Top 10 Fotokalender 2024 Zum Selbstgestalten – Nástěnné kalendáře

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Drupatech

#ad

Formát DIN A4, pro vlastní tvorbu, jemně bílý • udržitelný nástěnný kalendář pro vlastní potřebu k zavěšení • extra silný recyklovaný karton 250 g/m² • nástěnný plánovač, Kalendář pro kutily

#ad
Drupatech #ad - Díky stabilnímu vázání drátěného hřebenu a zesílené zadní straně je kalendář extra trvanlivý. Fsc certifikovaná výroba FSC-C081659. StabilnÍ: kalendář lze zcela jednoduše připevnit na stěnu na výše umístěný závěs.

Rozmanité: pro všechny věkové skupiny, pastelky, dědečka, akrylové barvy, přátele, perfektně vhodné pro psaní, babičku, fixy nebo polepování fotografiemi, vodní barvy, malování olejové barvy, pohlednicemi nebo malými kutily. Ekologická a klimaticky neutrální výroba v Německu a zabalená s klimaticky neutrální recyklovanou fólií. Udržitelný: fsc kalendář z extra silného ofsetového recyklovaného papíru 250 g/m² z udržitelných zdrojů.

Přehledně: formát din a4 s plochami 21 x 17 cm na každé straně a stálým kalendářem o velikosti 21 x 12 cm, který nabízí dostatek místa pro vlastní termíny nebo narozeniny. Perfektně se hodí k zavěšení doma nebo jako dárek. Individuální: láskyplně navržený diy kalendář s extra velkým prostorem pro vlastní tvorbu, také na titulním listu. Perfektní dárek pro maminku, tatínka, sousedy atd.
ZnačkaDrupatech #ad
VýrobceDrupatech #ad
Výška0.24
Délka11.69
Šířka8.27
Číslo díluDIY Kalender
ModelkaDIY Kalender

2. Grätz Verlag

#ad

Nástěnný kalendář 2023 pro dva I k vlastnímu uspořádání I fotokalendář 2023 k vlastnímu vytvoření I kalendář pro kutily jako kalendář pro páry s plánováním dovolené

#ad
Grätz Verlag #ad - Ražení zlaté fólie. Papír 170 g/m². Kvalita a design: potištěno na kvalitním stabilním papíře, v decentním barevném designu se zlatými akcenty, tento kalendář organizuje volný čas a zaměstnání.

Formát na výšku se spirálovou vazbou. B. Přehledné a funkční: v tomto nástěnném kalendáři 2023 najdete dostatek místa pro své termíny a úkoly, přídavný sloupec ponechává prostor pro další informace nebo narozeniny. Roční přehled, plánování dovolené. Kvalita z německa z nakladatelství Grätz. Zadní strana z kartonu. Vy, já a my. 12měsíční stránky lze individuálně vyobrazit a upravit.

Tak všestranné: kalendář obsahuje roční přehled a plánování dovolené. 22 x 43 cm. Skvěle se hodí na vaši stěnu doma nebo v kanceláři a je to pěkný nápad na dárek pro malý dárek. Praktický a šetří čas: tento elegantní kalendář pro vlastní tvorbu se zlatou fólií má 3 sloupce např. Přehled detailů: kalendář pro vlastní tvorbu na dva 2023, 12 měsíců.
ZnačkaGrätz Verlag #ad
VýrobceGrätz Verlag #ad
Výška8.66
Délka16.93
Hmotnost0.54
Šířka0.39
Číslo dílu71011

3. HEJ.CREATION

#ad

Hej.Creation Fotografický kalendář k vlastnímu vytvoření s přáním. Roční nezávislý kalendář pro kutily DIN A4 2024

#ad
HEJ.CREATION #ad - Velké kreativní plochy pro vaše fotografie, kresby nebo nálepky. Extra včetně druhého titulního listu a hezké pohlednice. Zaručený poutač pozornosti pro každý domov. Trendové, dekorativní a stylové.

Nechte volný průběh své kreativitě. Kreativní náš nástěnný kalendář pro kutilství, milá slova, lepení a popisování. Elegantní a moderní kalendář pro kutily v moderním designu s elegantními barvami a sladěným písmem. Kvalita používáme velmi kvalitní ofsetový papír 250 g/m² ve formátu din a4. Také lepidlo a lepicí proužky bez problémů drží a rozbuší každé kreativní srdce.

Pevný přírodní papír lze výborně popsat a malovat tužkami, inkoustem a inkoustem. Ideální také jako dárek pro vaše přátele a rodinu. Mnoho místa pro milá slova, dárkové zprávy nebo další fotografie. Rozmanité a stále aktuální kalendář je nezávislý na roce, díky čemuž lze kalendář používat a darovat v každém roce.
ZnačkaHEJ.CREATION #ad
VýrobceConrad & Allers GbR #ad
Výška0.39
Délka11.81
Šířka8.27
Číslo dílu02007
Modelka02007

4. heaven+paper

#ad

Heaven+paper Nástěnný kalendář 2024 se 3 sloupci – rodinný kalendář v elegantním akvarelovém designu – rodinný plánovač pro dva s 13 měsíci k zavěšení – vyrobeno v Německu SPOT

#ad
heaven+paper #ad - Jako nástěnný plánovací kalendář, ideální také pro WG a mladé rodiny. Nahlédneme společně do nového roku 2024, plánuje společné termíny a jako rodina se ještě více roztaví. V našem malém, bavorském rodinném podniku jsme navrhli tento moderní rodinný kalendář pro dva v pestrém akvarelovém stylu.

Termínový plánovač: párový plánovač 2024 se 3 sloupci nabízí dostatek místa pro všechny. Jako pár kalendářů se třemi sloupci např. Každý měsíc překvapí odlišným kreativním barevným provedením. Nápad na dárek: rodinný kalendář 2024 pro dva se skvěle hodí jako nápad na dárek pro vaši přítelkyni nebo jako dárek pro ženy. Heaven+paper: design made with love. S jedním samostatným sloupcem plánovače a jedním sloupcem pro společné termíny, jako jsou narozeniny nebo svatby.

Stabilní a díky tomu příjemné popisování na stěnu. K tomu dobře čitelné dny v týdnu a díky velkorysému formátu 42 x 21 cm vše dobře čitelné. Měsíční kalendář je optimálně popisovatelný od kuličkového pera přes tužku až po popisovače. Kvalitní: nástěnný kalendář 2024 se 3 sloupci se liší svou kvalitní kvalitou papíru a robustním povrchem. Myslel na všechno: nejen elegantní, ale také praktické.
Značkaheaven+paper #ad
Výrobceheaven+paper GmbH #ad
Výška16.54
Délka8.27
Hmotnost0.57
Šířka8.27
Číslo dílu4040

5. Grätz Verlag

#ad

Pro domácnost nebo, Fotokalendář 2024 pro vlastní tvorbu I zlatý list I kalendář pro kutily 2024 A4 I nástěnný kalendář I kalendář jako měsíční kalendář leden až prosinec 2024 se zlatými akcenty

#ad
Grätz Verlag #ad - Papír 170 g/m². Ražba zlaté fólie. Spirálová vazba. A4 29, 7 x 21 cm, formát na výšku. 12 měsíců. Dky vedle každého kalendářního měsíce nabízejí dostatek místa pro termíny, vzpomínky nebo narozeniny.

Zesílená zadní strana. Paperlions je synonymem pro nejlepší kvalitu kalendářů. Skvěle se hodí na stěnu doma nebo do kanceláře a je krásným nápadem na dárek pro malý dárek. Stránky 12 měsíců zvou k nalepení fotografií nebo jiných upomínkových předmětů. Kvalita a design: potištěný na kvalitním papíru a v decentních barvách, organizuje tento termínový kalendář volný čas a zaměstnání a udržuje vzpomínky vzhůru.

Mnohostranně použitelný: dekorativní měsíční plánovací kalendář inspiruje kreativní tvorbu. Praktický a funkční: nástěnný plánovač 2024 je jednoduchý a přehledný. Přehled detailů: závěsný kalendář 2024. Kvalita z Německa. Dekorativní a přehledný: tento elegantní kalendář pro vlastní tvorbu obsahuje dekorativní prvky zlaté fólie.
ZnačkaGrätz Verlag #ad
VýrobceGrätz Verlag #ad
Výška0.2
Délka11.69
Šířka8.27
Číslo dílu71266

6. OfficeTree

#ad

OfficeTree Sada 3 ks kalendářů pro kutily 2024 A4 – kalendář 2024 si vytvořte sami – kalendář bez čísla roku – věčný fotokalendář 2024 pro vlastní tvorbu – kalendář pro kutily A4 stále

#ad
OfficeTree #ad - Nejjemnější kvalita – 3dílná sada officetree věčný narozeninový kalendář k vlastnímu vytvoření a zavěšení. Osobní highlight – kalendář pro kutily 2024 pro vlastní vytvoření přímého vztahu na každé straně díky osobnímu projevu.

Rozmanitý – kalendář si vytvořte bez roku, ideální pro tvoření s přáteli/nejlepší přítelkyní nebo jako dárek pro rodinu. Stylový – fotokalendář pro vlastní tvorbu bez roku ve formátu DIN A4, vyrobeno v Německu, kvalitní papír. Emotional – kalendář pro kutily bez roku jako velmi osobní dárek pro přátele a rodinu na kvalitním offsetovém papíru.
ZnačkaOfficeTree #ad
VýrobceILP GmbH #ad
Výška8.27
Délka11.81
Šířka11.81
Číslo dílu1636

7. Spielefabrik

#ad

Nástěnný kalendář 23 x 43 cm, plánovač pro rodinu, rodinný plánovací kalendář a říjnový prosinec 2023, nálepka, Rodinný kalendář 2024 PASTELL s 5 sloupci, dovolená,, odpad, nástěnný plánovací kalendář

#ad
Spielefabrik #ad - 330 barevných nálepek – na zadní straně lepenky je uvnitř umístěna kapsa. To znamená, tužku nebo popisovač na drsný povrch rychle vstřebává a nerozmazává se. Zde můžete uchovávat nejen lístečky, narozeniny, poznámky a vizitky. Uspořádejte si a/nebo svou rodinu, WG nebo kancelářskou společnost.

Každý měsíc má přehlednou prázdninovou lištu. Vyrobeno v eu – navrženo, navrženo a textováno v naší kreativní centrále v berlíně, tištěno v sousedních německých zemích se sídlem v EU. 15 uměleckých motivů – náš nástěnný plánovač je nejen praktický, aby kalendář nezůstal jen praktickým předmětem, ale spíše elegantní – a navíc inspirující. Vytvořili jsme 15 stylových designových motivů v abstraktním vzhledu, ale stal se stylovým nástěnným ozdobou. Rozměry: 23 x 43 cm. Zde se nachází také 330 pestrých nálepek s různými motivy.

Prázdniny jsou tak přehledné jako nikdy – ještě nikdy jste neměli na očích prázdnin tak dobrý jako v tomto partnerském kalendáři nebo multiplánovací kalendář pro aktivní rodiny. Výhodou je však samostatný leták na dovolenou pro připevnění na vaši chladničku: Termíny zobrazujeme ve tvaru trámů. Etrná kvalita co2 namísto dlouhých způsobů dodání! Super pocit psaní – naše kalendáře jsou vytištěny na silný, zda se jedná o pero, že jakákoliv barva bez ohledu na to, nepovrstvený papír.
ZnačkaSpielefabrik #ad
Výrobcegorilla cases GmbH #ad
Výška16.93
Délka9.06
Šířka0.01
Číslo díluspfa-DE-family-pastel-24
Modelkaspfa-DE-family-pastel-24

8. OfficeTree

#ad

OfficeTree Sada 3 ks kalendářů pro kutily 2024 A4 – kalendář 2024 si vytvořte sami – kalendář bez čísla roku – věčný fotokalendář 2024 pro vlastní tvorbu – kalendář pro kutily A4 stále

#ad
OfficeTree #ad - Emotional – kalendář pro kutily bez roku jako velmi osobní dárek pro přátele a rodinu na kvalitním offsetovém papíru.

Rozmanitý – kalendář si vytvořte bez roku, ideální pro tvoření s přáteli/nejlepší přítelkyní nebo jako dárek pro rodinu. Osobní highlight – kalendář pro kutily 2024 pro vlastní vytvoření přímého vztahu na každé straně díky osobnímu projevu. Nejjemnější kvalita – 3dílná sada officetree věčný narozeninový kalendář k vlastnímu vytvoření a zavěšení. Stylový – fotokalendář pro vlastní tvorbu bez roku ve formátu DIN A4, vyrobeno v Německu, kvalitní papír.
ZnačkaOfficeTree #ad
VýrobceILP GmbH #ad
Výška8.27
Délka11.81
Šířka11.81
Číslo dílu1627

9. OfficeTree

#ad

OfficeTree Kalendář pro kutily 2024 A4 – kalendář 2024 – kalendář bez čísla roku – věčný fotokalendář 2024 pro vlastní tvorbu – kalendář pro kutily A4 stále

#ad
OfficeTree #ad - Rozmanitý – kalendář si vytvořte bez roku, ideální pro tvoření s přáteli/nejlepší přítelkyní nebo jako dárek pro rodinu.

Emotional – kalendář pro kutily bez roku jako velmi osobní dárek pro přátele a rodinu na kvalitním offsetovém papíru. Stylový – fotokalendář pro vlastní tvorbu bez roku ve formátu DIN A4, vyrobeno v Německu, kvalitní papír. Osobní highlight – kalendář pro kutily 2024 pro vlastní vytvoření přímého vztahu na každé straně díky osobnímu projevu. Nejjemnější kvalita – officetree kalendář pro kutily A4 Věčný narozeninový kalendář k vlastnímu vytvoření a zavěšení.
ZnačkaOfficeTree #ad
VýrobceILP GmbH #ad
Výška8.27
Délka11.81
Šířka11.81
Číslo dílu1969

10. Grätz Verlag

#ad

Nástěnný kalendář 2024 A4 pro kutily | zlatý list kalendář jako fotokalendář pro vlastní tvorbu | kreativní kalendář s místem pro vlepení obrázků..

#ad
Grätz Verlag #ad - A4 29, 7 x 21 cm, formát na výšku. Skvěle se hodí na stěnu doma nebo do kanceláře a je krásným nápadem na dárek pro malý dárek. Paperlions je synonymem pro nejlepší kvalitu kalendářů. 12 měsíců.

Ražba zlaté fólie. Mnohostranně použitelný: dekorativní měsíční plánovací kalendář, který inspiruje kreativní tvorbu. Praktický a funkční: nástěnný plánovač 2024 je jednoduchý a přehledný. Spirálová vazba. Zesílená zadní strana. Přehled detailů: závěsný kalendář 2024. Papír 170 g/m². Dky vedle každého kalendářního měsíce nabízejí dostatek místa pro termíny, vzpomínky nebo narozeniny.

Kvalita a design: potištěný na kvalitním papíru a v decentních barvách, organizuje tento termínový kalendář volný čas a zaměstnání a udržuje vzpomínky vzhůru. Kvalita z Německa. Dekorativní a přehledné: 12měsíční stránky tohoto ušlechtilého kalendáře pro vlastní tvorbu s prvky zlaté fólie můžeš individuálně opatřit fotografiemi nebo jinými upomínkami.
ZnačkaGrätz Verlag #ad
VýrobceGrätz Verlag #ad
Výška0.2
Délka11.69
Šířka8.27
Číslo dílu71265