Top 10 Porzellanfarbe Spülmaschinenfest – Barvy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Fantastory

#ad

Nicht Verblassend, Fantastory Acrylfarben Set mit 24 Farben je 60 ml, Holz, Premium Ungiftig Acryl Farbe Set+12 Pinseln, Erwachsene und Kinder, Keramik, für Maler, Stoff, für Leinwand

#ad
Fantastory #ad - Es seguro y no tóxico, por lo que puede usarlo con confianza. Funciona en la mayoría de las superficies, adultos, modelos, etc. Incluido el vidrio como jarrones, madera, piedra, lienzo, plástico, etc. Material de alta calidad pintura acrílica de alta calidad, fácil de limpiar con agua y jabón.

Pinturas acrílicas premium las pinturas acrílicas de ensueño tienen una alta saturación y colores vivos. Es resistente al agua y no se desvanecerá. Su textura es fina, uniforme y suave. Hermoso empaque contiene 24 colores + 12 pinceles. Y pasó la certificación astm D-4236 y EN71-3 CE. El bonito embalaje también es ideal como regalo para los demás.

Aplicación ampliaadecuado para niños, tela, arcilla, estudiantes, cerámica, principiantes y artistas. Deja volar tu imaginación y crea obras de arte excepcionales. Se seca rápidamente y se convierte en un color, sombra o tono base para agregar textura a su trabajo. Te permite combinar el color perfecto. Mezcla fácil nuestro juego de pintura acrílica es fácil de mezclar y combinar para obtener el color deseado.
ZnačkaFantastory #ad
VýrobceFantastory #ad
Výška4.53
Délka8.27
Hmotnost0.13
Šířka5.59
Číslo díluFAN-BOT-60X24

2. Marabu

#ad

121000201, Sada akrylových barev, 18 × 36 ml od Marabu

#ad
Marabu #ad - Obsah: 18 x 36 ml. Hedvábně matná univerzální - akrylové barvy na vodní bázi. Editelný vodou a rychle schnoucí. Barevné odstíny lze vzájemně míchat a ideálně kombinovat s efektními pastami. Světlostálé a voděodolné.
ZnačkaMarabu #ad
VýrobceMarabu #ad
Výška7.48
Délka7.48
Šířka7.48
Číslo dílu121000201
Modelka121000201

3. Paintersisters

#ad

Kameni, voděodolná na plátně, dřevu, umělecké barvy pro hobby umělce a profesionály, Magi® sada akrylových barev Studio 20 x 250 ml – akrylová barva krycí

#ad
Paintersisters #ad - Akrylové barvy na vodní bázi lze vzájemně míchat a nabízejí tak jsou bez rozpouštědel, slinek a mají příjemný zápach. Kromě toho splňují standardy normy normy ASTM D 4236. Použité štětce lze jednoduše vyčistit vodou nebo čističem štětců.

Akrylové barvy můžete používat všechny malířské techniky, tekutiny a techniky proudění. Mohou se nanášet tenkou lazující nebo silně krycí vrstvou v silnějších vrstvách. Barvy se vyznačují vysokou zářivostí barev a dobrou stálostí světla. Snad: akrylové barvy rychle schnou především v tenkých vrstvách. Harmonicky sestavená paleta barev obsahuje 20 barevných odstínů, ze kterých můžete míchat nekonečné množství dalších barevných odstínů.

Akrylové barvy ředitelné vodou nebo akrylovými prostředky se hodí k malování na plátno, papír, malířský karton, malířské desky, jako jsou akrylové techniky nanášení za mokra, lepenku, například akrylové barvy, dřevo a kameny. Trubky jsou vzduchotěsně uzavíratelné a umožňují dlouhou životnost. Barvy jsou po uschnutí trvale elastické a voděodolné.
ZnačkaPaintersisters #ad
VýrobcePaintersisters GmbH #ad
Výška6.3
Délka13.58
Hmotnost12.79
Šířka11.22
Číslo díluEA20250
ModelkaEA20250

4. Kreul

#ad

Krémově krycí, okouzlující akrylová barva s metalickým efektem na vodní bázi, 6× 20 ml barvy a štětec, rychleschnoucí a voděodolná, KREUL 77601 – Akrylové metalické barvy v sadě Color Living

#ad
Kreul #ad - Odolná proti slinám. Na vodní bázi. Voděodolné a odolné proti povětrnostním vlivům. Metalicky okouzlující akrylová barva s jedinečným diamantovým leskem v sadě. Krémově krycí metalická barva.
ZnačkaKreul #ad
VýrobceKreul #ad
Výška1.97
Délka8.66
Hmotnost0
Šířka3.35
Číslo dílu77601
Modelka10126234
Záruka2 roky zákonná záruční lhůta.

5. Artecho

#ad

Artecho Aquarellfarben Set 50 Farben in Tragbarer Box Inklusive 4 Fluoreszierende, Wasserfarben with Aquarellpapier, Ideal für Künstler und Hobbymaler, pinsel und andere Zeichnung Werkzeuge

#ad
Artecho #ad - Säurefrei, waschbar, sicherheit ist immer das erste Element, ungiftig und geeignet, das wir berücksichtigen. Ausgezeichnet für kartenherstellung, Malerei, Illustrationen, Kalligraphie und mehr. Perfektes geschenk für kunstliebhaber: dieses vielseitige Artecho Aquarellfarbenset ist ein tolles Geschenk für Anfänger und Profis.

Perfektes Geschenk für Freunde. Einfach, eine endlose Palette von Farben zu erstellen. Aquarellmalerei-set 50-farben: kommt mit 4-fluor-farben, 1-farbkarte, 46-klassischen Farben, 1-aquarellstift, 1-bleistift, 1-Zeichnungsradierer, 1-Skizzenstift, 1-Nylonbürste, 10-Aquarellpapier und 1-natürlicher Schwamm in tragbarer Blechdose.

Hochwertige pigmente: unsere Farben sind stark pigmentiert, reich und klar. Einfach zu reinigen: wasserlösliches Pigment, waschbar. Sie müssen sich keine Sorgen machen, an Kleidung zu kleben. Sie sind perfekt geschenk für Geburtstage, Weihnachten, Thanksgiving und mehr. Sicherheit: entspricht astm d-4236.
ZnačkaArtecho #ad
VýrobceArtecho #ad
Výška1.77
Délka8.58
Šířka3.9
Číslo díluATO-WP5007
ModelkaATO-WP5007

6. Shuttle Art

#ad

Pastelové barvy, po 60 ml, sada olejových barev pro malování a, 30 akrylových barev, sada pastelových akrylových barev pro děti, pastelové v lahvích, 10 štětců, Shuttle Art Sada akrylových barev

#ad
Shuttle Art #ad - 30 pastelových akrylových barev: sada pastelových akrylových barev shuttle art obsahuje 30 měkkých pastelových akrylových barev v lahvích 60 ml/2 oz a 10 štětců na malování a kutilství. Pokud nejste s našimi výrobky spokojeni nebo máte dotazy, můžete se na nás obrátit.

Víceúčelové: akrylové barvy rychle schnou a skvěle drží na povrchu, jsou trvanlivé, sklo, hliněné hrnce, hřebíky, dobře fungují na většině povrchů, keramika, stěny, jako je plátno, voděodolné a stálobarevné. Je netoxický, bez kyselin, bezpečný a vhodný pro lidi každého věku. Nejedovaté a bezpečné: sada tónovacích barev odpovídá astm d-4236 & EN71-3. Buďte si jisti, že kupujete naše výrobky. Pastelové odstíny se ideálně hodí pro roztomilá a zasněná kutilská a umělecká díla a také na zdobení teplých a romantických pozadí.

Lze je také snadno míchat a vrstvit. Umělecká kvalita: tyto akrylové pastelové barvy na vodní bázi jsou při malování hedvábné a krémové. Servisní záruka: vaše spokojenost je pro nás nejvyšší prioritou. Hodí se pro umělce a milovníky umění pro malování a ruční práce, kameny, dřevo atd. Silné pigmenty vysoké kvality nabízejí vynikající krycí schopnost a lze je při malování nanášet rovnoměrně a plynule.
ZnačkaShuttle Art #ad
VýrobceShuttle Art #ad
Výška4.33
Délka8.43
Hmotnost5.53
Šířka7.52
Číslo díluSA AP30-P

7. LIEBERGE

#ad

Dřevo, 12 ml, LIEBERGE Sada akrylových barev Premium – 24 intenzivních barev à 12 ml s vysokou krycí schopností – akrylová barva na plátno, kámen, keramiku atd. 24 barev, sklo, beton

#ad
LIEBERGE #ad - Slib lieberge – spokojení zákazníci jsou pro nás nejdůležitější! Pokud se vám naše akrylová barva nelíbí, dostaneš peníze zpět. Mnohostranné použití – téměř každý druh povrchu, který lze pomalovat naší akrylovou barvou, od klasického plátna přes dřevo, kámen, sklo, kov, textil a textil až po porcelán a keramiku.

Zcela jednoduše. Certifikováno – netoxické, do školy, vhodné pro celou rodinu pro děti od 3 let, studia a hobby nebo jako dárek. Prémiová kvalita – vysoký obsah vysoce kvalitních pigmentů, stabilní víčko proti vysychání, vysoká krycí schopnost, přísná kontrola výroby, voděodolná, odolná vůči světlu. Vysoká rozmanitost barev – 24 pečlivě vybraných a vzájemně vyvážených živých akrylových barev umožňuje v kombinaci každý myslitelný odstín, včetně zlaté a stříbrné metalické barvy.
ZnačkaLIEBERGE #ad
VýrobceLIEBERGE #ad
Výška0.79
Délka9.06
Šířka7.87

8. Kreul

#ad

6 × 20 ml barva a štětec, vhodná pro mnoho různých podkladů, krémově krycí, rychleschnoucí barva na bázi vody, KREUL 75601 – Akrylové matné barvy v sadě Color Living Set

#ad
Kreul #ad - Na bázi vody, voděodolné, odolné proti povětrnostním vlivům, slinám. Pro malování dřeva, terakoty, kůže, kovu, skla, kamene, kartonu, hlíny, proschlého betonu, keramiky, plastu, papíru, polystyrenu, samovolně vytvrzující modelovací hmota. Krémová – krycí, rychleschnoucí, stálobarevné. 6 čerstvých zářivých – matné akrylové barvy ve 20ml sklenicích v barvách tmavě modrá, růžová, tyrkysová, zlatožlutá, citronová a karmínová a štětec. Pro dekorativní úpravu a ideální jako základní nátěr pro foto transfer Potch a ubrouskovou techniku.
ZnačkaKreul #ad
VýrobceKreul #ad
Výška1.97
Délka8.66
Šířka3.35
Číslo dílu75601
Modelka10126235
Záruka2 roky zákonná záruční lhůta.

9. Ideen mit Herz

#ad

Ideen mit Herz Akrylová barva Multisurface ušlechtilé třpytky | univerzální barva na vodní bázi | s ušlechtilým třpytivým zlatým třpytem | 180 ml šedá

#ad
Ideen mit Herz #ad - Rychleschnoucí. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití | odolné vůči vlhkosti a rzi. Na vodní bázi. Vynikající krycí schopnost | není nutný základní nátěr ani povrchová úprava. Vhodné pro malování téměř všech povrchů, polyester, plast, sklo, terakota, keramika, polystyren, jako například dřevo, papír, porcelán, kůže nebo látka.
ZnačkaIdeen mit Herz #ad
VýrobceIdeen mit Herz #ad
Číslo dílu012536-17
Modelka012536-17

10. Artecho

#ad

Ideal für Leinwand, Artecho Acrylfarben Set 24x59 ml, Papier und Stoffe., Acrylic Paint Set, Wasserfest und Lichtecht, Schnell Trocknend

#ad
Artecho #ad - Sie werden in einer feinen verpackung geliefert und eignen sich perfekt als Weihnachtsgeschenke für Familie und Freunde. Aufgetragen werden, Keramik, geeignet für Anfänger und Künstler.

Kann auf verschiedenen oberflächen wie leinwand, Glas, Schuhen, Textilien, Kunststoff, stein, Holz, Ton usw. Wenn sie fragen haben, können Sie sich gerne an uns wenden. Unsere acrylfarben sind ungiftig, säurefrei und nach ASTM D-4236- und EN71-Tests zertifiziert, und Sie können sie vor dem Trocknen mit Wasser und Seife reinigen. Unsere 24 × 59 ml hochwertigen acrylfarben sind in leuchtenden Farben erhältlich, wasserfest und verblassen nicht, Acrylfarbe von cremiger Konsistenz hat eine gute Deckkraft und trocknet schnell. Unsere acrylfarben sind einfach zu mischen und Sie können sattere Farben erhalten, indem Sie das Verhältnis der verschiedenen Farben anpassen.
ZnačkaArtecho #ad
VýrobceArtecho #ad
Číslo díluATO-AP2401