Top 10 Gitarre Kinder Ab 3 Jahre – Kytary a strunné nástroje

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. CODIRATO

#ad

Hudební nástroj pro domácí dekoraci domečku pro panenky dekorace děti hračka, CODIRATO Dřevěné housle hračka miniaturní housle mini housle model se stojanem, kufrem, lukem, mini housle

#ad
CODIRATO #ad - Leštěný a hladký povrch je nastříkaný, ideální volba pro všechny houslisty. Realistický design: miniaturní housle ze dřeva jsou přizpůsobeny 1: 1 na základě pravých houslí, velmi realistické. Ať už se jedná o struny, přičemž jsou obnoveny všechny detaily, tělo nebo kufr, jsou přesně stejné jako skutečné housle a lze jej použít jako dekoraci domečku pro panenky.

Elegantní dřevěné housle: mini housle jsou vyrobeny z přírodního dřeva, jemný a lesklý, velmi realistický, jsou netoxické a bez zápachu. Exkluzivní box na housle lze použít také jako dárkovou krabičku pro uložení houslí. Iroké spektrum použití: mini housle ze dřeva můžete umístit na psací stůl, baru, do kanceláře, noční stolek, skříň do obývacího pokoje atd. Nejlepší dárek: model mini houslí jsou velmi exkluzivní dřevěné řemeslo, kteří milují housle a hudbu.

Základnu lze postavit vzpřímeně a housle můžete umístit kdekoliv ve svém domě. Mini dřevěný nástroj pro housle je velmi vhodný pro dekoraci doma, umělecké školy. Může být vašim dětem dáno také jako vánoce, halloween nebo dárek k narozeninám, což je skvělý dárek pro ty, což jim udělá radost. Vynikající dekorace: mini dřevěné housle obsahuje arch houslí, podstavec a box na housle.
ZnačkaCODIRATO #ad
VýrobceCODIRATO #ad
Hmotnost0.09

2. Kindsgut

#ad

Ekologický materiál, decentními a moderními barvami, Kindsgut Sada hudebních nástrojů s kytarovými chrastítky a tamburínou, puntíky, bez škodlivých látek

#ad
Kindsgut #ad - Krásně zabaleno v designu Kindsgut. Obsahuje dětskou kytaru se čtyřmi strunami, dvě chrastítka a tamburínu s poutky. Hravě podporuje motorické schopnosti a zábavu z hudby. Vysoce kvalitní sada hudebních nástrojů ze dřeva. Ekologické materiály, bez škodlivých látek a vhodné pro děti.
ZnačkaKindsgut #ad
VýrobceKindsgut #ad
Výška11.81
Délka3.94
Hmotnost1.54
Šířka1.57
Číslo díluJT00012017N
ModelkaJT00012017N

3. B.

#ad

Akustická kytara a štěkačky pro psy – hračka pro děti od 2 let, B. Toys Woofer dětská kytara – hračka elektrická kytara, nástroj s písněmi

#ad
B. #ad - Dětská hračka je cca 46 × 10 × 24 cm. Toys: b. Děti si mohou vybrat ze 3 různých zvuků kytary: Hudební nástroj může znít jako akustická kytara, elektrická kytara nebo jako pes.

Proč rodiče věří b. Doporučeno pro děti od 2 let. Má 8 hudebních tlačítek, která hrají 8 různých hudebních kordů a je zde 20 dětských písniček ke zpívání a 9 veselých psích písní. Toys od battat je rodinný podnik, který byl založen v roce 1897. Psí kytara basového reproduktoru: tato hračka na elektrickou kytaru umožní vašemu malému hrát s řadou knoflíků, zvuků, písní a skvělých funkcí.
ZnačkaB. #ad
VýrobceB. Toys #ad
Výška9.5
Délka18
Hmotnost1.1
Šířka3.75
Číslo díluBX1206Z
ModelkaBX1206Z
ZárukaZákonná záruka

4. Small Foot

#ad

Od 3 let, 10382, small foot Dětská kytara "Sound" ze dřeva, hudební nástroj trénuje rytmus a taktnost

#ad
Small Foot #ad - Vyrobeno z robustního dřeva. Krásná kytara na hraní s barevnými puntíky. Trénuje pocit taktu a rytmu. Rozměry: 53 x 17 x 5, 5 cm. Se 6 strunami a správným napnutím.
ZnačkaSmall Foot #ad
Výrobcesmall foot #ad
Výška0.59
Délka20.87
Hmotnost0.82
Šířka6.69
Číslo dílu10382
Modelka10382
Záruka0

5. Eichhorn

#ad

Dřevěná kytara pro chlapce a dívky od 3 let, ladicí struny, s dinosaurem, Eichhorn Kytara pro děti – modrá dětská kytara, dřevěná hračka

#ad
Eichhorn #ad - Eichhorn - dřevěné hračky s tradicí: pedagogicky cenné podporují produkty Eichhorn kombinací pocitu, zastrčení, stohování, tlačení a šroubování motoriku a kreativitu od nejranějšího věku.

Hudební rané vzdělávání: s kytarou se děti učí první rytmus a takt; vytvářejí harmonické tóny a to přispívá k pozitivnímu rozvoji sluchového vnímání. Moje první kytara: s délkou 54 cm je dřevěná kytara ideální pro chlapce a dívky od 3 let a umožňuje první výuková cvičení a také divoké bouchání pro malé rockové hvězdy.

Stejně jako správná kytara chce být i šest kvalitních nylonových strun dětské kytary naladěno; se sladkými zvířecími motivy a barevnými tóny na korpusu. Pro děti od 3 let: hrací kytara je vyrobena z přírodní lipové překližky s barvami na bázi vody a je ideálním dárkem pro chlapce a dívky od 3 let.
ZnačkaEichhorn #ad
VýrobceEichhorn #ad
Výška7.48
Délka2.76
Hmotnost1.34
Šířka21.26
Číslo dílu100003480
Modelka100003480
ZárukaZáruka 24 měsíců

6. Eichhorn

#ad

Peppa Pig dřevěné ukulele 43 cm dlouhé, 4 nylonové struny, z borového dřeva, březová překližka, od 3 let, podporuje sluchové vnímání, nastavitelné, Eichhorn

#ad
Eichhorn #ad - Již více než 70 let vyrábíme kvalitní dřevěné hračky. 43 cm velká kytara se skládá z krku a můstku ze stabilního dřeva, jakož i 4 vysoce kvalitních nylonových strun, které lze napnout a naladit pomocí hlasové mechaniky.

Hra s hračkou na hudební nástroj přispívá k pozitivnímu vývoji sluchového vnímání dítěte. Hudební rané vzdělávání – s kytarou se děti naučí první pocit rytmu a taktu. Pro děti od 3 let – kytara na hraní je vyrobena z přírodní lipové překližky s barvami na bázi vody a je ideálním dárkem pro chlapce a dívky od 3 let.

Eichhorn peppa pig, dřevěné ukulele, 43 cm: pestré dřevěné ukulele vytváří harmonické tóny a je ideální pro první doteky se světem hudby. Naše produkty jsou pedagogicky cenné díky kombinaci pocitu, stohování, zasunování, tlačení a šroubování podporují motoriku a kreativitu od nejranějšího dětství.
ZnačkaEichhorn #ad
VýrobceEichhorn #ad
Výška17.52
Délka2.13
Hmotnost0.35
Šířka6.5
Číslo dílu109265760
Modelka109265760
ZárukaZáruka 24 měsíců

7. Janod

#ad

Pretend Play and Musical Awakening Toy, Old 3 Years Old, J07597, Janod Kids Wooden Toy Ukulele 'Confetti'

#ad
Janod #ad - Mini ukulele: pojďme si přizpůsobit hudbu. Tato dřevěná, noty a hudbu. Použitelné od 3 let, ideální do 8 let. Objevte v tomto sortimentu plný švihu a barvy: hudební sada s tamburínou, kytarou, xylofonem, elektronickým klavírem, hudebním stolem. Materiál: dřevo.

Všechny janod hračky jsou koncipovány ve Francii, v regionu Jura. Hudba s konfetou: konfety jsou kompletní sbírka hudebních nástrojů s pop n' rockovými motivy. Detaily výrobku: rozměry: výška 53, 5 x šířka 17, 5 cm x hloubka 6 cm. Okouzlující francouzský design: díky vysoce kvalitním materiálům, pečlivě vybraným barvám a vkusnému designu dřevěných hraček Janod harmonicky zapadne do všedního dne. Plné barev a radosti probudí konfety hudební hračky smysly a umožňují nejmladším hudebníkům naučit se radosti z hudební improvizace.

Hudební vývoj: hudební nástroje podporují pocit rytmu, barevná a funkční ukulele na hraní umožňuje dětem improvizovat a objevovat zvuk, fyzickou relaxaci a hudební citlivost dítěte. 4 nylonové struny se 4 ladicími obratlími pro vyladění nástroje. Tato malá, 4strunná kytara pro děti je ideální pro mladé hudebníky. Jaké potěšení je mít "skvělý" nástroj zcela pro sebe, naučit se hudbu a být přesvědčen o tom, že je vynikajícím hudebníkem.
ZnačkaJanod #ad
VýrobceJanod #ad
Výška2.36
Délka21.06
Hmotnost0.97
Šířka6.89
Číslo díluJ07597
ModelkaJ07597
ZárukaZáruka 2 roky

8. Hape

#ad

Hape E0601 Gitalele "Blaue Lagune"

#ad
Hape #ad - Vorschüler sind besonders begeisterte Musiker. Mischung aus klassischer Gitarre und Ukulele. Perfekte größe für jüngere Kinder. Unsere miniaturinstrumente wurden entworfen, um Vorschüler zu inspirieren.
ZnačkaHape #ad
VýrobceHape #ad
Výška2.4
Délka25.7
Hmotnost0.2
Šířka8.4
Číslo díluE0601
ModelkaE0601
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

9. HENGI

#ad

Vhodné pro začátečníky i děti, vánoční dárky/novoroční dárky modrá, ukulele se 4 strunnými nástroji a trsátky, akustická kytara 17 palců, Dětská kytara

#ad
HENGI #ad - Mini velikost a přátelský design – naše sada obsahuje: 1 17palcové mini ukulele, 1 ukulele popruh a 1 kluzný pásek. Nastavitelné struny a přesná výška tónu -- čtyři struny z uhlíkového nylonu, které se snadno nerozbijí a děti tlačí struny s menším úsilím dolů.

Hengi nabízí kupujícím 100% servis. Je vyrobena z ekologického ABS plastu a nepoškozuje tělo malých dětí. Ozubené mechaniky/ladicí obratle na čelové desce pomáhají udržovat náladu. Tato dětská kytara je vhodná pro malé dětské prsty, což z ukulele dělá pomocníka pro hudební osvětlení dětí. Ukulele je dobrá volba pro děti, narozeninám, studenty nebo začátečníky.

Spolehlivá poprodejní záruka-máte-li dotazy nebo obavy, např. Lehký a jednoduchý nástroj – naše 17palcové ukulele váží 1, 05 libry a snadno se nosí. Odpovíme vám do 24 hodin. Skvělý dárek pro děti – pěkný dárek pro děti k vánocům, dni dětí a na party. Problémy s kvalitou výrobku nebo chybějícími díly, můžete se na nás obrátit.
ZnačkaHENGI #ad
VýrobceHENGI #ad
Výška3.94
Délka3.94
Šířka3.94
Číslo díluuku-de2
Modelka02-gita
Záruka6 měsíců.

10. PLAY

#ad

Nástroj s písněmi, modrá, akustickou kytarou a elektrickou kytarou – hračka pro děti od 2 let, Battat Dětská kytara BT2679Z E

#ad
PLAY #ad - Doporučený věk: tato dětská kytara se doporučuje pro malé hudebníky od 2 let. Včetně písničky: naučte se hrát s písničkou 7 dětských písní.

Hrací kytara: tato barevná hračka kytara je vybavena mnoha veselými hudebními funkcemi pro začínající hudebníky. 3 režimy: hrajte na 7 písní v režimu písně nebo si vytvořte vlastní hudební mistrovské dílo v elektrickém a akustickém režimu. Veselý dárek pro dívky a chlapce k narozeninám a další. Výhody podporující vývoj: zatímco dítě trhá struny a tlačí knoflíky, zlepšuje koordinaci rukou a očí.
ZnačkaPLAY #ad
VýrobceBranford Ltd. #ad
Výška16.5
Délka8
Šířka2.6
Číslo díluBT4679Z
ModelkaBT4679Z
ZárukaZákonná záruka