Top 9 Peppa Wutz Spielzeug – Pexesa

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ravensburger

#ad

Ravensburger Peppa Pig Mini Memory Game – Matching Picture Snap Pairs Game for Kids Age 3 Years and Up

#ad
Ravensburger #ad - Budete však překvapeni, jak dobře děti s touto hrou zvládnou. Pro mladší děti lze v případě potřeby použít méně karet. Kvalita po dlouhou dobu: ravensburger vyrábí produkty pro ruku, hlavu a srdce již více než 130 let.

Zábavný herní zážitek: odpovídající páry jsou klasická paměťová hra, perfektní pro rychlou hru s vaším dítětem. Snadno srozumitelný návod: kvalitní, snadno srozumitelný návod český jazyk nelze zaručit. Vysoká hodnota hraní: hru lze přizpůsobit různým věkovým skupinám a schopnostem. Ne v německém jazyce vám umožní okamžitě začít hrát. Vysoce kvalitní komponenty: tento výrobek obsahuje 48 obrázkových karet pro vaše malé dítě.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška1.97
Délka1.97
Hmotnost0.42
Šířka0.08
Číslo dílu21376
Modelka21376

2. Simba

#ad

Simba 109262386, Peppa Pig Light Projector, 6 motivů, LED, projektuje obrázky, od 3 let, 16 cm

#ad
Simba #ad - Hmotnost balení: 112, 0 gramů. Popis věkové skupiny: Děti. Země původu:- Čína. Rozměry balení d x Š x v: 4, 0 x 15, 0 x 20, 0 cm.
ZnačkaSimba #ad
VýrobceSimba #ad
Výška7.87
Délka1.57
Hmotnost0.26
Šířka5.91
Číslo dílu109262386
Modelka109262386
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. Play-Doh

#ad

Play-Doh Peppa Wutz stylingová sada s 9 dózami a 11 doplňky, vícebarevná, prasátko Peppa hračka pro děti od 3 let

#ad
Play-Doh #ad - Zábava ve stylu s peppa ÚŽasností: s stylingovou sadou peppa wutz si mohou děti hrát své oblíbené okamžiky a stylovat Peppa jako princeznu, mořskou pannu nebo jednorožec. Zde mohou být malí fanoušci Peppa kreativní se svou oblíbenou postavou.

Skvělé na večírky, oslavy her, narození a vánoce: tato sada prasátko Peppa je skvělý dárek pro děti od 3 let, které rádi hnětají a hrají.9 play-doh barev: včetně 9 dóz play-doh obsahuje pšenici, oranžové, tmavě růžové, zelené, červené, bílé, z toho 56 g v růžové a po 28 g žluté, hnědé a černé. SkvĚlÁ zÁbava pro fanoušky peppa – s touto sadou na hraní play-doh mohou děti od 3 let vyřezávat a tvarovat pestré kreace prasátka Peppy.

Pro veselé skákání v kalužích bláta můžete své gumové holínky hnětit. S mnoho nÁstrojÍcÍch nÁstrojÍcÍ: s 4stranným razítkem, 5 vykrajovátky, 1 hnětacím válečkem, 3 formami a 1 hnětacím nožem lze prasátko Peppa z Play-Doh hnětat a stylovat s mnoha doplňky podle chuti a nálady.
ZnačkaPlay-Doh #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška8.5
Délka2.63
Hmotnost0.79
Šířka7.25
Číslo díluF1497
ModelkaF1497

4. Peppa Pig

#ad

Od 3 let, Peppa Pig Hrací skupina Peppa's Adventures Peppas, předškolní hračka s řečí a zvuky

#ad
Peppa Pig #ad - 3 různá témata výuky: když děti otáčejí kolečkem na tabuli nebo před ni postaví postavu, slyší se věty o různých tématech výuky. Fáze pro upevnění do školního domu: pokud je figurka umístěna na jevišti, může se pohybovat otáčením kolečka! Možná si Peppa představí se svými přáteli divadelní hru nebo něco předvádí.

Co se dnes učíme, madame Gazelle. Zboží v našich neplodných obalech Amazon je přesně stejné jako v originálním balení výrobce. Peppa wutz miluje vaši herní skupinu: předškoláci a fanoušci si mohou s touto sadou na hraní hrát skvělé zážitky Peppa Wutz a jejich přátel ve skupině, protože obsahuje různé výukové stanice s veselými zvuky.

Certifikované nefrustrační balení Amazon je recyklovatelné a neobsahuje žádný zbytečný obalový materiál. 3 figurky a 9 doplňků: hrací sada obsahuje figurky peppa wutz, myš Madame Gazelle a Mandy na odnímatelném vozíku a dva stoly s otočnou deskou, 4 židle, svačinový box a kytaru. Udržitelné balení: zboží je dodáváno v jednoduchém, recyklovatelném obalu, který lze snadno otevřít.
ZnačkaPeppa Pig #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška8.38
Délka3
Šířka14.88
Číslo díluF2166FE1
ModelkaF2166

5. Vtech

#ad

VTech Vzdělávací telefon Peppas – s originálními hlasy ze série Peppa Pig a napínavými vzdělávacími hrami – pro děti od 2 do 5 let

#ad
Vtech #ad - Lcd obrazovka je vybavena skvělými animacemi a telefon se postará o dostatečnou změnu pomocí 10 číselných tlačítek, 5 tlačítek menu a 3 figurálních tlačítek. Hlasovou aktivací lze vést vtipné telefonní hovory s rolemi a stisknutím tlačítek postavy spustí vhodné věty a animace rodiny Peppy.

č. Rozsah dodávky: 1 x vtech peppas vzdělávací telefon / německá verze / 2 x aaa demo baterie / věk: 2-5 let / dětský mobilní telefon s dětskou přihrádkou na baterie a automatickým vypínáním / výr. Vzrušující zábava při učení a hraní: učební mobilní telefon Peppa Pig nadchne originálními hlasy série a vyzývá k skvělým učebním dobrodružstvím. 80-523104. 4 různé výukové obsahy hravě přinášejí hraní, základní matematické znalosti, kreativní hraní a porozumění poslechu / se 3 přizpůsobitelnými vyzváněcími tóny.
ZnačkaVtech #ad
VýrobceVTech #ad
Výška6.69
Délka0.91
Šířka3.27
Číslo dílu80-523104
Modelka80-523104
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. Ravensburger

#ad

Ravensburger Hra z cesty 20853 Peppa Pig Pestré balónky Veselá hra s barevnými kostkami pro děti od 3 let

#ad
Ravensburger #ad - Hra obsahuje 4 skládací tabule, 1 kostku barvy a 24 omyvatelných plastových balónkových čipů. V malém, šikovném formátu z cesty se hra hodí do každého kufru a je perfektním společníkem na cesty.

Navíc existuje herní varianta pro hraní hry samostatně. Věková zábava pro děti od 3 let s peppa Pig, oblíbeným prasátkem ze známého televizního seriálu. Tato barevná dětská hra je ideálním dárkem nebo suvenýrem pro fanoušky Peppa Pig Pig. Malá hra s barevnými kostkami s jednoduchým pravidlem hry, ve které děti sbírají barevné balonkové žetony a přitom hravě rozpoznávají a pojmenují barvy. U pestrých balónků" si mohou hrát až 4 děti.
ZnačkaRavensburger #ad
VýrobceRavensburger #ad
Výška1.46
Délka7.2
Šířka4.53
Číslo dílu20853
Modelka20853
ZárukaZáruka 2 roky

7. BIG Spielwarenfabrik

#ad

Komory a domu, 72 dílů, pro děti od 18 měsíců, BIG-Bloxx sada skládající se z pepy, BIG-Bloxx Peppa Pig Play House – domeček na stromě, sada na stromě

#ad
BIG Spielwarenfabrik #ad - Lze jej libovolně doplnit mnoha dalšími herními sadami. Skvělá série – díky sadě si mohou děti doma hrát oblíbené televizní seriály. K tomu jsou obsaženy všechny figurky rodiny hraček: Peppa, její bratr Schorsch.

Vysoká kvalita a design vhodný pro děti jsou na prvním místě. Dobrodružství peppa – peppa miluje mnoho různých dobrodružství a nových. Velký dům – v přízemí domu peppa se nachází kuchyň a obývací pokoj. Nejvíc se jí líbí bahno a po dešti ráda skočí čerstvými kalužemi. Vyrobeno v itálii – firemní logo značky big, znamená sílu, buvol, robustnost a odolnost. Po mnoha dobrodružstvích zde může rodina společně sedět a odpočívat. Rychlá montáž – rodinný dům peppa wutz se skládá ze 72 dílů a je rychle sestaven pomocí návodu.
ZnačkaBIG Spielwarenfabrik #ad
VýrobceBIG Spielwarenfabrik #ad
Výška12.6
Délka14.17
Hmotnost2.82
Šířka11.22
Číslo dílu800057171
Modelka800057171
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

8. Play-Doh

#ad

Einheitsgröße, Play-Doh Peppas Eiswagen Spielset, Multicolour, Peppa und Schorsch Figuren und 5 Dosen

#ad
Play-Doh #ad - Verschiedene eisvarianten: einfach eine der 3 großen Formen in den Eiswagen klemmen und mit Play-Doh befüllen, um eine Eiswaffel, ein Eis am Stiel oder eine bärische Eisüberraschung herzustellen. 5 play-doh farben: dieses peppa pig spielzeug enthält 5 dosen play-doh: 3 dosen in den Farben Türkis, Rot und Pink à 56 g und 2 Dosen in Gelb und Braun à 28 g.

Peppas eiswagen: mit den eingebauten formen rund um den wagen entstehen coole Knetleckereien und die Hinterräder rollen Sirupformen aus. FÜr fantasievolle abenteuer mit peppa wutz: Mit Peppa und ihrem Eiswagen kommt die Fantasie ins Rollen.

Toll fÜr partys, spielverabredungen und die ferien: Dieses Spielzeug bietet eine kreative Beschäftigung für Kinder ab 3 Jahren, die Peppa Wutz lieben. Hier können allerlei Eiskreationen mit Peppa und Schorsch kreiert und herrlich dekoriert werden. Enthält Weizen. Die peppa und schorsch figurenstempel können vorne mitfahren, um noch mehr Spaß beim Geschichtenerzählen zu haben.
ZnačkaPlay-Doh #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška8.5
Délka3.19
Hmotnost1.1
Šířka10
Číslo díluF35975L0
ModelkaF3597

9. Peppa Pig

#ad

Peppa Pig Sada na hraní Peppas

#ad
Peppa Pig #ad - Peppa wutz a vaši přátelé ve skupině: peppa a její přátelé jsou připraveni se učit a hrát! tato sada na hraní Peppa Pig obsahuje 5 figurek a 6 doplňků, se kterými si děti mohou vymýšlet veselé aktivity ve třídě.

Hračky pro předškolní děti a chlapce: peppa pig hračky pro dívky a chlapce od 3 let jsou skvělé dárky pro děti, které milují sérii Peppa Pig. Podle dostupnosti. Prodává se samostatně. 6 doplňků do třídy: zde mohou děti peppas vybavit místnost na hraní se 4 židlemi, na kterých mohou figurky sedět, oboustranným stolkem pro umělecké hodiny a obědy a stojanem pro malé vyučovací jednotky.

5 figurek peppa pig: tato sada hraček obsahuje 5 pohyblivých 7, které jsou vytvořeny podle oblíbených postav z Peppa Pig včetně Emily Elefant, klausi kläff, Schorsch Wutz, 5 cm velkých figurek, Madame Gazelle a samotné Peppy. Fantastické hraní: aby zábava nekončila, existují ještě další hračky Peppa Pig pro chlapce a dívky – od Peppy domu až po figurky Peppy rodiny.
ZnačkaPeppa Pig #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška8.5
Délka2.01
Hmotnost0.51
Šířka9.02
Číslo díluF88685L3
ModelkaF88685L3