Top 10 Hundekamera mit App und Sprechen – Monitorovací kamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. CZEview

#ad

Dvoucestné audio, 360° kamera indoor, psí kamera s aplikací, 2,4/5 GHz dvoupásmová Wi-Fi kamera monitorování uvnitř, noční vidění, AI detekce pohybu, CZEview 5MP monitorovací kamera uvnitř

#ad
CZEview #ad - Všechna data jsou šifrována a chráněna aes 256 International Authenticated Encryption Protocol, aby bylo zajištěno vaše soukromí a bezpečnost. Zažijte křišťálově čistou bezpečnost – 5mp 3k bezpečnostní kamera uvnitř zajišťuje, kdykoli, i při přiblížení, že každý detail zůstane živý, ve dne i v noci.

Sleduje každý pohyb – obdržíte okamžitá oznámení na svém telefonu, když poznáte pohyby nebo zvuky. Fotoaparát czeview začne okamžitě videozáznamem a pečlivě sleduje každý pohyb. Můžete si vybrat různé wiFi pásma, aby vyhovovaly vašim potřebám. Sd karta až 128 g, není součástí dodávky a cloudová paměť jsou k dispozici pro výběr podle potřeby a nabízí záznam 24/7, nikdy nezmeškáte jediný okamžik. 2, 4/5 ghz duální pásmo wlan – vnitřní monitorovací kamera czeview 5 ghz je vyzbrojena vynikajícím výkonem jak na 2, tak i na 5 ghz wifi, 4 ghz, kompatibilní s více routery.

Plný rozsah a 24/7 na vyžádání – kamera je vybavena horizontálním a vertikálním rozsahem otáčení 355° a 100° a umožňuje širší perspektivu. Vaše priorita je nejvyšší prioritou – monitorovací kameru lze deaktivovat jediným kliknutím v aplikaci a živé streamování a nahrávání se dočasně deaktivuje.
ZnačkaCZEview #ad
VýrobceCZEview #ad
Výška5
Délka3
Šířka3
ModelkaZY-D4

2. Cinnado

#ad

Detekcí pohybu, D1, noční vidění, 360 stupňů Wi-Fi vnitřní kamera pro psy s aplikací, kompatibilní s Alexou, Cinnado Vnitřní monitorovací kamera – 2K 3MP chůvička s kamerou

#ad
Cinnado #ad - Rozlišení 2k a 360° pan/tilt vnitřní monitorování kamery cinnado je vybaveno 3mp hd objektivem, a kameru baby cloud, aby byl zajištěn větší pozorovací úhel, který nabízí živý přenos 2K Ultra HD, můžete dálkově ovládat přes aplikaci wansview cloud, podporuje horizontální a 70° vertikální otáčení o 320°, abyste mohli sledovat každý kout vašeho domu.

Ať už jste doma nebo ne, jakmile kamera pro domácí zvířata s aplikací rozpozná pohyb, obdrží váš telefon upozornění na alarm a sirénou odstraní nežádoucí osoby. Kromě toho se 10sekundové video nahrává a uloží do aplikace, abyste nezmeškali žádné důležité pohyby. Rozšířené noční vidění a dvoucestné audio se 4 integrovanými infračervenými světly 940 nm je kamera vybavena dětmi, takže můžete jasně rozpoznat každý pohyb vašeho dítěte i v noci. Vnitřní kamera podporuje rtsp a onvif, jednoduše řekněte "Alexa, proto ji můžete integrovat do softwaru třetích stran pro správu více kamer různých značek.

Funguje s hlasovým asistentem alexa a rtsp kombinace vnitřní wi-fi kamery a alexa nebo google assistant vám také usnadní a pohodlnější prohlížení obrázků v reálném čase, ukaž mi kameru kočky". Volitelná paměť v cloudu a 24/7 sd kartě ukládejte videa s alarmem na sd kartu až 128 gb, abyste zajistili bezpečnost svých dat a aktivujte nepřetržité nahrávání na SD kartu nepřetržitě, není součástí dodávky nebo bezplatnou 30denní zkušební cloudovou paměť, abyste neztratili nic důležitého. Kromě toho můžete bezpečnostní kameru sdílet se svou rodinou a současně ji sledovat živě. Wlan kamera podporuje pouze 2, 4 GHz WLAN.
ZnačkaCinnado #ad
VýrobceShenzhen Smarteye Digital Electronics Co., Ltd #ad
Výška4.01
Délka2.89
Šířka2.89

3. TP-Link

#ad

časové plány, rozlišení 1080p, bílá + chytrá Wi-Fi zásuvka dálkový přístup, bílá, 2cestné audio, TP-Link Bezpečnostní kamera Tapo C200 WLAN IP kamera sklon a sklon čočky

#ad
TP-Link #ad - Vytváření časových plánů – automaticky zapínejte a vypínejte svá zařízení v různých časech. Přístup i na cestách – ovládejte všechna zařízení pohodlně přes smartphone, kdekoli a kdykoli. Rozšířené noční vidění – i v noci může kamera dosáhnout dohledu až 9 metrů. Vysoké rozlišení – zachytí každý detail v křišťálově čistém rozlišení 1080p.
ZnačkaTP-Link #ad
VýrobceTapo #ad

4. Codnida

#ad

Monitorovací kamera pro miminka/domácí zvířata, 2,4 GHz / 5 GHz WiFi kamera pro vnitřní/venkovní použití, vnitřní Wi-Fi IP kamera, s detekcí pohybu, záznam 24/7,, Codnida 2 ks monitorovací kamery

#ad
Codnida #ad - Encrypted lokální úložiště & cloudové úložiště – jednoduše vložte micro sd kartu do kamery pro domácí mazlíčky max. Můžete zapnout funkci nepřetržitého lokálního záznamu bezpečnostní kamery Codnida 24/7. Detekce pohybu a okamžité upozornění – s naší vnitřní monitorovací kamerou nikdy nezmeškáte důležitou příležitost.

Surveillance kameru lze použít jako kameru pro miminka, psí kameru. S inteligentní funkcí s nízkou hlučností budete vědět, které chcete sledovat, zda je vaše dítě a děti z kožešiny potřebují. Ghz/ 5ghz WiFi. Wifi kamera 2, 5k hd obrázky – vnitřní wifi kamera codnida mini 12q nabízí 2, 4 ghz / 5 ghz a rozšířené 2, 5 k 4mp videa a obrázky a zachycuje více detailů ve vašem domě. Aplikace má šifrovací funkci, i když je napadena. Sdílejte svůj přístroj s rodinou a jednoduché wifi připojení – tato bezpečnostní kamera podporuje až 8 uživatelů, aby video mohli sledovat současně, takže můžete svou Wi-Fi monitorovací kameru pro bezpečnost doma s rodinou.

Bezpečnostní kamera uvnitř wifi má vylepšené infračervené noční vidění se vzdáleností až 33 stop. Tato kamera pro domácí průzkum podporuje 2, 4 cm. Personalizovaná oblast alarmu a 2cestné audio – kamera codnida pro domácí zvířata může určit oblast alarmu pro místo, aby se snížila většina chybových alarmů. Jakmile je detekován pohyb, pošle vám Codnida CCTV kamera do vašeho mobilního telefonu okamžité oznámení.
ZnačkaCodnida #ad
VýrobceCodnida #ad
Výška1.97
Délka1.97
Šířka1.97
Číslo díluYM-COD-MINI12Q-2PCS
ModelkaMini12 Q

5. nooie

#ad

Für Baby und Tier, Überwachungskamera, mit Bewegungserkennung und Ton, kompatibel mit Alexa, IR-Nachtsicht, bidirektionales Audio, nooie 1080P WiFi IP-Kamera

#ad
nooie #ad - Ohne speichereinschränkungen speichert die Cloud große Videos und schützt sie vor Verlust und Beschädigung. Klares bidirektionales audio: ausgestattet mit einem hochempfindlichen und rauschfreien mikrofon und Lautsprecher für klare Zwei-Wege-Audiogespräche, sofort zu sprechen, um das weinende Baby zu beruhigen.

Ermöglicht es ihnen, Ihr Baby rund um die Uhr im Auge zu behalten. Full hd 1080p aufnahme und nachtsicht Überwachungskamera für den innenbereich, full hd 1080p live-streaming hilft Ihnen, Ihr Baby in Echtzeit mit Ihrem mobilen Gerät zu überwachen. Berlegene benutzererfahrung: einfach zu bedienen mit wlan-verbindung. Es funktioniert auch mit alexa, ermöglicht das nooie Video-Babyphone Ihnen, Ihr Babyzimmer oder irgendwo zu zeigen, Sie können Alexa bitten, wo die nooie Baby Videokamera mit der Kamera ausgestattet ist. In der zwischenzeit werden benachrichtigungen sofort an Ihr Telefon gesendet, wenn Bewegungen, um die Sicherheit zu Hause zu gewährleisten.

Die babykamera ist mit 2, 4 ghz wlan-netzwerk kompatibel, sodass Sie von überall auf den Zustand Ihres Babys zugreifen und nicht mehr durch die Entfernung eingeschränkt werden müssen. Intelligente erkennungdie nooie babykamera kann automatisch Videoclips aufnehmen, Babyschreie oder ungewöhnliche Geräusche erkannt werden. Flexible speichergeräte: unterstützt micro-sd-karten 4-128 g/separat erhältlich und cloud-Speicher 14 Tage kostenlose Testversion. Sie müssen sich keine Sorgen mehr machen, dass Daten verloren gehen.
Značkanooie #ad
Výrobcenooie #ad

6. Tapo

#ad

Obousměrné audio, FHD 1080P, detekce pohybu, kompatibilní s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, noční vidění, TP-Link Tapo C200 360° Wi-Fi monitorovací kamera pro vnitřní použití, pro

#ad
Tapo #ad - Spusťte světelné a zvukové efekty, abyste odradili nežádoucí návštěvníky. Wlan kamera podporuje pouze 2, 4 GHz WLAN. Bezpečná a flexibilní paměť ukládá až 512 gb lokálně na microsd kartu není součástí dodávky nebo v cloudu bezplatná 30denní zkušební verze s 30denní historií videoklipů, takže máte kdykoli přístup ke stavu kamery.

Rozšířené noční viděníi v noci může monitorovací kamera WLAN zobrazovat dohled až 10 metrů. Fhd 1080p & pan/tilt 360° wi-fi monitorovací kamera zachycuje každý detail s vysokým rozlišením 1080p. Tapo c200 je kompatibilní se Synology NAS. Paměť nas kamera tapo podporuje standardní protokol onvif profily s a protokol rtsp, takže ji lze používat s NVR nebo NAS zařízeními třetích stran. Režim ochrany osobních údajů můžete aktivovat režim ochrany soukromí, který objektiv fotoaparátu fyzicky uzavře, abyste zlepšili soukromí.

Dvoucestné audio komunikujte na dálku a s vestavěným mikrofonem a reproduktorem můžete s dítětem nebo domácím mazlíčkem plynule a jasně hovořit. 30denní bezplatná zkušební verze. Tapocare placené předplatné pro 30denní nahrávání videa v cloudu, oznámení se záznamem fotografií a sledováním pohybu. Lze použít jako alternativní chůvičku s kamerou. Detekce pohybu a alarmy při detekci pohybu obdržíte okamžitá oznámení z aplikace Tapo.
ZnačkaTapo #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška3.94
Délka6.69
Hmotnost0
Šířka5.91
Číslo díluTapo C200
ModelkaC200 V1
Záruka2 roky.

7. Tapo

#ad

1 kus balení 1 ks, rozlišení 3MP, noční vidění na 9 m, 2cestné audio, TP-Link Tapo C210 Wi-Fi IP kamera monitorovací kamera sklon a sklon čočky, až 256 GB lokální paměť bílá/černá

#ad
Tapo #ad - Tapo care je placené cloudové úložiště a služba smart home service; před zahájením placeného předplatného je možné bezplatně otestovat po dobu 30 dnů; můžete si vybrat ze 2 variant předplatného: Základ: od 3, 49 € mtl a prémiové: 10, 49 € mtl.

Dvoucestné audio – komunikujte přes integrovaný mikrofon a reproduktor. Kameru můžete sdílet také se svými rodinnými příslušníky. Lze použít jako alternativní chůvičku s kamerou. Bezpečná lokální video paměť – podporuje micro sd karty až 256 gB a ukládá vaše videa lokálně na disk karta Micro SD není součástí dodávky. Jemné otáčení a naklápění – 360° horizontální oblast pro detailní přehled o domě. Funkce pan/naklonění zajišťuje, obousměrné audio vám pomůže mluvit s dítětem, ať už jste kdekoli, že vaše dítě vidí, když jste zaneprázdněni.

Rozlišení 3 mp – zachytí každý detail v ultra ostrém rozlišení 3 MP. Rozsah dodávky – bezpečnostní kamera tapo wlan, upevňovací materiál, síťový zdroj, montážní příslušenství montážní deska, návod k rychlé instalaci. Rozšířené noční vidění – i v noci může kamera dosáhnout dohledu až 9 metrů.
ZnačkaTapo #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0
Šířka0
Číslo díluTapo C210
ModelkaTAPO C210
Záruka2 roky.

8. TP-Link

#ad

IP66 wasserdicht,Alarmmeldung, Zwei Wege Audio,unterstützt Alexa & Google Assistant, WLAN IP Kamera, 30m Nachtsicht, Bewegungserkennung, TP-Link Tapo C310 Überwachungskamera Außen, 3MP Hochauflösung

#ad
TP-Link #ad - Erweiterte nachtsicht:Bietet selbst bei völliger Dunkelheit eine Sichtweite von bis zu 30m. Tapo care ist ein kostenpflichtiger cloud-speicher und smart home service dienst;es ist 30 Tage lang möglich kostenlos zu testen, 49€ mtl und Premium: 10, bevor das kostenpflichtige Abo begann; Sie können wählen zwischen 2Abo-Varianten: Basis: ab 3, 49 € mtl.

Sprachsteuerung:jetzt befreit von den händen:funktioniert mit dem Google Assistant und Amazon Alexa. Google assistant und amazon Alexa sind nicht in allen Sprachen und Ländern verfügbar. Ton und lichtalarm:lösen Sie Licht- und Toneffekte aus, um unerwünschte Besucher abzuschrecken. Verwenden sie eine SD-Karte für die lokale Speicherung.

Zwei wege audio:ermöglicht die Kommunikation über ein eingebautes Mikrofon und einen Lautsprecher. Bewegungserkennung und Benachrichtigungen:Benachrichtigt Sie, wenn die Kamera eine Bewegung erkennt. Ultrahochauflösendes Video:Zeichnet jedes Bild in kristallklarer 3MPDefinition auf. Sichere lokale speicherung: bis zu128GB 3MP Video auf einer microSD-Karte und bietet so bequemen Zugriff auf Ihr Videomaterial.
ZnačkaTP-Link #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška2.53
Délka4.07
Hmotnost0
Šířka5.6
Číslo díluTapo C310
ModelkaTAPO C310
Záruka2.

9. aosu

#ad

Kompatibel mit Alexa, AOSU 2K Überwachungskamera Innen WLAN Kamera, Nachtsicht zu 10m, 360° für Babys/Haustiere, Bewegungserkennung, 3MP-Auflösung, IP mit 5G/2.4GHz WiFi, Zwei-Wege-Audio

#ad
aosu #ad - Sie können auf eine beliebige Stelle in der Ansicht klicken, um den gewünschten Ort schnell zu finden. Tippen sie einfach auf die „telefonmarkierung“ auf der aosu-Innenkamera und Sie können in Echtzeit Gespräche mit Ihren Lieben führen. 2k qhd videoqualität & 10m erweiterte nachtsichtaosu babyphone mit kamera nimmt eine klare 3mp-auflösung an und ist mit ultraklarer Infrarot-Nachtsicht ausgestattet, die selbst bei extrem schlechten Lichtverhältnissen klare und helle Echtzeitbilder liefern kann.

Wenn eine bewegung erkannt wird, verfolgt die 360°-Überwachungskamera automatisch sich bewegende Objekte und sendet eine Warnung an Ihr Telefon. 360°-surround-view-funktiondie wlan kamera kann horizontal um 360° gedreht und vertikal um 155° geneigt werden, wodurch Sie eine breitere und umfassendere Sicht auf Ihr Zuhause erhalten. Kümmere dich in Echtzeit um dein Baby oder deinen Hund.

Empfohlen wird eine micro-sd-karte mit der Spezifikation „8-128GB, Format FAT32, Class10“. Wenn ihre kinder und älteren menschen Hilfe benötigen, können sie die Telefontaste der aosu-Innenkamera drücken, um sofort mit Ihnen zu sprechen. Ausgestattet mit 8 unabhängigen 940-nm-infrarot-LEDs, fast unsichtbaren 940-NM-Infrarot-LEDs, die für den Schlaf des Babys geeignet sind. Cloud-speicher bietet eine 7-tägige kostenlose Testversion. Sie können aufgezeichnete videos auf einer SD-Karte nicht im Lieferumfang enthalten oder in einem Cloud-Speicher kostenpflichtig speichern.
Značkaaosu #ad
Výrobceaosu #ad
Výška3
Délka2
Hmotnost0.82
Šířka2
ModelkaC2E2BH11

10. Reolink

#ad

Pan&Tilt, Reolink Wi-Fi kamera pro vnitřní použití, 2cestné audio,, otočná s 3 MP HD, 2,4 GHz WiFi monitorovací kamera, vnitřní monitorovací kamera pro miminka s rozpoznáním osoby/domácích zvířat

#ad
Reolink #ad - Možnosti lokálního a online úložiště: videozáznamy lze na kartu microSD max. Detekce a alarmy pohybu/osoby/domácího mazlíčka: kamera dokáže inteligentně analyzovat tvar lidí a domácích zvířat, aby přesně rozpoznala jejich pohyb a poslala vám alarmy.

Více uživatelů a zobrazení více kamer: bezplatný reolink apper umožňuje max. Sd karta a nvr nejsou součástí dodávky. Důležité oblasti můžete označit, abyste je mohli rychle zkontrolovat. 3mp 12m noční vidění: díky rozlišení 3mp poskytuje reolink e1 mnohem jasnější videa než kamery 1080p. 355° pánev a 50° tilt pro kompletní ochranu: podívejte se na každý roh s ovládáním naklápění a náklonu přes Reolink App & Client.

256 gb a reolink nvr nebo uloženy v Reolink Cloud. 4 uživatelům na dálku simultánní přístup k Reolink E1 a může zobrazit až 9 kamer současně. Ir led světla umožňují jasně vidět každý pohyb vašeho dítěte a kožešinového dítěte i ve tmě.
ZnačkaReolink #ad
VýrobceReolink #ad
Výška2.76
Délka4.21
Hmotnost0.88
Šířka2.99
Číslo díluEU-E1-2 Pack-E
ModelkaE1-2 Pack-R
Záruka2 roky omezená záruka.