Top 10 Schildkröt Sandspielzeug – Hračky na pláž a na pískoviště

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Schildkröt

#ad

Skládací 3litrový kbelík se 6 hračkami na pískování, Schildkröt Sada pískových hraček 7 v 1, tvarování, prosévání a hrábě,, inovativní sada na hraní s pískem ve formátu kabelky, kompaktní a skladná

#ad
Schildkröt #ad - Obsahuje: 3litrový kbelík, porcovač ledu a formičky, sítko, velkou lopatu a hrábě. Kompaktní a prostorově úsporný. Patentovaná, tvarování, 7dílná sada hraček na písek nabízí díky skládacímu 3litrovému kbelíku a šesti dodatečným hračkám na písek pro kopání, prosévání a hrábě jedinečnou a inovativní funkčnost.

Díky kompaktní velikosti průměr: 22 cm / výška: 8, 6 cm je sada ideálním společníkem a hodí se do téměř každé tašky, do každého cestovního kufru nebo do dokonce plného auta. Ideální pro košíky na kočárek, kempování nebo cestování. Design a kvalita z německa – podle DIN EN 71. Všechny komponenty jsou dimenzovány pro použití po více generacích dětí. Vysoce kvalitní a biologicky nezávadné materiály zaručují dlouhou životnost a nízký vliv na životní prostředí, bez BPA.
ZnačkaSchildkröt #ad
VýrobceSchildkröt #ad
Výška3.39
Délka8.86
Šířka8.86
Číslo dílu970244
Modelka970244
Zárukaze zákona

2. Schildkröt

#ad

Skládací 3litrový kbelík, tvarování, Schildkröt® Sada pískových hraček 7 v 1 v bio kvalitě: Inovativní sada na hraní s pískem se 6 nástroji z cukrové třtiny pro kopání, prosévání a hrábě

#ad
Schildkröt #ad - Ekologické: všechny nástroje sady jsou vyrobeny z udržitelné cukrové třtiny a jsou 100% biologicky odbouratelné, bez BPA. Sadu lze připevnit pomocí karabiny kdekoliv.

Rozsah dodávky: celosvětově první skládací kbelík o objemu 3 litry, 1 hrábě, 1 sítko, 1 lopata, 1 porcovač ledu, 2 ledové veverky. Inovace: jedinečný design s dlouhou životností s příjemným pocitem na dotek a inovativní funkčností. Podporuje kreativitu: tato sada hraček na písek je skvělým způsobem, jak podpořit kreativitu dětí a nabídnout jim hodiny zábavy v přírodě. Praktické: patentovaná, 7dílná sada hraček na písek je díky kompaktní velikosti ideálním společníkem a hodí se do téměř každé tašky, do každého cestovního kufru nebo do plného auta.
ZnačkaSchildkröt #ad
VýrobceSchildkröt® #ad
Výška3.39
Délka8.86
Šířka8.86
Číslo dílu970246
Modelka970246
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. HomeMall

#ad

14 ks, pískoviště hraček na pískoviště, HomeMall Plážová hračka pro děti – sada hraček na písek obsahuje skládací pískový kbelík lopatu a hrabě na pláž

#ad
HomeMall #ad - Bezpečná písková hračka vhodná pro děti bezpečnost je u nás vždy nejvyšší prioritou, proto je naše sada hraček na písek z ekologického slámového materiálu bez ostrých hran nebo povrchů. Perfektní pro každé plážové dobrodružstvínezáleží na tom, zda plánujete rodinnou dovolenou, vydejte se na jednodenní výlet na pláž nebo jednoduše hledáte zábavnou outdoorovou aktivitu pro vaše děti, naše sada hraček na pláž je perfektní volbou.

Výborně se hodí jako nápad na dárek k narozeninám, u bazénu, které vaše děti potřebují pro veselý den na pláži, na hřišti, v koupelně, na zahradě, v pískovišti, svátkům a jistě vykouzlí úsměv na tvářích vašich dětí. Naše plážová hračka je navržena také s malými dětmi a dětmi, přičemž každý prvek má perfektní velikost pro vaše malé ruce a má hladké hrany pro snadné a bezpečné hrany. Perfektní letní dáreknaše super kvalitní sada hraček na pláž nabízí všechny důležité prvky, na dvorku a na jakémkoli jiném místě uvnitř nebo venku. Kompletní sada hraček na pískovištěpřipravte své děti s naší super kvalitní sadou hraček na písek pro nekonečnou zábavu na pláži! naše plážová hračka je dodávána s praktickou plážovou taškou ze síťoviny, 10 plážovými formami ve tvaru mořských koníků, lopatou a hrábou, mořských hvězdic, skládacím plážovým kbelíkem, želv, mušlí, ryb a krab pro kreativní hraní a konev.

Jedinečné designy a tvary tvarů pláže umožňují dětem být kreativní a prozkoumat jejich fantazii, zatímco se baví na slunci. S kompletní sadou hraček a praktickou plážovou taškou ze síťoviny je snadné vzít všude s sebou a užívat si nekonečné hodiny zábavy a zábavy. Světlý a atraktivní designplážová hračka pro děti se vyznačuje jasnými a atraktivními makaronovými barvami, které budou vaše děti určitě bavit a zabývat celé hodiny.
ZnačkaHomeMall #ad
VýrobceHomemall #ad
Výška4.72
Délka8.27
Šířka7.87
Číslo dílu217
ModelkaStrandspielzeug-1
Zárukatři až šest měsíců

4. hahaland

#ad

želva, krab, hračka na pláž obsahuje lopatu na písek a kbelík, vodní hračka do vany, velryba, krokodýl, 7 kusů, Sada hraček na písek pro děti a malé děti

#ad
hahaland #ad - Děti mohou na pláži kopat lopatou a hrábě. Vaše dítě bude nejvíc milovat, když bude ve vaně pršet. Menší kbelík je méně těžký, což je perfektní pro miminka a malé děti na hraní. Nabízí vše, lopatu, pokud je zcela naplněn pískem nebo vodou, když jdou ven.

Perfektní pro malé rucesada hraček s pískem je vhodná pro děti od 18 měsíců. Obsahuje kbelík na písek, co malé děti skutečně potřebují, hrábě a 4 sladké pískové formy. Otvory v jednotlivých tvarech zvířat vytvářejí veselý déšť. A existují různé tvary písku, se kterými si můžete hrát a používat je k vytváření roztomilých pískových figurek a ke zvýšení jejich kreativního ducha. Díky matnému povrchu je pro malé děti snadno uchopitelné.

Doufáme, že naše plážová sada přinese vaší rodině více štěstí. Zábava ve vaněumožňuje vám naplnit a vypouštět vodu nekonečným opakováním. Pokud se vyskytne problém, dejte nám jednoduše vědět, pak pro vás připravíme uspokojivé řešení. Bezpečné materiály s dlouhou životností odpovídá bezpečnostním normám, extra silného plastu bez obsahu bpa, pro delší používání. To je lepší než jiné levné plážové hračky, včetně EN71.
Značkahahaland #ad
VýrobceCubicFun #ad
Číslo dílu9414
Modelka9414

5. Schildkröt

#ad

Pro vnitřní i venkovní použití, teleskopický rybolov, bez BPA, magnetická rybářská hra, Schildkröt® Sada rybářských her 970247, 3litrový skládací kbelík

#ad
Schildkröt #ad - Rozsah dodávky: dva výsuvné teleskopické rybáře délka šňůry: 30 cm, šest magnetických ryb, 3litrový skládací kbelík a odkládací plocha Ø 18 cm.

Jedinečné: nová oblíbená rybářská hra: ať už s vodou nebo bez vody, samostatně nebo příliš daleko, malá nebo velká, radost ze hry se meze nekladou. Snadná přeprava: kompaktní a praktický koncept hry umožňuje snadnou přepravu, ideální na cesty nebo pro použití na dovolené. Ideální pro vnitřní i venkovní použití: hru lze hrát jak uvnitř, tak venku, což z ní dělá všestrannou hračku pro různé aktivity. Podporuje jemnou motoriku: tato hra vyžaduje jemnou motoriku a koordinaci rukou a očí, což zlepšuje motorické schopnosti zejména u mladších dětí.
ZnačkaSchildkröt #ad
VýrobceSchildkröt® #ad
Výška3.39
Délka8.86
Šířka8.86
Číslo dílu970247
Modelka970247
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. Dreamon

#ad

Yimore sada hraček na písek na cesty, plážové hračky pro děti, pro děti, chlapce, 14 ks pískoviště, hračky na písek se skládacím kbelíkem, dívky

#ad
Dreamon #ad - Je podporován síťový plážový vak, aby obsahoval všechny formy písku, a snadno se setřásá písek a vodu. Bezpečný a trvanlivý materiál vyrobeno z kvalitního materiálu, dětská hračka na písek je měkká a bezpečná a má hladké hrany a povrch pro snadné čištění po použití.

Laskavosti na letní party jako dárek k narozeninám v létě nebo na venkovní party jako hračka pro malé děti. Hračka na písek pro chlapce dívky plážová sada hraček na písek obsahuje skládací plážový kbelík, vidličky na písek a lopaty na písek, barevné tvary pláže a síťovanou kapsu na pláž. Kreativní hračka na písek vícebarevné, skládací hrady z písku na pláž povzbuzují děti k tomu, aby stavěly různé hrady a podporují zručnost a fantazii dětí.

Hračku na pískoviště na pláž lze použít v létě venku, jako je pláž a plavání, a také v každodenním životě jako kontejner. Můžete se také zúčastnit a užívat si zábavné pískové hračky. Cestovní hračka přenosný a lehký skládací kbelík design je vhodný pro děti v létě venku, cestování, na pláži.
ZnačkaDreamon #ad
VýrobceDreamon #ad
Výška11.81
Délka9.45
Šířka3.35
Číslo dílu1068
Modelka1068

7. YIMORE

#ad

Zahradními hračkami od 2 3 4 5 let dívky chlapec, 28 ks pískoviště, taškou, hračka pro děti se skládacím kbelíkem, pískovištěm, YIMORE Hračky na písek Plážová hračka pro děti

#ad
YIMORE #ad - Bezpečný a trvanlivý materiál vyrobeno z kvalitního materiálu, dětská hračka na písek je měkká a bezpečná a má hladké hrany a povrch pro snadné čištění po použití. Laskavosti na letní party jako dárek k narozeninám v létě nebo na venkovní party jako hračka pro malé děti.

Cestovní hračka přenosný a lehký skládací kbelík design je vhodný pro děti v létě venku, na pláži. Můžete se také zúčastnit a užívat si zábavné pískové hračky. Je podporován síťový plážový vak, cestování, aby obsahoval všechny formy písku, a snadno se setřásá písek a vodu. Hračku na pískoviště na pláž lze použít v létě venku, jako je pláž a plavání, a také v každodenním životě jako kontejner.

Hračka na písek pro chlapce dívky plážová sada hraček na písek obsahuje skládací plážový kbelík, vidličky na písek a lopaty na písek, barevné tvary pláže a síťovanou kapsu na pláž. Kreativní hračka na písek vícebarevné, skládací hrady z písku na pláž povzbuzují děti k tomu, aby stavěly různé hrady a podporují zručnost a fantazii dětí.
ZnačkaYIMORE #ad
VýrobceYIMORE #ad
Výška3.15
Délka12.6
Šířka8.66
Číslo dílu01
Modelka01

8. Sanlebi

#ad

Hračka s kbelíkem, pláž, dětské pískoviště, pískovištěm, síťovaný pytel, outdoorové hry pro chlapce, Sanlebi Sada hraček na pískoviště

#ad
Sanlebi #ad - Vzdělávací – děti mohou používat pískové formy na stavbu hradů z písku s rodinami, rozvíjet svou kreativitu a fantazii. Vysoká kvalita – plážová hračka pro malé děti je vyrobena z bezpečného, netoxického a ekologického materiálu s hladkými hranami.

14 kusů hraček na písek – obsahuje kbelík, kolo na pískovou vodu, pískové formičky, lopatu, odnímatelnou autoroli, sítko, skořepinu na plážový prach a síťový sáček. Snadné uložení – dodává se s opakovaně použitelnou a praktickou síťovanou kapsou pro uložení veškerého příslušenství. Perfektní volba pro letní plážové party, hry na pískoviště, dovolenou nebo jiné příležitosti.
ZnačkaSanlebi #ad
VýrobceSanlebi #ad
Číslo díluN1625

9. Kindsgut

#ad

Tilda, v decentních barvách a krásných tvarech, z lehkého materiálu, ideální pro malé děti a na cesty, Kindsgut Hračka na písek

#ad
Kindsgut #ad - Etrná k životnímu prostředí: hračka na písek je vyrobena z ekologických materiálů, neobsahuje škodlivé látky a je zpracována dle dětí.

Všestranné: vícedílnou sadu lze kreativně používat a postará se tak o stále novou zábavu při hraní, ať už na pískovišti nebo na pláži. Snadné čištění: robustní pískovou hračku lze bez problémů čistit pod tekoucí vodou nebo v případě odolných nečistot dokonce mýt v myčce. Skvělá kvalita: vysoce kvalitní hračka na písek pro děti díky skvělému zpracování zvládne dlouhou životnost rodiny. Vzdělávací hračka: hračka na písek podporuje jak kreativitu, tak jemnou motoriku dětí.
ZnačkaKindsgut #ad
VýrobceKindsgut #ad
Výška5.71
Délka4.72
Hmotnost0.31
Šířka5.71
Číslo díluSJ0001KG2017N
ModelkaSJ0001KG2017N

10. Schildkröt

#ad

Oblíbená herní klasika, 1 míč, Schildkröt Sportovní sada Mezo 2 extra velké Ogo Softdiscs, 970093

#ad
Schildkröt #ad - 2 ogo podložky s pěnovým rámem a elastickým síťovaným potahem. Postará se o obrovský audi na pláži nebo v bazénu. Použitelné jako hra Ogo a jako házecí kotouč. Ideální pro trénink motoriky a koordinace očí a rukou. 1 ogo míč, který se nemůže odvrátit, když spadne na zem.
ZnačkaSchildkröt #ad
VýrobceSchildkröt #ad
Výška13.78
Délka13.78
Hmotnost1.12
Šířka13.78
Číslo dílu970093
Modelka970093
Zárukaze zákona