Top 10 Trittleiter Küche – Die am meisten erwarteten Spiele

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HBTower

#ad

Bílá, kapacita 150 kg, perfektní do kuchyně a domácnosti, přenosný robustní žebřík s madly, HBTower 2stupňový žebřík, schůdkový žebřík s protiskluzovým pedálem

#ad
HBTower #ad - Jednoduše sklopte žebřík dopředu a uvolněte bezpečnostní blokování, pak zvedněte zadní stranu horního pedálu, které je ukryté na spodní straně horního pedálu, 5 cm po složení. Víceúčelové použití poskytuje dodatečnou výšku pro čištění, spíž, výměnu žárovky nebo dosažení pro něco navíc.

Díky lehkému a perfektnímu složení se snadno nosí. Ebřík 2stupňový pedál je vyroben z legované oceli. Je ideální volbou pro váš domov a všechna ostatní místa, když ji nepoužíváte. Vhodné pro domácí i venkovní použití. Perfektní pro váš dům, kancelář, koupelnu, kuchyň, kam musíte vylézt.2stupňový žebřík usnadňuje práci. Dodává se kompletně smontovaný. Slouží také jako židle nebo police, garáž atd. Pod horním stupněm je bezpečnostní zámek, aniž by se pohybovaly, při prodlužování schodišťového žebříku se ujistěte, zatímco poskytuje oporu a zabraňuje poškrábání podlahy.

Velmi šetří místo, můžete jej snadno složit. Není nutná montáž otevřený: 80 x 46 x 52, 5 cm, hmotnost netto: 4 kg, maximální zatížení: 150 kg. Náš profesionální zákaznický servis a technický tým zajišťují, vrácení originálního obalu v případě problémů s kvalitou do 30 dnů, že můžete nakupovat s důvěrou v našem obchodě.
ZnačkaHBTower #ad
VýrobceHBTower #ad
Výška31.89
Délka18.11
Hmotnost9.24
Šířka4.99

2. SONGMICS

#ad

Z oceli, schůdky, s rukojetí, SONGMICS Skládací schůdky se 2 stupni, protiskluzová gumová rohož, bílo-černá GSL02WT, žebřík, 20 cm široké schody, nosnost až 150 kg

#ad
SONGMICS #ad - Snadná přeprava je možná malý žebřík váží pouze 3, což umožňuje snadnou přepravu. Bezpečné a protiskluzové bezpečnostní zařízení, 20 cm široké schody s protiskluzovými gumovými podložkami, které lze po vyklopení žebříku automaticky zablokovat, protiskluzové nožky – Vaše bezpečnost nám leží na srdci.

Kromě toho je ve složeném stavu velká pouze 3, 5 × 50 × 55, 5 kg a je vybaven rukojetí, 5 cm, a proto se perfektně hodí do rohu. Stabilita je nejvyšší prioritou vyrobeno z robustní oceli, můžete se vždy soustředit, tento skládací nášlapný šlap má nosnost až 150 kg. Co dostanete skládací žebřík se 2 stupni, který je lehký, kompaktní a mnohostranně použitelný a disponuje držadlem pro snadnou přepravu a certifikován TÜV GS certifikát č.

Pokud na tomto žebříku vyměníte žárovku, protože si nemusíte dělat starosti o svou bezpečnost. Potlesk pro tohoto univerzálního vezměte knihy z nejvyšší úrovně regálu, zavěste závěsy, tapetujte stěny nebo stříháte stromy – to vše by nebylo možné bez skládacího žebříku. S 50576565 0001. Podívejte se na tyto stabilní ocelové vodiče od SONGMICS.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška19.69
Délka1.18
Hmotnost7.83
Šířka0.01
Číslo díluMB-A126
ModelkaMB-A126

3. HBTower

#ad

HBTower Skládací schůdka, žebřík s širokým protiskluzovým pedálem, 2 stupně, černá, stolička s kapacitou 150 kg

#ad
HBTower #ad - Díky skládacímu designu se žebřík snadno nosí. Istá hmotnost pouze 3, 75 kg, maximální zatížení: 150 kg. Jakýkoliv problém nás prosím bez váhání kontaktujte. Bezproblémová zárukaobdržíte 1 rok záruku a 24hodinový zákaznický servis.

42 cm × 5, 9 cm × 64 cm ve složeném stavu. Struktura zadní příčné vzpěry zesiluje základní podporu, díky níž se budete cítit bezpečněji při lezení po schodišti. Prostorově úsporná velikost 42 cm × 45 cm × 61 cm v otevřeném stavu. Můžete jej snadno umístit do prádelny, úzkého prostoru nebo za skříň. Kovová bezpečná přezka se automaticky zablokuje na místě, když používáte šlapací žebřík. Protiskluzový pedál schůdkový žebřík se 2 stupni, takže se stolička snadno šplhá a přenáší.

Iroké pedály s protiskluzovým gumovým vzorem nabízejí opěrku nohou od paty až po prsty. Velké gumové nožky se zcela dotýkají podlahy, aby zajistily pevné stání a chránily podlahu před poškrábáním. Bezpečnost a stabilita rám z ušlechtilé oceli je vyroben s pevností a spolehlivostí. Iroké využití tento malý žebřík je ideální jako schodiště nebo pomocník při výstupu do kuchyně, pracovny, ložnice, garáže, knihovny atd.
ZnačkaHBTower #ad
VýrobceHBTower #ad
Výška25.59
Délka16.93
Hmotnost8.27
Šířka4.99
Číslo díluEUAZKQHR-ZL15020001

4. KINGRACK

#ad

Až 150 kg, skládací, černá, stolička s odblokovacím tlačítkem, lehká ocel, žebřík s protiskluzovou gumovou podložkou, 2 schůdky, KINGRACK Skládací schůdka

#ad
KINGRACK #ad - Rozšířené nášlapné plochy Široké stupně s protiskluzovým rýhováním pro optimální komfort stání a také zabraňuje sklouznutí. Profesionální certifikát žebřík je certifikován. Perfektní pro každodenní použití.

Je vhodný pro mnoho příležitostí. Lehký a přenosný a skladný Šířka pouze 3 cm, ve složeném stavu zabere málo místa a snadno se skladuje v úzkých prostorách domácnosti. Stabilní a bezpečné 4 nohy stabilně podepírají žebřík a 4 protiskluzové nohy zabraňují sklouznutí uživatele při stání na žebříku. Lze použít jako lezecké nářadí pro dosažení vysokých skříní v kuchyni, na schůdky obytného vozu, ložnici nebo jako podnožka v kanceláři, dočasná stolička atd.

Stolička je vybavena praktickou rukojetí pro snadné nošení. Tento skládací žebřík se dvěma stupni je vyroben z vysoce kvalitní oceli, silná konstrukce vydrží až 150 kg. V plně otevřeném stavu zajišťují pružinové knoflíky stoličku a zabraňují nechtěnému skládání. Multifunkční použití nášlapnou stoličku mohou používat děti i dospělí, koupelně, uvnitř i venku.
ZnačkaKINGRACK #ad
VýrobceKINGRACK #ad
Výška17.52
Délka19.49
Hmotnost8.16
Šířka4.99
Číslo dílu1
Modelka2031

5. SONGMICS

#ad

Nosnost až 150 kg, žebřík se 2 stupni, sklopná pojistka, snadné skladování, základní bílá GSL12WT, SONGMICS Šlapací žebřík

#ad
SONGMICS #ad - Dopřejte si tedy tento stabilní žebřík a bezpečně se vydejte do vyšších podnebí. Stabilita je na prvním místě Žebříky ze stabilní oceli se sklopnou pojistkou a 4 nohami směřujícími ven zajišťují vysokou stabilitu; při úplném otevření se bezpečnostní háček automaticky zapadne a zabraňuje nechtěnému skládání.

Protiskluzový stupeň a ochrana podlahy nášlapné plochy jsou vyrobeny s drážkovanými protiskluzovými podložkami, které zajišťují bezpečné a pevné stání; nohy jsou vybaveny gumovými krytkami a chrání tak podlahu před poškrábáním. Co dostanete multifunkční skládací žebřík z oceli se 2 stupni a praktickým madlem.

Prostorově úsporné uložení a snadné přenášení složené pouze 4 cm úzké, lze ji postavit i do rohů nebo mezer mezi stěnami a skříněmi; s rukojetí je skládací nášlapný krok 4, 3 kg velmi praktický pro přepravu. Mnohostranně použitelný tento malý žebřík je ideální jako schodiště nebo pomocník pro výstup do kuchyně, pracovny, garáže, ložnice, knihovny atd.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSongmics #ad
Výška32.3
Délka17.9
Hmotnost9.48
Šířka21.7
Číslo díluGSL12WT
ModelkaGSL12WT

6. HOUSE DAY

#ad

2 stupně, malý žebřík, venkovní dospělé,, pro kuchyně, do domácnosti do 150 kg, 2 stupně, HOUSE DAY Stupňový žebřík TÜV, skládací, skládací schůdky, domu

#ad
HOUSE DAY #ad - Pokud kvalita nesplňuje vaše očekávání, můžete požádat o náhradu nebo vrácení kupní ceny. Protiskluzové nášlapné plochy mají černé protiskluzové rohože, které zajišťují bezpečné a pevné stání.

Gs certifikátstabilní a bezpečný skládací nášlap od HOUSE DAY má certifikát GS ověřený TÜV. Mnohostranně použitelný domácí žebřík lze použít také jako skládací stoličku nebo jako schodiště pro domácí zvířata. Záruka kvality house day vám nabízí záruku spokojenosti. V kuchyni a ložnici.

Složené pouze 5, lze ji postavit i do výklenků nebo spár mezi stěnou a skříní, 5 cm úzké, např. Rozměry v otevřeném stavu: d 48dx53Š x 80v cm rozměry ve složeném stavu: D 49Dx5, 5Š x93V cm. Přenosný a prostorově úspornýdíky rukojeti a hmotnosti asi 5 kg se tento nášlapný žebřík velikost viz obrázek snadno přepravuje.
ZnačkaHOUSE DAY #ad
VýrobceHOUSE DAY #ad
Výška35.04
Délka18.7
Hmotnost9.1
Šířka2.09

7. KINGRACK

#ad

Rutschfeste Haushaltsleiter mit Klappsicherung, Aluminium Tritthocker 3 Stufen, Trittleiter Stufen, Silber, KINGRACK Stufenleiter, Klapptrittleiter mit Handlauf

#ad
KINGRACK #ad - 4cm schlanke faltungzusammengeklappt nur 4 cm schmal, bei Platzbedarf flach einklappbar, kann selbst in die Ecken oder Spalten zwischen Wänden und Schränken gestellt werden.

Vielseitig einsetzbartreppenleiter ideal einsetzbar in Garage, Küche, Keller oder Abstellraum. Zertifiziertder klapptritt ist geprüft und zertifiziert. Standsicherheit geht vor kingrack wurde funktional und sicher für die bedürfnisse eines modernen haushalts entworfen. Hochwertigder tritt ist aus robustem Aluminium gefertigt, das sehr robust und witterungsbeständig ist. Die tragfähigkeit beträgt 150 kg. Die füße sind mit gummikappen ausgestattet, schützen dadurch Ihren Boden vor Kratzern. Stufen mit anti-Rutsch-Riffelung für optimalen Steh. Beim kompletten Öffnen rastet der Sicherheitshaken automatisch ein und verhindert ein ungewolltes Zusammenklappen.
ZnačkaKINGRACK #ad
VýrobceKINGRACK #ad
Výška35.43
Délka17.52
Hmotnost9.39
Šířka28.54
Číslo díluWKUK3003-3
ModelkaWKUK3003-3

8. SONGMICS

#ad

Skládací schůdka, SONGMICS Nášlapná stolička, nosnost až 150 kg, bílá GSL01WT, protiskluzová nášlapná plocha, jednostupňový žebřík z oceli, velikost rozloženého 32 x 44 x 17,5 cm, schůdka

#ad
SONGMICS #ad - Jako pomůcka pro vystupování v interiéru jako kuchyně, před knihovnou; jako podpěra pod kancelářským psacím stolem pro ideální držení těla. Prostorově úsporné uložení a snadné přenášení složená pouze 4 cm úzká, lze ji postavit i do rohů, zásuvek nebo spár mezi stěnami a skříně; skládací stolička 1, 9 kg je velmi praktická na přepravu.

Dopřejte si tedy tento stabilní žebřík s pracovní výškou 17, 5 cm a bezpečně se vydejte do vyšších povrchů. Protiskluzové nohy a ochrana podlahy nášlapná plocha má rýhované protiskluzové rohože, které zajišťují bezpečné a pevné stání; nohy jsou vybaveny gumovými krytkami a chrání tak vaši podlahu před poškrábáním. Co dostanete skládací žebřík s ocelovým rámem, který má nosnost až 150 kg.

Mnohostranně použitelný tento stupačka může sloužit jako schodiště v exteriéru pro karavany atd. Stabilní a bezpečný s 26 x 38 cm velkou stojatou plochou, robustní ocelovou konstrukcí a čtyřmi nohama směrem ven nabízí žebřík vysokou stabilitu a zabraňuje nebezpečí převržení při zatížení; pojistka proti sklopení zajištěná bezpečnostními tlačítky/pružinovými knoflíky.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška6.89
Délka12.6
Hmotnost4.06
Šířka17.32
Číslo díluHU-XI-201
ModelkaHU-XI-201

9. Arlopu

#ad

Skládací schůdky s protiskluzovými nožičkami, skládací žebřík s 20 x 30 cm protiskluzovými schůdky, Skládací žebřík se 2 stupni, kovový step žebřík, nosnost do 150 kg

#ad
Arlopu #ad - 100% záruka po prodeji, nakupujte s důvěrouvaše spokojenost je naší nejvyšší prioritou. Pokud máte po obdržení výrobku otázky, kontaktujte nás prosím včas. Iroké použití tento skládací žebřík se 2 stupni lze široce používat v obývacím pokoji, skladu, garáži, kuchyni, kanceláři, sklepě, prostoru na nářadí atd.

Iroké stupně – pohodlné stání Široké stupně poskytují pohodlný úhel stání a odstraňují únavu nohou a bolesti během dlouhé pracovní doby. UpozornĚnÍ: před každým použitím se ujistěte, že je žebřík plně otevřený a bezpečnostní blokovací kolík je zcela zaklapnutý. Budeme vás obsluhovat z celého srdce! Ebřík má zabudovanou bezpečnostní pojistku, aby se zabránilo nechtěnému uzavření: jednoduše nakloňte žebřík dopředu a odemkněte kovový zámek pod horní příčkou. Stabilní a robustní skládací schůdka náš žebřík je z vysoce pevného kovu, celkové zatížení: 150 kg.

S nohama a bezpečnostními tyčemi směřujícími ven dosahuje vynikající stability a zabraňuje nechtěnému složení, čímž je zajištěna bezpečnost na pracovišti. Skládací pro skladování: když se nepoužívá, lehký skládací design usnadňuje přepravu a skladování ve skříni nebo garáži. Bezpečnostní zámek a dvojitý protiskluzový design schody mají černé žebrované protiskluzové podložky pro optimální postavení. Spodní strany čtyř nožiček mají vždy protiskluzové gumové krytky, které zabraňují sklouznutí žebříku a chrání vaše podlahy před poškrábáním.
ZnačkaArlopu #ad
VýrobceArlopu #ad
Výška16.93
Délka19.69
Hmotnost6.83
Šířka4.99
Číslo dílu001
ModelkaKX1702T

10. KULACO

#ad

Design, KULACO Skládací žebřík, multifunkční žebřík s dřevěným žilkováním, protiskluzový žebřík do domácnosti do 150 kg, 3 stupačky, skládací, přenosný schodišťový žebřík, hliníkový skládací schůdka

#ad
KULACO #ad - Snadná manipulace při obdržení balíku je hliníkový žebřík okamžitě připraven k použití a není nutné jej smontovat. Lehký a přenosnýskládací žebřík lze kompletně složit a po složení zabere jen málo místa. S čistou hmotností pouze 3, 7 kg a velikostí 85 x 46 x 46 cm otevřený a 90 x 46 x 7 cm složený.

Schody lze použít jako malou stoličku pro dospělé, květinové regály, jako jsou knihovny, rodiny, atraktivní a elegantní vzhled lze použít také jako dekorativní žebříky, kanceláře, kempování, kempingové regály atd. Pravá textura, snadno se čistí. Bezpečný a stabilní skládací 3 stupně je vyroben z kvalitní letecké hliníkové slitiny, který zajišťuje optimální komfort stání a zabraňuje sklouznutí, robustní konstrukce a dlouhá životnost; odpovídá normě EN131 a má maximální nosnost 150 kg, aby byla zajištěna vaše bezpečnost. Náš profesionální zákaznický servis a technický tým zajistí, že můžete nakupovat s důvěrou v našem obchodě.

Všestranné použití skládací 3 stupně lze použít uvnitř i venku a hodí se do kuchyně, koupelny, garáže atd. Stylový design povrch žebříku se 3 stupni sklopného materiálu je opatřen dřevěným žilkováním a propůjčuje mu stylový a moderní vzhled, bez rzi, snadno se poškrábe, jemná a hladká na omak, imitace masivní struktury, který se hodí do každého obytného prostředí. Každý stupeň malého žebříku je vybaven protiskluzovým širokým pedálem, udržuje stabilitu. Ebřík se 3 stupni lze snadno pohybovat a lze jej pohodlně uložit do skříně nebo za dveřmi, šetří místo.
ZnačkaKULACO #ad
VýrobceKULACO #ad
Výška33.46
Délka18.11
Hmotnost8.16
Šířka4.99
Číslo dílu205
Modelka205