Top 10 Peach Perücke – Paruky a příčesky pro dospělé

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HIROAKIYA

#ad

HIROAKIYA Jean Wig, Genshin Impact Jean Cosplay Wig Clip Ponytail with Wig Cap, Length cca 50 cm

#ad
HIROAKIYA #ad - Vlákna mohou být navlněna nebo vyhlazena žehličkou, nedoporučuje se však barvit paruku, protože to může vést k nerovnoměrným barvením a poškození vlasů. Velikost: volná velikost, které lze přizpůsobit tak, vhodné pro obvod hlavy 50-60 cm.

Uvnitř paruky se nachází dva gumové pásky s háčky a některé otvory pro zavěšení, elastický design, aby lépe odpovídaly individuální velikosti. Es: většina cosplay paruk je předělaná v barvě, ale podle charakteru budou muset Cosplayers ještě použít vosk na vlasy nebo sprej na vlasy, délce a účesu, aby se dosáhlo lepšího efektu cosplay.

Charakter: genshin Impact Cosplay Jean paruka. Dodávka: jako naše partnery jsme zvolili logistickou společnost certifikovanou společností Amazon, abychom našim zákazníkům poskytli lepší doručovací služby. Materiál: vyrobeno z vláken odolných vysokým teplotám, odolává teplotám do 180 stupňů celsia. Pokud máte dotazy, můžete se na nás obrátit.
ZnačkaHIROAKIYA #ad
VýrobceHIROAKIYA #ad
Číslo díluAMZ-CW-GS-14

2. OSIAS

#ad

Karneval, für Halloween, HochzeitenAkamatsu Kaede, Nachtleben, OSIAS Anime Cosplay Perücke, Party, Konzerte, mit Kostenloser Perückenkappe

#ad
OSIAS #ad - Lieferumfang: 1 x Perücke, 1 x Perückenkappe. Charakter: Akamatsu Kaede. Der maximale Umfang beträgt ca. Verstellbare kappengröße: mit verstellbaren bändern können sie ihre perücke leicht mit den Haken im Inneren der Kappe und der passenden Größe an Ihren Kopf anpassen.

Farbe kann aufgrund unterschiedlicher Monitoreinstellungen oder Lichter variieren. Perfekt für den täglichen gebrauch, cosplay, club-Party, konzerte, Mode, Nachtleben, Halloween, Hochzeiten, dating, Karneval, Weihnachtsfeiern, Mode oder einfach nur zum Spaß. Auch sehr geeignet für den langfristigen Gebrauch. 54–62 cm 1–2 cm Abweichung möglich. Material: 100 % hochwertige, kann dauergewellt oder gestylt werden, hitzebeständige Kunstfaser, wie Sie möchten.
ZnačkaOSIAS #ad
VýrobceOSIAS #ad
Výška1
Délka9
Šířka6
Číslo díluJF-202006

3. Linfairy

#ad

Linfairy Damenperücke lang blond für Halloween Cosplay mit 2 Elfenohren lange Perücke

#ad
Linfairy #ad - Farbe: wie abgebildet. Perfekt für halloween, Konzerte, Themenpartys, Hochzeiten, Verabredungen und jede andere Gelegenheit. Lieferumfang: 1 perücke, 1 Perückenkappe, 2 Elfenohren. Die farbe kann aufgrund von Herstellungsabweichungen oder Farbeinstellungen Ihres Computermonitors variieren. Material: hochwertige synthetische Hochtemperaturfaser. Kopfumfang: 54–61 cm.
ZnačkaLinfairy #ad
VýrobceLinfairy #ad
Výška1.18
Délka13.78
Šířka9.84
Číslo dílu0582132F233

4. Linfairy

#ad

Linfairy Anime Perücke lang Prinzessinnen Perücke Halloween Kostüm Cosplay für Damen 85 cm Hot Pink

#ad
Linfairy #ad - Material: hochwertige synthetische Hochtemperaturfaser. Lieferumfang: 1 perücke + 1 Perückenkappe. Farbe: wie abgebildet. Perfekt für halloween, Konzerte, Themenpartys, Hochzeiten, Verabredungen und jede andere Gelegenheit. Kopfumfang: 54–61 cm. Die farbe kann aufgrund von Herstellungsabweichungen oder Farbeinstellungen Ihres Computermonitors variieren.
ZnačkaLinfairy #ad
VýrobceLinfairy #ad
Výška1.18
Délka13.78
Šířka9.84
Číslo dílu332321

5. MapofBeauty

#ad

MapofBeauty 70 cm dlouhá kudrnatá boční pálka koncové vlasy kostým Cosplay paruka oranžová růžová

#ad
MapofBeauty #ad - Materiál: 100% vlákno vysoké teploty. 100% nové produkty. Paruka čepice do vlasů průměrná velikost: maximální obvod cca 51 ~ 53 cm normální chyba 1 ~ 2 cm, průměrná velikost paruky je nastavitelná. Balení obsahuje: 1 paruku. Délka: cca 70cm.
ZnačkaMapofBeauty #ad
VýrobceMapofBeauty #ad
Číslo díluNWG0CP60824-LZ2-M-A
ModelkaNWG0CP60824-LZ2-M-A

6. MapofBeauty

#ad

MapofBeauty 28 palců dlouhé kudrnaté vlasy kostým Cosplay paruka světlá blond

#ad
MapofBeauty #ad - 100% top kvalita & zcela nové. Délka: 28" 70 cm. Textil: vlnité konečky vlasů. Nastavitelná síť s jedním topným vláknem. Materiál: 100% top Kanekalon vlákno.
ZnačkaMapofBeauty #ad
VýrobceMapofBeauty #ad
Výška1.18
Délka7.87
Hmotnost0.55
Šířka5.12
Číslo díluNWG0CP60824-GN2-A

7. VCKOVCKO

#ad

VCKOVCKO Vlnitá paruka krátké paruky Bob s ofinou na ramena vlnitá syntetická paruka Cosplay Pastel Bob Paruka pro dívky pestrý kostým paruky 12", směs blond

#ad
VCKOVCKO #ad - Snadná instalace, větší výběr, snadné odstranění, šetří vám více času.3. 1. 5. Restyle: vysoce kvalitní tepelně příjemné vlákno, může být rovné a zvlněné. Velikost a barva: přirozenější; nastavitelná ramínka a prodyšná čepice, vhodné pro větší velikost; míchání blond. 2. Doba odeslání a práva na vrácení: amazon prime během 1-3 pracovních dnů, 30 dnů Není důvod k opětovnému hlasování. 4. Materiál: 100% vysoce kvalitní paruky s volnými vlnami, silná dvojitá strojová střela, bez listů, bez zamotání, hedvábná a měkká.
ZnačkaVCKOVCKO #ad
VýrobceXuChangFeiYu #ad
Výška1.8
Délka9.5
Hmotnost0.4
Šířka5.8
Číslo díluVCWig007
ModelkaVCWig007

8. COSPLAZA

#ad

COSPLAZA Perücke Cosplay Wigs Game of Thrones Rhaenyra Daenerys Targaryen geflochten Lang wellig gewellt Lady Kostüm Dress Up Perücke

#ad
COSPLAZA #ad - Vysoce kvalitní materiál. Paruku dokonce můžete nechat upravit u svého kadeřníka. Každá paruka má parukovou síťku. Jednoduché čištění a uložení. Materiál: kvalitní umělá vlákna odolná proti vysokým teplotám.
ZnačkaCOSPLAZA #ad
VýrobceCOSPLAZA #ad
Výška0.79
Délka7.87
Šířka5.91
Číslo díluCSA54

9. Topcosplay

#ad

Dlouhá vlnitá paruka růžová modrá Cospaly Halloween kostým party paruky, Topcosplay Paruka Audrey pro děti dívky

#ad
Topcosplay #ad - Paruky se skládají z pásků, vlasy se strojově přišijí na pásky. Budete se cítit jako pravé vlasy. Paruka je tak velmi elastická a prodyšná. Vysoce kvalitní paruky vás učiní sebevědomím: ať už v každodenním životě, na karnevalu, na Halloween, budete se vždy cítit šik a budete se cítit dobře.

Díky nastavitelné velikosti je paruka vhodná pro obvod hlavy 58 až 62 cm. Nemusíte čekat, prosím, na nákup. Spíše měkké zpracování. Paruka délka: 20 palců. Dobrý den, milý zákazníku, nyní naše společnost spolupracuje s rychlejší logistickou firmou, paruky můžete obdržet během 7–8 dnů.

Paruka zaujme svými trendy nuancemi a smyslným vlnitým střihem. Také péče a česání jsou velmi jednoduché a bezproblémové. Materiál: žáruvzdorná vlákna, jsou odolná vůči vysokým teplotám do 180 °C. Paruku můžete zastřihnout podle svého přání. Měkká paruka přirozeně a skutečně uzavře pokožku. Ruční praní: paruka je pratelná a má prodyšný základ pro komfort nošení a tvar.
ZnačkaTopcosplay #ad
VýrobceTopcosplay #ad
Číslo dílu2569
ModelkaCaseeto

10. Topcosplay

#ad

Vlnitá paruka dlouhá modrá karneval Halloween kostým party paruky, Topcosplay Paruka Evie pro děti dívky

#ad
Topcosplay #ad - Paruka je tak velmi elastická a prodyšná. Také péče a česání jsou velmi jednoduché a bezproblémové. Díky nastavitelné velikosti je paruka vhodná pro obvod hlavy 58 až 62 cm. Paruka zaujme svými trendy nuancemi a smyslným vlnitým střihem.

Paruky se skládají z pásků, vlasy se strojově přišijí na pásky. Materiál: žáruvzdorná vlákna, milý zákazníku, nyní naše společnost spolupracuje s rychlejší logistickou firmou, prosím, jsou odolná vůči vysokým teplotám do 180 °C. Paruka délka: 20 palců. Vysoce kvalitní paruky vás učiní sebevědomím: ať už v každodenním životě, na karnevalu, na Halloween, budete se vždy cítit šik a budete se cítit dobře.

Ruční praní: paruka je pratelná a má prodyšný základ pro komfort nošení a tvar. Nemusíte čekat, na nákup. Paruku můžete zastřihnout podle svého přání. Měkká paruka přirozeně a skutečně uzavře pokožku. Spíše měkké zpracování. Dobrý den, paruky můžete obdržet během 7–8 dnů. Budete se cítit jako pravé vlasy.
ZnačkaTopcosplay #ad
VýrobceTopcosplay #ad
Výška2.2
Délka6.65
Šířka10.04
Číslo díluLB023