Top 10 Magnetspiel ab 3 Jahre – Magnetické hračky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Melissa & Doug

#ad

Mehrfarbig, Melissa & Doug 33267 Play Figures PAW Patrol Magnetisches Vorspiel, S, Einzelbett

#ad
Melissa & Doug #ad - Tolles geschenk für vorschulkinder im Alter von 3 bis 5 Jahren zum interaktiven, bildschirmfreien Spielen. Perfektes weihnachtsgeschenk für Kinder jeden Alters. Kleide 4 magnetische paw patrol-spielfiguren Chase, Marshall, Skye, Rubble aus Holz mit dazu passenden Outfits zum Kombinieren und aufeinander Abstimmen.

Alle teile werden in einer ablage aus Holz mit Schiebedeckel und Griff aufbewahrt, um das Aufräumen und den Transport zu erleichtern. Paw patrol ist immer bereit zu helfen und inspiriert Vorschulkinder mit einer Mischung aus Teamwork, während sie durch Spielen soziale, Abenteuer und Humor, emotionale und entwicklungsbezogene Fähigkeiten entwickeln. Enthält 4 spielfiguren, um geschichten zu beginnen und für Outfit-Ideen, 8 doppelseitige auftragskarten, 4 robuste Ständer zum Spielen, 48 magnetische Accessoires aus Holz.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška11.75
Délka10
Hmotnost2.5
Šířka1.4
Číslo dílu33267
Modelka33267

2. magdum

#ad

Dětské hračky od 3 let – vzdělávací hry, Magdum 110 zoo + farmářská zvířata + ovoce + zelenina + transportní foto magnety pro děti na magnetickou tabuli – magnetická hračka děti – magnety na lednici

#ad
magdum #ad - Vzdělávací hry od 3 let, veselé magnety pro malé děti, perfektní na hraní doma nebo na cestách. Hry od 3 let: 5 sad magnetů na ledničku dětská "zoo+farmářská zvířata + ovoce + zelenina + přepravní foto" 110 dětských magnetických ledniček.

Bezpečná a trvanlivá konstrukce: velký magnet na ledničku pro děti jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Magnety magdum na magnetickou tabuli pro děti pro malé děti nejsou dostatečně malé na spolknutí a při hraní nespadají z ledničky. Magnetická chladnička pro děti s magnetickou tabulkou: magnetické hry pro děti od 3 let. Dětské magnety do chladničky jsou navrženy speciálně pro malé děti. S našimi magnety se zvířaty magnet na ledničku pro děti je učení zábavné.

Skvělá dětská magnetická hračka pro použití na lednici, magnetické tabuli pro děti nebo jiné magnetické povrchy. Hra montessori od 3 let: magnetická hra "magnety pro děti" nabízí mnoho šťastných hodin při učení prvních slov, při pravopisných hrách a fantazijních hrách. Barevné velké dětské magnety byly vyrobeny speciálně pro malé dětské ruce. Perfektní dárek pro děti: naše magnety pro děti jsou vyrobeny z odolného, silného kartonu + magnetu.
Značkamagdum #ad
Výrobcemagdum #ad
Výška4.72
Délka6.69
Šířka7.48
Číslo díluMAGDUM
Modelka4031-85 EN
ZárukaNebezpečí udušení - výrobek obsahuje malé díly. Nevhodné pro děti do 3 let. Hrajte si pod dohledem dospělého! Balení by mělo být uchováváno pro informační účely. Hra obsahuje magnety. Balení se nesmí podávat dětem!

3. Crenova

#ad

Magnetické stavebnice, Crenova Magnetické stavebnice, 122 dílů, hračka pro děti, magnetická hračka pro chlapce a dívky od 3 4 5 6 7 8, magnetické hračky

#ad
Crenova #ad - Magnety odpovídají předpisům CE, ASTM a EN71. Ultrazvukové svařování zabraňuje vypadnutí magnetů během hraní. Učení hraní rozpoznání barvy a tvaru, kreativity a představivosti, uchopitelnosti, schopnosti řešit problémy během hry.

100% bezpečný materiál vyrobeno z netoxického abs plastu bez obsahu BPA, v potravinářské kvalitě. Praktický design jemně zaoblené rohy chrání ruce dětí před zraněním. Sada magnetických stavebních kostek je oblíbeným dárkem k narozeninám/svátkům pro chlapce a dívky. Kompletní sada pro více zábavy 122dílná sada obsahuje 24 trojúhelníků, 2 šestiúhelníky, 4 rovnoramenný trojúhelník, 30 čtverců, 16 číselných karet, 2 lichoběžníky, 4 kosočtverce, 2 půlkruhy, 1 obrovské kolo.4

4 sektory ledu, 2 obdélníky, 26 abecedních karet, 2 obloukovou střechu, 2 kola a 1 krabička. Perfektní nápad na dárek dodává se v krásné, stabilní krabičce, kterou lze snadno odklidit a uložit.
ZnačkaCrenova #ad
VýrobceCrenova #ad
Výška4.33
Délka11.42
Hmotnost2.2
Šířka7.48
Číslo díluMB-95
ModelkaMB-122
ZárukaZáruka jeden rok

4. Janod

#ad

Janod J02716 Magneti'Book Crazy Faces Educational Game, Boys,Blue

#ad
Janod #ad - Es besteht aus 70 magneten, z. B. Magnetisches Variations- und Kombinationsspielzeug. Ein 70-teiliges set in bunten Farben und im hochwertigen Klappkarton verpackt. Es besteht aus 12 karten, die zeigen, welche lustigen männlichen Gesichter gelegt werden sollen. Edukatives spielzeug aus Karton, um Gesichter und -ausdrucke kennenzulernen. Augen, die einzelne Körperteile des Gesichtes darstellen, Nasen oder Ohren.
ZnačkaJanod #ad
VýrobceJuratoys #ad
Výška10.24
Délka7.48
Hmotnost1.52
Šířka1.57
Číslo díluJ02716
ModelkaJ02716
Záruka6 months.

5. morkka

#ad

Magnetické hračky, magnetická hra pro hračky od 3 4 5 6 let děti, morkka 65 dílů magnetických stavebnicových kostek, magnetické dlaždice, dětské magnetické stavebnice, dívky, vánoční dárek k, chlapce

#ad
morkka #ad - Hladká hrana každé magnetické dlaždice nikdy nezraní malé ruce ani ústa dítěte. Dům, letadlo, míč a další. Morkka záruka: jsme si tak jistí, nahradíme ho nebo vrátíme peníze. Více kusů v kartonu za nižší cenu. Je low-tech a vytváří velmi málo hluku. Vysoce kvalitní a cenově dostupné magnetické bloky: celkem 65 kusů, 4× dlouhý trojúhelník, včetně 24 × trojúhelníku, 16× digitální karty, 20 × čtyřúhelníku, 1× brožura.

Vaše dítě může hravě rozvíjet svou kreativní stránku a motoriku, dá se kombinovat s mnoha vzory, ryba, kočka, skvělá kreativní hračka, jako např. Vhodné pro děti od 3 let: tato stavebnice podporuje jemnou motoriku malých dětí a podporuje fantazii a zájem o vědu, techniku a design u starších dětí. Nejlepší pedagogické stohovací sady pro vaše chlapce a dívky. Pokud je vaše dítě z nějakého důvodu nemiluje, nebo je to zdarma! Bezpečný materiál pro děti: magnetické bloky jsou 100% netoxické, vysoce kvalitní importovaný PC materiál dle CE, ASTM-F9633 a EN71.

Kompatibilní s jinými dlaždicemi podobné velikosti. Vzdělávací a kreativní hračka pro malé děti – 65dílná sada hraček s magnetickými bloky, vlak, se kterou může vaše dítě popustit uzdu své fantazii. To znamená, že ho buď milujete, že si vaše děti tuto sadu magnetických stavebnic zamilují, že je zaručena naší 100% zárukou vrácení peněz.2 různé náhodné barvy na každé straně každé magnetické dlaždice.
Značkamorkka #ad
VýrobceMorkka #ad
Výška9.65
Délka6.5
Hmotnost0.06
Šířka2.17
Číslo díluMagnetic-Building-Block

6. Beleduc

#ad

Magická magnetická hra, červená, 280 x 255 x 12 mm, Beleduc 21042

#ad
Beleduc #ad - Magnetická kreslicí tabule i na cesty. S velikostí 280 x 255 x 12 mm si s ním mohou hrát i malí kouzelníci od 3 let. Naučte se udržet pero nejinovativnějším způsobem. Kovové kuličky lze pomocí magnetického pera tvarovat na skvělé obrázky, které lze také zcela rychle opět setřít. Všechny naše výrobky jsou v mateřské škole osobně testovány malými odborníky. Osvědčená v mateřské škole podporuje magnetická hra koordinaci očí a ruky, kreativitu a první psaní.
ZnačkaBeleduc #ad
Výrobcebeleduc #ad
Výška0.47
Délka11.02
Hmotnost1.32
Šířka10.04
Číslo dílu21042
Modelka21042
ZárukaŽádná záruka výrobce

7. Janod

#ad

J02718, 46 Teile, Janod Magneti'Book Mädchen, Entwicklung der Feinmotorik und Vorstellungskraft, ab 3 Jahren, magnetisches Lernspiel

#ad
Janod #ad - Material: Karton. Magnetspiel : mit diesem lernspiel in form eines buches kann Ihr Kind bis zu 8 Kostüme für kleine Mädchen zusammensetzen, indem es die 46 magnetischen Teile anhand der enthaltenen Modellkarten positioniert. Empfohlen für folgende Altersstufen: 3 bis 8 Jahre.

FranzÖsisches design: die spielzeuge von janod werden in frankreich, im Jura, die Ihre Kinder bei ihrer Entfaltung und ihrer kognitiven, pädagogische und durchdachte Spielzeuge und Spiele, dem Stil und den Farben. Lernbeitrag : indem es die modelle beobachtet und die damit verbunden Teile positioniert, entwickelt das Kind seine Geschicklichkeit und Präzision und kann sogar neue Worte rund um das unverzichtbare Thema Mode lernen. Sein "book"-format aus dickem Hartkarton ermöglicht eine einfache Aufbewahrung in den Möbeln des Kinderzimmers.

Eigenschaften: enthält 46 magneten und 8 Modellkarten. Er oder sie kann sich auch originelle Looks vorstellen, indem es die Teile nach der eigenen Vorstellungskraft zusammensetzt. Originelle, mit besonderem Augenmerk auf den verwendeten Materialien, entwickelt, verwegene, psychomotorischen und sozio-emotionalen Entwicklung begleiten. Praktisch: leicht zu tragen, kann überall verwendet werden, allein oder mit anderen.
ZnačkaJanod #ad
VýrobceJanod #ad
Výška10.24
Délka7.48
Hmotnost1.32
Šířka1.57
Číslo díluJ02718
ModelkaJ02718
Záruka2 year manufacturer

8. magdum

#ad

Magnety na ledničku pro děti MAGDUM Zoo FOTO – 19 velkých magnetů na ledničku pro malé děti – magnety na magnetickou tabuli – magnety na ledničku – magnety na ledničku – dětská magnetická tabule,

#ad
magdum #ad - Perfektní dárek pro děti: naše magnety pro děti jsou vyrobeny z odolného, veselé magnety pro malé děti, silného kartonu + magnetu. Hry od 3 let: 19 velkých dětských magnetických chladniček zoo. Vzdělávací hry od 3 let, perfektní na hraní doma nebo na cestách.

Skvělá dětská magnetická hračka pro použití na lednici, magnetické tabuli pro děti nebo jiné magnetické povrchy. Dětské magnety do chladničky jsou navrženy speciálně pro malé děti. Magnetická chladnička pro děti s magnetickou tabulkou: magnetické hry pro děti od 3 let. Bezpečná a trvanlivá konstrukce: velký magnet na ledničku pro děti jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. S našimi magnety se zvířaty magnet na ledničku pro děti je učení zábavné.

Hra montessori od 3 let: magnetická hra "magnety pro děti" nabízí mnoho šťastných hodin při učení prvních slov, při pravopisných hrách a fantazijních hrách. Barevné velké dětské magnety byly vyrobeny speciálně pro malé dětské ruce. Magnety magdum na magnetickou tabuli pro děti pro malé děti nejsou dostatečně malé na spolknutí a při hraní nespadají z ledničky.
Značkamagdum #ad
Výrobcemagdum #ad
Výška1.46
Délka6.69
Šířka4.72
Číslo díluMAGDUM
Modelka4031-02 EN
ZárukaNebezpečí udušení - výrobek obsahuje malé díly. Nevhodné pro děti do 3 let. Hrajte si pod dohledem dospělého! Balení by mělo být uchováváno pro informační účely. Hra obsahuje magnety. Balení se nesmí podávat dětem!

9. CONDIS

#ad

Magnety pro děti, hračky, 4, 5, sada magnetických stavebních bloků, děvčata, magnetické hry pro dárek od 3, CONDIS Magnetické stavebnice, 7 8 let, chlapec, 78 dílů, magnetické hračky, stavebnice,, 6

#ad
CONDIS #ad - 50denní vrácení peněz a 12měsíční záruka na výrobek je vždy po ruce, takže můžete nakupovat s důvěrou. Jemně zaoblené rohy chrání ruce dětí před zraněním. Nabízíme vám rychlý a uspokojivý zákaznický servis. Magnetické hry stavebnicové kostky pedagogické dětské hry od 3 let chlapci chlapci/chlapci / dívky / malé děti.

100% spokojenost zaručena společnost condis se snaží zpracovat všechny dotazy týkající se produktu a servisu a je odhodlána nabídnout všem zákazníkům 5hvězdičkový zážitek z nákupu. Kompletní sada nástrčných kostek pro zábavu / 78 dílků– v porovnání se všemi ostatními nabídkami mají naše magnetické kostky nejlepší poměr ceny a výkonu. Certifikovaná kvalita vyrobeno z netoxického plastu abs bez obsahu bpa, v potravinářské kvalitě. Nejlepší dárek pro děti od 3 let magnetické stavebnicové kostky pomáhají dětem naučit se dovednostmi řešit problémy, takže je lze znovu použít pro podnícení fantazie vašeho dítěte.

V souladu s ce, asTM a EN71. Magnetické hry pro děti jsou perfektní pro domácí a školní a kancelářskou zábavu. Díly jsou trvanlivé a bezpečné, Velikonocům a Vánocům. Vzdělávací hry – vhodné pro vaše dítě jako dárek k narozeninám, tvary a barvy. Magnetické stavebnicové kostky pro děti snadné čištění a skladování výuková hračka condis je dodávána s bonusovou taškou pro snadné čištění a skladování.
ZnačkaCONDIS #ad
VýrobceShenzhen Zhaizai Trading Company Limited #ad
Hmotnost2.05
Číslo díluDG-TCS6-L647
ModelkaDG-TCS6-L647

10. KayQidee

#ad

Magnetische Bausteine 38 Teile Magnetspielzeug Magneten Kinder Magnet Spielzeug ab 3 4 5 6 7 8 Jahre Junge Mädchen Kinderspielzeug Magnetbausteine Magnetspiel Weihnachten Geburtstags Geschenk

#ad
KayQidee #ad - Getrortless kreisitive-die magnetische bausteine spielzeug ab 3 4 5 6 jahre jungen magnetbausteine -design ermöglichen es kindern, ihre fantasie zum Leben zu erwecken und verschiedene Formen zu schaffen. Diese magnetspiel, magnet spielzeug kinder set, enthält 18 Dreiecke und 20 Quadrate.

Die magnetischen bausteine kinderspielzeug ab 3 4 5 6 jahre sind nach dem Bau sehr magnetisch und stabil. Perfektes geschenk- dieses magnetische bausteine spielzeug ab 3 4 5 6 jahre kommt mit einer wunderschönen schachtel. Die magnetischen Bausteine können reichhaltige und vielfältige Formen aufbauen. Geschenk jungen mädchen 3 4 5 6 jahre. Sicher und langlebig-das magnetische bausteine spielzeug ab 3 4 5 6 jahre jungen mädchen ist endes premium abs material ist sehr langlebig und kann dem Verschleiß standhalten, sodass sie den Kindern leicht bauen können, der mit dem Kinderspiel einhergeht.

Mit einer guten magnetischen Verbindung ist die Struktur nicht anfällig für das Zusammenbrechen, was sie wollen. Geschenk jungen mädchen 3 4 5 6 jahre, Magnetbausteine magne kinderspielzeug ab 3 4 5 6 jahre. Die magnetespielzeug ist für 3 4 5 6 7 8 Jahre alte Mädchen Jungen Kinder geeignet. Das magnetbausteine ist ein spielzeug kinder ab 3 4 5 6 jahre, dass Kinder ihre Kreativität teilen können. Die magnetbausteine sind eine Idee Geschenke für 3 4 5 6 7 Jahre alte Jungen Mädchen.
ZnačkaKayQidee #ad
VýrobceKayQidee #ad
Výška1.18
Délka7.09
Hmotnost0.66
Šířka5.12
Číslo díluMB-98
ModelkaMB-98
Záruka6 months free return