Top 10 Kettcar Ab 8 Jahre – Dětská šlapací vozidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ezyroller

#ad

Barva: červená, EzyRoller Classic dětské vozidlo tříkolka sedadlo hračka

#ad
Ezyroller #ad - Ezyroller classic se kromě zábavy při pohybu s tříkolkou postará také o trénink pohyblivosti celého těla. Ezyroller classic se hodí pro děti od 4 do 14 let a až do hmotnosti řidiče 70 kg. To je čistá radost z jízdy pro děti, při které je navíc ještě podporována koordinace a zručnost. Ezyroller classic x je poháněn a řízen pohybem praporu. Pomocí přiložené prodlužovací tyče se Ezyroller Classic jednoduše přizpůsobí výšce dítěte. To je nejen zábava, ale současně podporuje také pohyblivost a motoriku.
ZnačkaEzyroller #ad
VýrobceEzyroller #ad
Výška16.5
Délka12.8
Hmotnost13
Šířka18.5
Číslo díluEZY-001
ModelkaEZR4

2. Ezyroller

#ad

Ezyroller Drifter X Fun vozidlo dětské vozidlo tříkolka děti tříkolka zábavné vozidlo zelené

#ad
Ezyroller #ad - Patentovaný ezyroller drifter X byl v roce 2019 několikrát oceněn jako produkt roku a hračka roku. Tříkolka pro děti je vhodná od věku cca 2 roky.

Procházíš se. Zároveň trénují jezdci na koloběžce koordinaci a pohyblivost a jsou skvělým sportovním vybavením pro venkovní použití. Nový ezyroller drifter x má svěží rám a design sedadel, který řidiči nabízí více pohodlí a bezpečnosti než kdy dříve. 414 let nebo do 70 kg tělesné hmotnosti,. S koloběžkou ezy roller drift scootery se do vašeho domova nastěhují skvělé outdoorové dětské hračky.
ZnačkaEzyroller #ad
VýrobceEzyRoller #ad
Výška13.5
Délka39
Hmotnost17.38
Šířka17.6
Číslo díluEZD1XG
ModelkaEZD1XG

3. Ezyroller

#ad

Ezyroller Rádiové vozidlo Drifter Pro X mládež dospělí tříkolka od 10 tříkolky černé

#ad
Ezyroller #ad - Oblíbené zábavné vozidlo pro venkovní i vnitřní použití je poháněno pohybem závěsu. Ezyroller pro x je vhodný pro děti od 10 let a pro mládež a dospělé. Koloběžka trénuje pohyblivost celého těla, koordinaci a obratnost. Rám tříkolky lze pomocí prodlužovací tyče přizpůsobit tělesné výšce a tak růst. S otočným zadním kolem jsou možné i skvělé drifty. Tříkolka má robustní ocelový rám s nízkým těžištěm, širokou sedací plachtu a lehce jezdící kolečka.
ZnačkaEzyroller #ad
VýrobceEzyroller #ad
Výška5.9
Délka25.19
Hmotnost24.97
Šířka20.83
Číslo díluEZDPRO1XBL
ModelkaEZDPRO1XBL

4. Rolly Toys

#ad

Přední plnění, děti 3–8 let, naviják, šlapací vozidlo pro děti 710362, pneumatiky, Rolly Toys rollyFarmtrac John Deere 7930 kompletní svítidlo

#ad
Rolly Toys #ad - Od velkých pneumatik až po detailní přední lopatu bude každý malý zemědělec nadšený. S šlapacím traktorem můžete prozkoumat svět zemědělství. Ale zábava zde nekončí! Šlapací traktor je vybaven mnoha skvělými funkcemi, díky nimž je herní zážitek ještě více vzrušující. S cool šlapacím traktorem pro děti se můžete ponořit do vzrušujícího světa zemědělství. Tento robustní a realistický traktor je vyroben speciálně pro malé malé pěšáky, jako jste vy, a nabídne vám hodiny zábavy z jízdy a napínavá dobrodružství.
ZnačkaRolly Toys #ad
VýrobceRolly Toys #ad
Výška20.87
Délka42.52
Šířka20.47
Číslo dílu710362
Modelka710362
Zárukabez záruky výrobce

5. Berg

#ad

Berg Gokart Buddy Cross | dětské vozidlo, dětská hračka vhodná pro děti ve věku 3–8 let, šlapací vozidlo s vysokým bezpečnostním standardem, pneumatikami a volnoběžkou

#ad
Berg #ad - Berg buddy je vybaven jedinečným patentovaným systémem bfr. Berg buddy zaručuje dlouholeté potěšení ze hry. Díky čtyřem kolečkům nabízí berg buddy vynikající stabilitu. Tento pedálový motokára má totiž robustní kovový rám, který může hodně odstrčit.

Tak můžete rychle a bezpečně jezdit i úzkými zatáčkami. Berg buddy roste s vámi, takže z něj budete mít radost celé roky. Tím zůstává berg Buddy stabilní na zemi. Tím se berg buddy jezdí vyloženě jednoduše a snadno. Díky této ose se mohou přední kola mírně pohybovat nahoru a dolů, aby se vyrovnaly nerovnosti podkladu. Bfr je zkratka break, vpřed, Forward, reverse brzdy, vzad. Systém bfr umožňuje zabrzdit pedály a ihned po zastavení jezdit pozpátku. Díky systému bfr se snadno prohraješ oblastí.

Bezpečnost nakonec jde předem! Berg buddy je vybaven pneumatikami. Tyto pneumatiky mají nižší valivý odpor a usnadňují šlapání pedálů. S berg buddy zažijete nejkrásnější dobrodružství. Objev svět s tímto skvělým pedálním motokárem! nemusíte si během dobrodružství dělat žádné starosti, protože Berg Buddy splňuje všechny bezpečnostní požadavky. Kromě toho je sedadlo nastavitelné, díky čemuž budete mít na svém Berg Buddy vždy ideální pozici k sezení.
ZnačkaBerg #ad
VýrobceBERG Toys B.V. #ad
Výška24.8
Délka45.28
Hmotnost40.79
Šířka25.59
Číslo dílu24.20.65.00
Modelka24.20.65.00
Záruka2 roky záruka na rám

6. Rolly Toys

#ad

Rolly Toys 700028, Traktor rollyFarmtrac John Deere 7930

#ad
Rolly Toys #ad - S šlapacím traktorem můžete prozkoumat svět zemědělství. Ale zábava zde nekončí! Šlapací traktor je vybaven mnoha skvělými funkcemi, díky nimž je herní zážitek ještě více vzrušující. Tento robustní a realistický traktor je vyroben speciálně pro malé malé pěšáky, jako jste vy, a nabídne vám hodiny zábavy z jízdy a napínavá dobrodružství. Od velkých pneumatik až po detailní přední lopatu bude každý malý zemědělec nadšený. S cool šlapacím traktorem pro děti se můžete ponořit do vzrušujícího světa zemědělství.
ZnačkaRolly Toys #ad
Výrobcerolly toys #ad
Výška20.67
Délka57.48
Hmotnost31.72
Šířka30.31
Číslo dílu700028
Modelka700028
Záruka2 roky

7. Berg

#ad

Dětská hračka vhodná pro děti ve věku 3–8 let, BERG Pedálový gokart Buddy Blue | dětské vozidlo, pneumatikami a volnoběhem, šlapací vozidlo s vysokým bezpečnostním standardem

#ad
Berg #ad - Dlouhá životnost – vaše karetní karta buddy vám bude dělat radost po mnoho let. Brzdový systém – systém bfr umožňuje brzdění pedály, ale také okamžitou couvací jízdu po zastavení. Stabilní – díky čtyřem kolečkům a kyvné ose leží motokára obzvlášť stabilně na silnici. Berg. Pneumatiky – berg buddy je velmi pohodlný, protože vzduch v pneumatikách zajišťuje nižší valivý odpor, takže budete snadněji šlápnout do pedálů. Mimo jiné díky nastavitelnému sedadlu roste Berg Buddy s vámi.
ZnačkaBerg #ad
VýrobceBERG Toys #ad
Výška25.59
Délka43.31
Hmotnost11.02
Šířka25.59
Číslo dílu24.20.32.01

8. Berg

#ad

Dětská hračka, BERG Buzzy Nitro Pedal Gokart, dětské vozidlo, Kettcar od 2 let, vysoká bezpečnost a stabilita, šlapací auto

#ad
Berg #ad - Protože mají tříkolky o jedno kolo méně, že má buzzy čtyři kola, linii mezi předním a zadním kolem. Od nynějška se tedy ani při špatném počasí už nemusíte vzdát zábavy s pedálem. Pedály se tak při řízení nepohybují a nohy zůstávají vždy na pedálech.

Díky čtyřem kolečkům nabízí berg buzzy vynikající stabilitu. S berg buzzy získáte první zkušenosti při šlapání. Tím je těžiště blízko ke spojce, je kloubová linka mnohem dále ven a dále od těžiště. Jízda a řízení se tedy navzájem neovlivňují; to velmi prospívá potěšení ze hry. U buzzy nejsou spojeny, a proto se energie pedálů přemístí přímo do pohybu bzučení dopředu. Díky kompaktnímu formátu a pneumatikám EVA se Berg Buzzys hodí také pro použití v bytě. Tento čtyřkolový super cool žlutý blesk je mnohem stabilnější než tříkolka.

Pro děti od 2 do 5 let. Protože jsou u tříkolky spojeny pedály a řídítka/volant, dochází při jízdě při jízdě tam a zpět k pohybu řídítek / volantu hodně energie. Tento high-tech pěnový materiál je pro berg buzzy ideální alternativou k běžným gumovým pneumatikám s hadicí a pláštěm. Ostrá nebo rychlá jízda v zatáčce může u tříkolky snadno vést k převrácení tříkolky včetně spolujezdce. Nohy zůstávají pevně na pedálech i v těch nejostřejších zatáčkách.
ZnačkaBerg #ad
VýrobceBERG #ad
Výška19.69
Délka32.68
Hmotnost15.43
Šířka19.29
Číslo dílu24.30.01.00
Modelka24.30.01.00
Záruka1 roky

9. Ezyroller

#ad

Ezyroller Pro X Fun tříkolka pro mládež a dospělé od 10 let zelená

#ad
Ezyroller #ad - Ezyroller pro x je vhodný pro děti od 10 let a pro mládež a dospělé. Tříkolka má robustní ocelový rám, širokou plachtu na sezení a lehce jezdící kolečka. Oblíbené zábavné vozidlo pro venkovní i vnitřní použití je poháněno pohybem lana. Koloběžka trénuje pohyblivost celého těla, koordinaci a obratnost. Rám tříkolky lze pomocí prodlužovacích tyčí přizpůsobit výšce těla.
ZnačkaEzyroller #ad
VýrobceEzyroller #ad
Výška19
Délka42
Hmotnost21.78
Šířka23
Číslo díluEZPRO1XG
ModelkaEZPRO1XG

10. Berg

#ad

BERG Pedálový gokart Reppy Rebel se soundboxem | dětské vozidlo, šlapací vozidlo s vysokým bezpečnostním standardem, dětská hračka vhodná pro děti ve věku 2,5-6 let..

#ad
Berg #ad - Kromě toho jsou při jízdě velmi tiché, díky čemuž jsou také ideální pro použití v bytě. Díky svému složení jsou pneumatiky eva odolné proti opotřebení stejně jako běžné gumové pneumatiky, ale defekty jsou minulostí.

Pneumatiky eva jsou vyrobeny z high-tech pěny. Zcela bez nářadí. Tím se berg reppy jezdí vyloženě jednoduše a snadno. Bez ohledu na to, v jaké poloze sezení – volant je pro dítě vždy pohodlně přístupný. Sedadlo skořepiny reppy lze zcela jednoduše nastavit otočným knoflíkem v sedadle. Prostě fantastická hrací zařízení. Berg reppy disponuje pevným spojením mezi přední nápravou pedálu a zadní nápravou. Jak vpřed, tak vzad.

Všech pět provedení má vzrušující, tak i pro rodiče. Série reppy od berg zahrnuje pět modelů: roadster, racer, rebel, nádherný design a pohodlně se s nimi manipuluje jak pro děti, Rider a Reppy BMW. Reppy je lehký a kompaktní, díky čemuž jej lze po hraní bez problémů uložit. To znamená, že pohyb nohou se okamžitě změní na pohyb zadních kol. S nápadnou reppy ukradne vaše dítě show všude v sousedství.
ZnačkaBerg #ad
VýrobceBERG Toys B.V. #ad
Výška22.83
Délka38.58
Hmotnost20.94
Šířka23.22
Číslo dílu24.60.02.00
Modelka24.60.02.00
Záruka2 roky záruka na rám