Top 9 Kalium Dünger – Hnojiva pro vodní rostliny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. MICROBE-LIFT

#ad

Plants K | draselné hnojivo pro rostliny v každém sladkovodním akváriu | pro nádherný růst rostlin | bez dusičnanů a fosfátů | aquascaping | obsah: 118 ml, MICROBE-LIFT®

#ad
MICROBE-LIFT #ad - Microbe-lift - je jednou z předních světových značek v oblasti péče a zásobování mořských a sladkovodních akvárií a jezírek. Ideálně se hodí ke kombinaci se sérií hnojiv MICROBE-LIFT.

Bez dusičnanů a fosfátů: Rostliny K neobsahují dusičnany a fosfáty. Upozornění: optimální obsah draslíku je 5-10 mg/l. Přesné rostliny: akvarijní rostlinné hnojivo Plants K podporuje nádherný růst rostlin a trvale zabraňuje nedostatku draslíku vašich vodních rostlin. Výrobky patří k nejoblíbenějším a nejúčinnějším na trhu. Použití: přidejte 1 ml rostliny k na 100 litrů vody, abyste zvýšili obsah draslíku o 1, 0 mg/l. Všechny výrobky podléhají velmi přísné kontrole a řízení kvality, aby byla zajištěna trvale vysoká kvalita. Rostliny k: draslíkové hnojivo pro všechny druhy akvárií v každém sladkovodním akváriu.
ZnačkaMICROBE-LIFT #ad
VýrobceARKA Biotechnologie #ad
Výška4.92
Délka1.69
Hmotnost0.26
Šířka1.69
Číslo díluBNGPO04
ModelkaBNGPO04

2. Ogród Start

#ad

Síran draselný draselný hnojivo univerzální květiny ovoce zelenina stromy zahradní hnojivo 2 kg

#ad
Ogród Start #ad - Toto hnojivo může také okyselit půdu, což je výhodné pro rostliny milující kyselinu, síra v hnojivu zvyšuje výnos a zdraví rostlin a činí je odolnější vůči různým chorobám. Toto hnojivo je ideální pro hnojení půdy a substrátu celé řady rostlin: od květin, jehličnany a trávníky, ovoce, ovocné stromy, zeleniny a bylin až po keře, aby byly po celý rok ve vynikajícím stavu.

Síran draselný, je ideálním produktem pro každého zahradníka, od bylin, který zaručuje pěstování zdravých a atraktivních rostlin, který se skládá z 50 % draslíku a ze 45 % oxidu siřičitého, ovoce a zeleniny až po keře, stromy, trávník a jehličnany.

Síran draselný je víceúčelové granulátové hnojivo, které poskytuje koncentrovanou dávku důležitých živin pro kvalitu rostlin, růst rostlin a odolnost jak pro profesionální, tak i hobby pěstování. Síran draselný zvyšuje výnos a odsazení rostlin, stimuluje tvorbu nových výhonků a zvyšuje odolnost vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám, jako je sucho a mráz.
ZnačkaOgród Start #ad
VýrobceOgród Start #ad
Číslo díluog567

3. GP TONER

#ad

GP TONER Patentovaný/Kalimagnézii 5 kg

#ad
GP TONER #ad - Průtok: cca 50 g/m². Stačí až na 100 m². 30 % oxidu uhličitého + 10 % oxidu hořečnatého. Obsah: sáček 5 kg. Použití: jaro až podzim.
ZnačkaGP TONER #ad
VýrobceGPI #ad
Hmotnost5

4. K S

#ad

Univerzální hnojivo Kalimagnesia, Patentkali 25 kg potašového hnojiva, zeleninové hnojivo

#ad
K S #ad - Jednoduché nanesení díky granulaci. Použitelné na všech místech. Speciální hnojivo na draslík s hořčíkem a sírou.
ZnačkaK S #ad
VýrobceK S #ad
Hmotnost55.12
Číslo díluKawayy
ModelkaKali

5. GREEN24

#ad

GREEN24 Podzimní hnojivo a zimní hnojivo – tekuté draselné hnojivo NPK pro lepší zimní odolnost rostlin ochrana proti zimě/ochrana proti mrazu

#ad
GREEN24 #ad - Vhodné pro všechny zahradní rostliny a květináče. Navíc se používá pro druhy rostlin odolných vůči mrazu. Profesionální hnojivo s velkým množstvím draslíku pro podzimní hnojení.

Díky této vyšší slanosti vzniká vyšší tolerance mrazu a rostlinné buňky jsou odolnější vůči působení mrazu. V závislosti na druhu a stavu rostliny stačí 250 ml koncentrátu hnojiva na 60 – 125 litrů hotového tekutého hnojiva! Na každém hnojivu se nachází podrobný návod. Obsah 250 ml. Patří k nim např. Velmi vydatný a velmi účinný koncentrát hnojiva.

Velmi snadné použití, dávkování probíhá přes uzávěr. Podzimní hnojení je tak dodatečným pomocníkem pro zabránění poškození mrazem. Iviny se hromadí ve vakuolách vakuoly buněčné šťávy a zvyšují koncentraci soli. Mnoho subtropických palem, středomořských rostlin jako oleandr, olivy, citrusy atd.
ZnačkaGREEN24 #ad
VýrobceGREEN24 #ad
Číslo díluHWA25K50K50

6. Compo

#ad

COMPO BIO hnojivo pro ovoce a zeleninu – bio tekuté hnojivo pro ovoce a zeleninu – draslíkové hnojivo – 2,5 litru

#ad
Compo #ad - Pro silný růst: compo bio hnojivo pro ovoce a zeleninu zásobuje rostliny všemi důležitými živinami, posiluje odolnost rostlin. Compo záruka kvality: vybrané suroviny podle originální receptury compo, 1-2 x týdně od března do října, bio tekuté hnojivo sezónně nanášejte, láhev z více než 90 % starého plastu.

Rozsah dodávky: 1 x compo bio hnojivo na ovoce a zeleninu, bio tekuté hnojivo s draslíkem pro všechny druhy ovoce a zeleniny, 100% přírodní látky, 5 litru, 2, č. Pro aromatické ovoce a zeleninu: bio tekuté hnojivo s draslíkem pro všechny druhy ovoce a zeleniny, pro venkovní použití, kbelík a skleník, vysoký záhon, 100% přírodní látky.

Výr. Isté použití: praktická dávkovací pomůcka zajišťuje jednoduché použití bio tekutého hnojiva, organického rostlinného hnojiva podle údajů o dávkování a zalévání ovoce a zeleniny.
ZnačkaCompo #ad
VýrobceCOMPO #ad
Výška10.63
Délka3.27
Hmotnost3.25
Šířka7.09
Číslo dílu22258
Modelka22258

7. TURBOGRUEN

#ad

Podzimní hnojivo, ideální na podzim, Podzimní travní hnojivo 5 kg s draslíkem, travní, vhodné pro posypové vozy, hnojivo vytlačuje mech, granulát s nízkým obsahem prachu, dělá trávník odolný vůči zimě

#ad
TURBOGRUEN #ad - Podzimní hnojivo lze nanášet od září do listopadu. Optimálně vhodné pro každý sypací vozík. Pokud se po trávníku hnojí hnojení, nehrozí žádné nebezpečí pro psa a dítě. Turbo zelené podzimní hnojivo posiluje trávník na podzim a v zimě před mrazem a chladem. Jemné podzimní hnojivo. Hnojivo na trávník je minerální a má okamžitý účinek hnojiva.
ZnačkaTURBOGRUEN #ad
VýrobceTurbogrün #ad
Hmotnost11.02
Číslo díluHERBST-250-5

8. Beckmann

#ad

Beckmann fosfátový drak zrnitý, 5 kg

#ad
Beckmann #ad - Pro tradiční základní hnojení na jaře a na podzim. Pk hnojivo s hořčíkem 8 + 15 +6. Beckmann fosfátová draslíka zrnitá, 5 kg. Náhrada za Thomaskali.
ZnačkaBeckmann #ad
VýrobceBeckmann #ad
Výška1.97
Délka14.57
Hmotnost11.02
Šířka9.06
Číslo dílu11222
Modelka11222

9. Compo

#ad

1 litr, tekuté květinové hnojivo s ideální kombinací živin pro všechny zelené rostliny, COMPO hnojivo pro zelené rostliny a palmy

#ad
Compo #ad - č. Rozsah dodávky: 1 x compo hnojivo pro zelené rostliny a palmy, speciální tekuté hnojivo, 1 litr, výr. Pro zdravé rostliny: vysoce kvalitní, minerální hnojivo pro zelené rostliny a palmy, použitelné v pokoji, na balkóně a terase.

Jednoduché použití díky praktické dávkovací pomůckě: hnojivo pro pokojové rostliny přidejte do vody na zalévání a zalévejte jako obvykle. Compo - záruka kvality pro zdravý růst rostlin: vybrané suroviny podle originální receptury Compo, přísná kontrola kvality vlastními laboratořemi a nezávislými institucemi. Optimální zásobování živinami: zásobuje pokojové rostliny důležitými hlavními a stopovými živinami, stimuluje růst kořenů, s extra draslíkem a železem pro zelené listy a odolnost.
ZnačkaCompo #ad
VýrobceCOMPO #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost2.65
Šířka0
Číslo dílu14441
Modelka14441