Top 10 Türöffner – Osvětlení cest a chodníků

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KERNOWO

#ad

Solární detektor pohybu, venkovní pro zahradu, 2 kusy solárních světel s detektorem pohybu se 3 režimy, otevírání dveří, cesty, Solární lampy pro venkovní použití s detektorem pohybu, IP67,, 6500 K

#ad
KERNOWO #ad - Nabíjí se během dnů a ve tmě automaticky svítí. 21% vysoká účinnost – tyto solární lampy pro venkovní použití s detektorem pohybu s účinným polykřemíkovým solárním panelem, mají baterii 1500 mAh s velkou kapacitou, výrazně zlepšená účinnost nabíjení 70 %. Dvě možnosti instalace & ip67 – tato venkovní lampa se solárním detektorem pohybu byla vyvinuta speciálně pro potřeby uživatelů, vodotěsný podle IP67, dešti, odolává špatným vnějším podmínkám, dvě možnosti instalace, buď jako podlahové svítidlo nebo jako nástěnné svítidlo.

Po plném nabití nabízí lampa 6–8 hodin trvalého světla. Míra přeměny solární energie činí až 21 %. Robustní abs + pc materiál, mrazu a horkým dnům. Senzor pohybu a automatické zapnutí – toto solární světlo s detektorem pohybu je vybaveno vysoce citlivým pir senzorem pohybu, který rozpozná pohyby v širokém rozsahu 5–8 m a 120°. Přepněte do režimu trvalého světla, abyste vypnuli funkci senzoru pohybu.

3 nastavitelné režimy – venkovní solární zářič s detektorem pohybu, vypne se po 20 s. Režim "zapnuto": osvětlení zůstává při 20 % jasu a senzor pohybu je vypnutý. 48 led super jasných solárních lamp pro venkovní použití – solární zahradní světla pro venkovní použití s 48 velkými led s vysokou reprodukcí barev, 80 % zvýšení jasu, super jasné 6500 K studené bílé světlo až 750 lm. Režim slabého světla: 100% jas, bezpečnostní světelný režim: 100% jas, pokud je detekován pohyb, pokud je detekován pohyb, po 20 s přepne na slabé světlo.
ZnačkaKERNOWO #ad
VýrobceKERNOWO #ad
Výška3.94
Délka12.6
Hmotnost0.79
Šířka5.12
Číslo dílu001
ModelkaLC-513-QIN02

2. HONWELL

#ad

Vodotěsné baterie, venkovní světlo, bezpečnostní světlo pro zahradní, venkovní svítidlo, nástěnné svítidlo, HONWELL LED reflektor s detektorem pohybu, s detektorem pohybu, venkovní venkovní svítidlo

#ad
HONWELL #ad - Otočné a otočné světlo – otočná základna je otočná o 180 stupňů. Ultra jasný světelný senzor – 6 super jasných smd led senzorů vnitřního pohybu nabízí vynikající osvětlení až 200 lumenů. Velmi rozšířené – toto jasné bezpečnostní nástěnné svítidlo je ideální pro led osvětlení, nástěnné světlo, světlo s detektorem pohybu pro venkovní použití, sprchové světlo, venkovní světlo, osvětlení schodiště, osvětlení chodby, bezpečnostní světlo, světlo na baterie, světlomety baterie, verandy, stropní světlo, světlo aktivované pohybem, osvětlení garáže, světlo s detektorem pohybu pro vnitřní použití, noční světlo s detektorem pohybu, venkovní světlomety, osvětlení kůlny, osvětlení na terasu atd.Otočné světlo lze nastavit tak, aby osvětlení probíhalo v požadovaném směru. Toto halové světlo nabízí bezpečnost pro váš domov nebo firmu. Světlo se senzorem pohybu na baterie – napájení bateriemi 3 AA nejsou součástí dodávky, není nutný kabel ani vrták. Senzorové světlo aktivované pohybem – pro automatické zapnutí světla, pokud je při úplné tmě detekován pohyb, vypne se po 30 sekundách.
ZnačkaHONWELL #ad
VýrobceHONWELL #ad
Výška5.12
Délka4.72
Hmotnost0.57
Šířka3.94

3. FLOWood

#ad

Teplá bílá, 30 LED, 250 lm, LED světelná lišta, FLOWood Podhledové svítidlo do kuchyně, ložnici, 2 kusy LED osvětlení skříně, pohybový senzor, 1200 mAh senzor pohybu, podhledové svítidlo na schodiště

#ad
FLOWood #ad - Ultratenký design toto led kuchyňské podhledové svítidlo je silné pouze 1 cm délka: 20 cm a téměř stejně tenké jako váš telefon. Pokročilý inteligentní senzor led podhledové svítidlo bezdrátové rozpozná pohyb ve vzdálenosti až 5 metrů.

Po 4–5 hodinách nabíjení vydrží toto podhledové svítidlo až 5 hodin v zapnutém režimu a 1–2 měsíce v automatickém režimu. Větší kapacita baterie a dobíjecí uvnitř baterie 1200 mah s vysokou kapacitou, která se nabíjí přes USB. Iroké použití s hliníkovou strukturou a bezdrátovým designem lze toto multifunkční svítidlo pod kuchyňskou linku použít na šatní skříně, ve sklepě nebo v jakékoli tmě, v garáži, v krabici na boty, skříně, pod schody, kuchyňské skříně, koupelnové pulty, v rohu vašeho domu.

Snadná instalace led světelná lišta s oboustrannými lepicími podložkami a zabudovaným magnetem, absorbuje vás na jakýkoli nekovový a kovaný povrch; s přiloženým 3M magnetickým proužkem můžete nalepit všude tam, kde je potřebujete. S 30 led pro každé světlo může až 250 lumenů bez problémů osvětlit všechny tmavé prostory. Snadná instalace a odstranění bez dalších nástrojů.
ZnačkaFLOWood #ad
VýrobceFLOWood #ad
Výška0.39
Délka7.87
Hmotnost0.6
Šířka1.57

4. Sonew

#ad

WG26 RFID Kartenleser, IP65 wasserdichtes ID Passwort Tastatur Türsprechsystem mit LED Anzeigelampen Design für Zugangskontrolle

#ad
Sonew #ad - Empfindlich und stabil - bei hoher empfindlichkeit beträgt der Leseabstand bis zu 10 mm. Mit led-anzeige und Summer-Design ist der Kartenleser praktisch zu bedienen. Wiegand-schnittstelle - mit 26 bit kompatible wiegand-Ausgangsschnittstelle.

Der kartenleser hat ein kleines und kompaktes Design, das ihn tragbar macht und auch eine gute Verzierung für Ihr Zuhause darstellt. Langlebig - solides epoxidharzvergießen, wodurch dieser RFID-Kartenleser länger haltbar ist. Und es ist einfach zu bedienen, was im Innen- und Außenbereich eingesetzt werden kann. Wasserdichtes design - dieser zutrittskontrollkartenleser besteht aus ABS- und PVC-Material und erfüllt die Schutzart IP65, die eine gute wasserdichte Funktion aufweist.

Ip65 wasserdichtes design, kann im Freien frei verwendet werden und hat eine lange Lebensdauer. Hohe sicherheit - mit verpolungsschutz ist dieser Kartenleser sicher zu bedienen. Sie können es mit Vertrauen verwenden.
ZnačkaSonew #ad
VýrobceSonew #ad
Výška1.57
Délka5.51
Hmotnost0.42
Šířka3.54
Číslo díluSonewm9vf3qnicr
ModelkaSonewm9vf3qnicr

5. Airshi

#ad

Fotozellen-IR-Detektor, Breite Anwendung, Schnelle Reaktion, Einzelstrahl für Wand Weiß, Einfache Installation, Türöffner-Infrarotsensor, 12–24 V

#ad
Airshi #ad - Empfindliche erkennung: der garagentor-fotozellensensor hat einen tracking-Winkel von 10° und kann ein Infrarotstrahlsignal von 940 nm und 1, 9 kHz senden, um Hindernisse auf der Straße in 50 ms zu erkennen, was eine ultraschnelle Erkennung ermöglicht.

Einfache installation und einrichtung: Die mitgelieferten Schrauben erleichtern die Installation und Einrichtung, sodass Sie eine entspanntere, sicherere und bequemere Zugangskontrolle besser genießen können. Hohe haltbarkeit: der kompakte einzelstrahl-fotozellensensor verfügt über ein wasserdichtes IP44-Material und ein robustes Gehäuse, das rauen Außenbedingungen standhält und langlebig ist.

Für mehr sicherheit - der infrarot-sicherheitssensor hat eine Reichweite von 30 m und kann perfekt in Garagen, Parkplätzen, Verteidigungsmauern, Balkonen und anderen Orten arbeiten. Automatischer türstopp - dieses infrarot-sensor-set für den Türöffner stoppt automatisch Ihre Tür, wenn ein Hindernis erkannt wird, und garantiert maximalen Schutz für Fußgänger und Eigentum.
ZnačkaAirshi #ad
VýrobceAirshi #ad
Číslo díluAirshi819xpdqus2-12
ModelkaAirshi819xpdqus2-12

6. VARICART

#ad

Konstantní napětí, VARICART LED transformátor 12 V 60 W, Ultra Slim LED ovladač 230 V AC na 12 V DC 5A transformátor, ultra tenké nízkonapěťové LED transformátory pro LED, extra tenké, LED Driver

#ad
VARICART #ad - Vyžaduje minimální instalační prostor, malý a plochý, hodí se do většiny výřezů a snadno se skrývá. Ultratenký design led ovladač 12 v má ultra tenký design. S tloušťkou pouze 16, 5 mm. Vstupní napětí ac 100–240 v podporuje us, uk a evropu transformátor 50/60 hz.

Vestavěná inteligentní čipová sada, nadproudu, přetížení, přehřátí, dobrý izolační výkon, proti rušení a zkratu. Spínací síťový zdroj adoptuje ohnivzdorné pc pouzdro, elektronická deska má ochranu proti přepětí, ochrana proti prachu a vlhkosti. Varování: nepřetěžujte! Vícenásobná ochranastupeň krytí ip44 pro napájecí zdroj led ovladače. Záruka servis bezproblémové odstranění chyb a náhradní služby jsou kdykoli k dispozici.

Silná stabilita led transformátor 230 v na 12 v 60 w měnič napětí. Celkový výkon nesmí překročit 80 % maximálního výkonu. Snadná instalace, velký výkon. Pokud máte dotazy k nákupu nebo instalaci, můžete nás kdykoliv kontaktovat. Jedná se o ultimativní řešení pro projekty LED osvětlení v interiéru. Výstupní konstantní napětí 12 v dc, které mají vlastnosti bez šumu, 60 wattů max.
ZnačkaVARICART #ad
VýrobceVARICART #ad
Výška0.65
Délka6.38
Hmotnost0.29
Šířka1.97
Číslo díluDT-NB12V-60W
ModelkaDT-NB12V-60W

7. Iwähle

#ad

Zero Touch 2 ks, Elevator Press Stick, Contactless Button Tool, Door Handle, Iwähle Hygienic Door Opener

#ad
Iwähle #ad - Můžete se nejen vyhýbat se dotýkat a znečištění samotných, ale také snížit riziko šíření bakterií. Hygienická rukojeť, antibakteriální otvírák dveří EDC a tužka. Jedná se o rukojeť, která může zabránit jak hygienickým tak i citlivé infekci. Obávám se, které se dotknou ostatních částí, že věci, jsou nehygienické. Naše hygienická rukojeť řeší všechny problémy. Můžete ji vzít s sebou, abyste se dveře otevřeli a našli do výtazu, aniž byste si museli dělat starosti o nečistotou.
ZnačkaIwähle #ad
VýrobceIwähle #ad

8. AOOCHOK

#ad

Závěsná lampa na chodbu, AOOCHOK Moderní křišťálové závěsné svítidlo, dveřní otvor, zlatý lustr, restauraci, Ø 25 cm, verandu, E14 x 3, balkon, kulaté křišťálové závěsné svítidlo

#ad
AOOCHOK #ad - Poskytujeme veškerý montážní hardware a instalaci manuál pro rychlou a snadnou instalaci. Příkon 40 w každá žárovka, led, 6" až 39, vstup AC 100-240 V. Design entire chandelier je složen ze zlaté povrchové úpravy z nerezové oceli oválného rámu a krystalu k9, který představuje krásný tvar raindrop.

Snadná instalace – montáž s křišťálovým závěsným světlem je požadována, ale definitelně to funguje. 100% záruka sady – máme plnou refundu 30 dní a omezenou záruku 1 rok je vybaveno více krystalů v tomto balení pro emergencies, nebo you are not satisfied with our product, nebo je zde jakákoliv kvalita/instalace. Celková výška šandelíru včetně řetízku je asi 23, 4" protože řetěz je nastavitelný. Dobře se hodí pro všechny děti v dekoračních stylech, foyer, obývací pokoj, hallway, kuchyně, atd. Contemporary design – křišťálový přívěsek má kulatý tvar a má 11 ponožek. Issue, pokud obdržíte zlomený předmět a krystaly nezůstávají v klidu, please kindly contact us to get a good solution.

Měnitelná velikost – 3 x standardní patice e14 eu, cfl a halogenovými žárovkami žárovky nejsou součástí dodávky. Zvolte prosím velikost, kompatibilní s incandescenty, která vyhovuje vašemu pokoji. Vysoce kvalitní materiál – používá vysoce kvalitní krystal k9, restaurace, jako je jídelna, ložnice, vynikající proces řezání dokáže dokonale představovat světelný efekt krystalu a díky zlatě pokovenému nerezovému ocelovému materiálu lze snadno čistit krystaly.
ZnačkaAOOCHOK #ad
VýrobceAOOCHOK #ad
Výška39.37
Délka9.84
Hmotnost8.16
Šířka9.84
Číslo díluACEU-HBDD-004
ModelkaACEU-HBDD-004

9. AOOCHOK

#ad

Do dveří, průměr 30 cm, na balkon, kulatý lustr, malá křišťálová lampa, Moderní křišťálové závěsné svítidlo, závěsná lampa do chodby, do restaurace, zlaté závěsné světlo, E27 × 3, verandu

#ad
AOOCHOK #ad - Velikost tohoto křišťálového závěsného svítidla činí průměr 30 × výška 35 cm, led, kompatibilní se žárovkami, cfl a halogenovými žárovkami. Vysoce kvalitní materiály – toto okouzlující křišťálové závěsné svítidlo je vyrobeno z vysoce kvalitního rámu z nerezové oceli a precizně broušených čirých křišťálů špičkové kvality, prachotěsné, dlouhá životnost, nabízí brilantní fasetování a třpytivý lom světla.

Jeho teplé a příjemné světlo zalije kuchyňský ostrůvek, schodiště, chodbu, obývací pokoj, jídelnu, foyer atd. Délku řetězu můžete flexibilně přizpůsobit různým potřebám. Nastavitelný řetěz umožňuje závěsné svítidlo dobře zavěsit na vysoký strop i poměrně nízký strop.

Do tohoto krásného a elegantního lustru se zamilujete. Rovky a rozměry– 1 x standardní objímka žárovky e27 eu, vstup ac 220 v. Rovky nejsou součástí dodávky. Max. Jedinečný design - chic crystal závěsné svítidlo, moderní lustr s kovovým rámem z nerezové oceli se zlatou povrchovou úpravou, kaskádovitě uspořádaným čirým křišťálem, který se třpytí jako diamant. Výkon 40 w každá žárovka, délka řetězu 100 cm.
ZnačkaAOOCHOK #ad
VýrobceAOOCHOK #ad
Výška41.34
Délka11.81
Hmotnost10.91
Šířka11.81
Číslo díluACEU-GDG01
ModelkaACEU-GDG01

10. SENQIU

#ad

Jídelny, otevírání dveří není součástí dodávky, chodby, Vintage závěsná lampa 3 plameny Retro E27 Edison Style objímka lampy černá geometrické půlsváteční stropní svítidlo do kuchyně

#ad
SENQIU #ad - Základní průměr: 24 cm. Retro-design: tento retro náhrdelník má moderní a jednoduchý styl a kombinuje moderní geometrický vzhled a černá s elegantním a elegantním vzhledem. Technické detaily: rozměry produktu: cca 35 × 35 × 150 cm.

Je to nejen jednoduché závěsné svítidlo, ale také dobrá dekorace pro váš domov. Nastavitelná výška: ano. Maximální výkon světelného zdroje: 40 W. Materiál: železo a plast. 120 cm výškově nastavitelný: závěsný kabel je nastavitelný a dostatečně dlouhý maximálně 120 cm, takže můžete všude nastavit vhodnou výšku. Patice: e27. Snadná instalace: toto závěsné svítidlo využívá jednoduchou designovou filozofii, instalace pomocí šroubováku, balíček je dodáván s potřebným příslušenstvím, jen na krátkou dobu pro nastavení.

Vysoce kvalitní materiál: elegantní zlatý povrch na pečení, ekologické, netoxické, vícevrstvý lakovaný povrch odolný proti korozi a korozi, bez rez, nízkouhlíkové látky, tělo lampy je vyrobeno z vysokoteplotní barvy, rovnoměrná barva a trvanlivost. Délka kabelu: 120 cm. Napětí: 110 v-240 V.
ZnačkaSENQIU #ad
VýrobceSENQIU #ad
Výška9.06
Délka9.84
Hmotnost3.86
Šířka9.84
Číslo dílu30906802