Top 10 Spülmaschine 60 cm Grau – Velké spotřebiče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BAUHELD

#ad

Kuchyně, obytné vozy, BAUHELD® Univerzální podložka do pračky 60 x 60 cm – kryt na pračku s vinylovou vrstvou Made in Germany – pro pračky, sušičky, koupelny – metalické

#ad
BAUHELD #ad - Protiskluzová a snadná údržba – naše tvarově krásná krycí deska na pračku je vyrobena z uzavřené pěny, nabízí pevné a odolné proti vibracím všech přístrojů. Důvěřujte desetiletí dlouhému know-how a německé špičkové kvalitě! bez škodlivých látek – materiály použité v našem mycím stroji jsou 100% recyklované, bez ftalátů a testovány a certifikovány podle standardu Öko-Tex 100 na zdraví škodlivé látky.

Chrání spolehlivě před nečistotami a vlhkostí! multifunkční – naše ochranná rohož může být použita jako snadno udržovatelná alternativa k povlaku na pračku, potahu do sušičky, přehozu na pračku nebo jiný druh potahu.

Lze ji navíc prát do 40 °c! vyrobeno v německu – naše antivibrační podložka se vyrábí pomocí nejmodernějších technických postupů a podle nejvyšších standardů kvality. Lze zkrátit a prát – pomocí běžných nůžek nebo řezacího nože lze gumovou podložku rychle a flexibilně přistřihnout.
ZnačkaBAUHELD #ad
VýrobceBAUHELD #ad
Číslo díluWAMATMETALLIC
ModelkaWAMATMETALLIC

2. LUTH Premium Profi Parts

#ad

8 ks košíkových koleček náhradní díly pro myčku nádobí AEG Electrolux Zanussi myčka nádobí spodní koš kompatibilní s mnoha myčkami nádobí 50286965004 šedá

#ad
LUTH Premium Profi Parts #ad - Kolečka do koše kompatibilní s jednotlivými přístroji značek aeg, quelle, Electrolux, progress, zdt, favorit 40, GA 55, esf, zdi, Küppersbusch, zdn 11002, dedietrich, privileg, arthur martin, Zanussi atd.

Vysoce kvalitní kolečka do myčky nádobí vhodné do myčky. Favorit 45, simpson, zdf 201, esl, favorit 50, Zanker, GA 60 atd. Vlastnosti výrobku: průměr: 40 mm | výška: 8 mm | Barva: Šedá | Počet: 8 kusů. Např. V popisu výrobku naleznete čísla zařízení ke zboží. Výhody: jednoduchá montáž, jednoduše se nasazují, odolné vůči horku. Luth premium profi parts - váš specialista na náhradní díly a příslušenství v domácnosti.
ZnačkaLUTH Premium Profi Parts #ad
VýrobceLUTH Premium Profi Parts #ad
Číslo dílu50286965004
Modelka50286965004

3. Lichtblau

#ad

Lichtblau Pružiny pro dveřní panty 130 mm x 25 mm + lanové kladky 315 mm I 00754873 754873 kód barvy růžová I pružina dveří myčka nádobí náhradní díly pro Neff Constructa Siemens Balay Bosch

#ad
Lichtblau #ad - Různé barevné kódy – barevné body pružin u 60 cm zařízení přecházejí od světle modré nejvyšší upínací síly přes růžovou, zelenou, černou, modrou a červenou až žlutou minimální elasticita.

Lichtblau - náš rodinný podnik ve 3. Perfektní kompatibilita – naše prvotřídní sada náhradních dílů pro myčku nádobí Lichtblau skládající se z 2 dveřních pružin a 2 lanových kladek je vhodná pro mnoho výrobců mj. Bosch & Siemens. Snadná instalace – pomocí přiloženého návodu lze dveřní pružiny a lanka jednoduše nainstalovat do příslušné myčky nádobí.

Vynikající kvalita – příslušenství do myčky nádobí bylo vyrobeno z kvalitního kovu pružiny a odolného plastu nylonové lanka – trvalá kvalita díky pečlivé výrobě. Generace nabízí 50 let zkušeností v oblasti domácích spotřebičů náhradních dílů a obchodu s elektrozbožím - jsme rádi, že jsme tu pro Vás! .
ZnačkaLichtblau #ad
VýrobceLichtblau #ad
Číslo dílu2583
Modelka2583

4. KLEMP

#ad

KLEMP Přední clona myčka nádobí – přední strana myčky nádobí na míru – Cool Grey Mat – clona myčky nádobí plně integrovaná

#ad
KLEMP #ad - Při nákupu přední clony myčky si můžete vybrat také další možnost ve tvaru spodního podstavce a rukojeti na přední straně. Dekorativní deska do myčky vhodná pro plně a částečně integrovanou myčku nádobí se speciálními nebo standardními velikostmi 45 nebo 60 cm.

Vyrábíme také kuchyňské čela v každé velikosti. Technické údaje dekorační desky mají tloušťku 19 mm ve 4 rozměrech: 444 x 565 cm, 444 x 715 cm, 594 x 565 cm, 594 x 715 cm a hrana r2. Pokud nenajdete požadovanou velikost, není to žádný problém - zhotovíme je na objednávku. Akrylová čela jsou nejnovějším produktem, vyblednutí barev a vysokou odolností proti UV záření. Je také možné vytvořit přední stranu na vaši velikost. Smyvadlo na brusky oslňující plné zapínání se skládají z jednostranně laminované mdf desky s pvc vrstvou pet, který je alternativou k lakovaným čelům v nábytku.

Můžete se plně přizpůsobit vašim potřebám – můžete si vybrat barvu, šířku, výšku, podstavec a 6 typů rukojetí pro přední stranu myčky nádobí. Barvu přední strany lze vybrat z 26 vysoce lesklých a super matných barev. Akrylová čela se vyznačují vysokou odolností proti poškrábání, definované akrylem. Nyní přizpůsobte přední panel myčky nádobí.
ZnačkaKLEMP #ad
VýrobceKLEMP #ad
Číslo díluFR-WYM-MAT-85A

5. X57

#ad

594 x 715 mm, X57 Čelo myčky nádobí 16 mm plné, částečně integrované a na míru bílá

#ad
X57 #ad - Náklady na objednávku, aby obraz kuchyně zůstal jednotný. Díky potažení melaminovou pryskyřicí vzniká trvanlivý povrch odolný proti poškrábání. Povrchová úprava melaminovou pryskyřicí: jednou z velkých výhod melaminových pryskyřic je jejich odolnost vůči vlhkosti.

2 mm abs hrana / náplet: díky pružnosti plastu propůjčuje ABS hrana nábytku dobrou odolnost proti nárazu. Tloušťka materiálu 16 mm: 60 ks = 594 mm šířka / 45 mm šířka = šířka 444 mm / plně integrovaná = výška 715 mm / aby kuchyňský obraz zůstal jednotný, měli byste převzít výšku kuchyňských čelí / částečně integrovaná = výška 565 mm / u částečně integrovaných přístrojů měřte ovládací panel od spodní hrany až po konec.

KuchyňKuchyňlinlinlin. Výroba dle přání míry: u nás máte možnost přední část myčky nádobí dle přání bez nutnosti navíc. Elo myčky nádobí x57 pro plně integrované a částečně integrované myčky nádobí. Vyberte si z našeho velkého výběru barev a rozměrů vhodnou přední část nábytku pro vaši myčku.
ZnačkaX57 #ad
Výrobcegenerisch #ad
Výška0.79
Délka23.62
Hmotnost9.92
Šířka28.35
Číslo díluHPTX-121

6. Siemens

#ad

Siemens SN23EC14CE iQ300 Volně stojící myčka nádobí / C / 74 kWh / 13 MGD / Smart Home kompatibilní přes Home Connect / varioSpeed Plus / variozásuvka

#ad
Siemens #ad - Rackmatic: horní koš myčky lze nastavit ve třech stupních výšky. Flex koše: připraveno pro vaše nádobí: koše flex vám nabízejí maximální flexibilitu a ovladatelnost při nakládání a vykládání volně stojící myčky.

Aplikace vám automaticky doporučí správný program. Home connect: spusťte myčku nádobí pohodlně na cestách a mějte ji pod dohledem pomocí dálkového monitorování – tyto a další chytré funkce nabízí aplikace Home Connect český jazyk nelze zaručit. Objemné nádobí a nádoby jako hrnce, pánve a woky tak najdou pohodlně místo. Variospeed plus on demand: až třikrát rychleji, stejně důkladně čisté a suché: S varioSpeed Plus on demand zkrátíte dobu provozu programu. Easystart: s aplikací home-connect najdete vždy ten správný program mytí myčky nádobí.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSIEMENS #ad
Výška3.15
Délka12.6
Hmotnost118.06
Šířka12.6
Číslo díluSN23EC14CE
ModelkaSN23EC14CE
ZárukaZáruka výrobce.

7. Neff

#ad

NEFF S257ZCX35E N70 XXL myčka nádobí plně integrovaná / 60 cm / Home Connect / TimeLight / sušení zeolitu / 8 programů ušlechtilá ocel

#ad
Neff #ad - Made in germany: myčka nádobí neff byla vyvinuta a vyrobena v Německu. Bezpečnostní systém se nachází mezi vodovodním kohoutkem a zařízením. Aquastop: tento bezpečnostní systém spolehlivě zabraňuje poškození vodou – nezávisle na elektrické síti.

Pro kvalitu, na kterou se můžete spolehnout. Ovládací panel leží uvnitř – vestavná myčka je tak zvenku neviditelná. Timelight promítá zbývající dobu provozu na zem. Sušení zeolitu: přírodní minerální zeolit snižuje spotřebu energie na minimum tím, že během fáze sušení absorbuje vlhký vzduch a přemění jej na suchý, horký vzduch.

Plně integrované: myčka je pokryta přední stranou vhodnou do kuchyně. Zcela pěkně chytré! home connect je stále rostoucí platforma, se kterou přinesete do své kuchyně budoucnost. Home connect: připojte myčku k wi-fi a ovládejte ji bez námahy pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. Rozměry výklenku š x h v cm: 60, 0 x 55, 0 .
ZnačkaNeff #ad
VýrobceNeff #ad
Výška7.09
Délka14.96
Hmotnost96.6
Šířka14.96
Číslo díluS257ZCX35E
ModelkaS257ZCX35E
ZárukaNo warranty informace.

8. Bosch Hausgeräte

#ad

Made in Germany, Bosch SMU6ZCS00E série 6 chytrá myčka na nádobí, program Silence obzvlášť tichý, zásuvka na příbory, 60 cm široká, PerfectDry se zeolitem suší dokonce plast

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Rozměry zboží bez obalu v x Š x h cm: 81, 5-87, 3 rozměry výklenku v x Š x H cm: 81, 5 x 59, 8 x 57, 5 x 60 x 55. Perfectdry: perfektně suché při nízké spotřebě energie – i při obtížně schnoucí nádobí.

Aquastop: záruka bosch v případě poškození vodou – životnost přístroje. Home connect: připojené domácí přístroje od Bosch pro snazší všední den. Silence plus: mimořádně tichá myčka nádobí 44 decibelů. Oblíbený program: vaše osobní nastavení pouhým jedním stisknutím tlačítka. Made in Germany. Flex koše: flexibilní a praktické řešení pro pohodlné nakládání.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch Hausgeräte #ad
Výška32.09
Délka22.56
Hmotnost106.92
Šířka23.54
Číslo díluSMU6ZCS00E
ModelkaSMU6ZCS00E
Záruka2 roky záruka výrobce.

9. Siemens

#ad

Siemens SN63HX60CE iQ300 plně integrovaná myčka nádobí / D / 85 kWh / 14 MGD / Smart Home kompatibilní přes Home Connect / varioSpeed Plus / variozásuvka vario

#ad
Siemens #ad - Flex koše: připraveno pro vaše nádobí: koše flex vám nabízejí maximální flexibilitu a ovladatelnost při nakládání a vykládání vestavěné myčky nádobí. Infolight: vždy to nejdůležitější na očí: modrý světelný bod na podlaze slouží jako indikátor provozu a informuje vás o aktuálním stavu vaší myčky.

Objemné nádobí a nádoby jako hrnce, pánve a woky tak najdou pohodlně místo. Rackmatic: horní koš integrované myčky lze nastavit ve třech stupních výšky. Home connect: spusťte myčku nádobí pohodlně na cestách a mějte ji na očích pomocí dálkového monitorování – tyto a další chytré funkce nabízí aplikace Home Connect český jazyk nelze zaručit. Variospeed plus: až třikrát rychleji, stejně důkladně čisté a suché: S varioSpeed Plus zkracujete dobu mytí vaší vestavěné myčky nádobí.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSiemens AG #ad
Výška32.09
Délka21.65
Hmotnost77.85
Šířka23.54
Číslo díluSN63HX60CE
ModelkaSN63HX60CE
ZárukaNa.

10. Siemens

#ad

Ušlechtilá ocel, Siemens SN65ZX49CE iQ500 Plně integrovaná myčka nádobí / C / 75 kWh / 14 MGD / sušení zeolitu / Smart Home kompatibilní přes Home Connect / glassZone v horním koši

#ad
Siemens #ad - Home connect: spusťte myčku nádobí pohodlně na cestách a mějte ji na očích pomocí dálkového monitorování – tyto a další chytré funkce nabízí aplikace Home Connect český jazyk nelze zaručit.

Objemné nádobí a nádoby jako hrnce, pánve a woky tak najdou pohodlně místo. Variospeed plus: až třikrát rychleji, stejně důkladně čisté a suché: S varioSpeed Plus zkracujete dobu mytí vaší vestavěné myčky nádobí. Rackmatic: horní koš integrované myčky lze nastavit ve třech stupních výšky. Timelight: vždy na očích to nejdůležitější: vaše myčka nádobí promítá na podlahu kuchyně optický displej, který vám sdělí zbývající dobu provozu a stav programu. Flex koše: připraveno pro vaše nádobí: koše flex vám nabízejí maximální flexibilitu a ovladatelnost při nakládání a vykládání vestavěné myčky nádobí.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSiemens #ad
Výška6.69
Délka16.93
Hmotnost106.92
Šířka16.93
Číslo díluSN65ZX49CE
ModelkaSN65ZX49CE
Záruka2 roky záruka výrobce.