box Deluxe Edition

#ad
Bezier Games #ad - Bestes geschenk für geburtstage und Partys Ihrer Kinder oder für ihre Freunde. Deluxe edition eines fantastischen Trickspiels! Versenkte Spielbrett & Spielerbretter. Hochwertige Spielermarken aus Kunststoff.
ZnačkaBezier Games #ad
VýrobceBezier Games #ad
Výška1.69
Délka5.16
Hmotnost0.86
Šířka7.13
Číslo díluCATXBEZ
ModelkaCATXBEZ

10. Rubie's

#ad

Rubie's Women's Cat Lady Fancy Dress Costume Standard

#ad
Rubie's #ad - Rubie's opus collection crazy cats erwachsene kostüm. Suchen sie nach einem passenden Kinderkostüm für ein lustiges Mutter-Tochter- oder Schwester-Foto.

Seit 1950 bietet rubie's klassische und lizenzierte Kostüme und Accessoires in Größen und Stilen für Ihre gesamte Familie. Wichtig: kostüme sind nicht gleich groß wie kleidung, konsultieren Sie die Rubie's Erwachsene Damen Größentabelle und Bewertungen, bevor Sie eine Auswahl treffen; kaufen Sie nicht basierend auf der Konfektionsgröße. Familienbesitz, familienorientiert und mit sitz in den USA. Langärmeliger rosa bademantel mit aufgedruckten Katzendetails, schwarze Kostüm-Perücke mit angenähten rosa Rollen und rosa gerahmter Brille.
ZnačkaRubie's #ad
VýrobceRubie's #ad
Výška66.93
Délka19.69
Hmotnost1
Šířka2.36
Číslo dílu700878_STD-000-Standard
Modelka700878_STD