Top 10 Gläser 0 3l Set – Sklenice na highball

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LEONARDO HOME

#ad

260 ml, 022759, vhodné do myčky, Leonardo Spiritii 4dílná sada sklenic na vodu, nárazuvzdorná sada sklenic, sklenice na šťávu s brusem

#ad
LEONARDO HOME #ad - Vysoká kvalita: díky receptuře na sklo teqton, kterou vyvinula Leonardo, jsou nápojové sklenice obzvlášť robustní a nárazuvzdorné – pečeť kvality je synonymem pro velmi stabilní skla.

Rozsah dodávky a rozměry: 4 sklenice na nápoje, 200 ml užitný obsah, rozměry sklenice: 12, Ø 7 cm, 350 g, 8 x 7 x 7 cm VxŠxH, 260 ml po okraji. Vhodné do myčky: sklenice na pití lze pohodlně mýt v myčce – tyto skleněné kelímky jsou vybaveny ochranným štítem proti korozi skla, který zajišťuje trvalý lesk. Všestranná sada skel: barová sklenice je vhodná pro klasické dlouhé nápoje a koktejly, stejně jako pro nealkoholické nápoje – proto je také ideální jako dárková sada.

Vysoce kvalitní design: leonardo znamená jemný a inovativní design – sada sklenic ze série Spiritii upoutá pozornost v moderním stylu, který přesvědčí svou funkčností a designem.
ZnačkaLEONARDO HOME #ad
Výrobceglaskoch #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.77
Šířka0.39
Číslo dílu022759-CN
Modelka22759

2. Krosno

#ad

Sklenice na pití, do restaurace a party | vhodné do myčky nádobí, sada 6 | 480 ml | kolekce Splendour | perfektní na doma, KROSNO Sklenice na vodu Longdrinke

#ad
Krosno #ad - Sklenice jsou vhodné pro každé nádobí. Ideální tvar výrobku zajišťuje jeho stabilitu. Evropský výrobce skla – krosno je renomovaný evropský výrobce skla, kteří se své práci plně oddávají. Naše sklo je výjimečné kvality a je vyrobeno pečlivě vyškolenými řemeslníky, že každá sklenice má jedinečný pocit sounáležitosti – bez ohledu na příležitost.

Crystalline glas – díky křišťálovému sklu je sada sklenic nejen velmi odolná a odolná proti mechanickému poškození, ale také vypadá nádherně. Objem skla 480 ml – čiré sklo se zesíleným okrajem má výšku 155 mm a průměr 80 mm. To znamená, který se specializuje na výrobu nádherných skleněných výrobků pro domácnosti po celém světě.

Tíhlý tvar – Širší, potěší milovníky minimalistických, které se zesíleným okrajem směrem nahoru zužuje, stabilní dno, ale stylových tvarů. Sadu lze mýt v myčce. Sada 6 sklenic – elegantní, které jsou určeny k servírování vody, vysoké sklenice z kolekce Spllendor, nápojů nebo jiných studených nápojů, tvoří efektivní a moderní prostírání pro společenské příležitosti.
ZnačkaKrosno #ad
VýrobceKROSNO #ad
Výška6.1
Délka3.15
Hmotnost3.79
Šířka3.15
Číslo díluKROSNO
Modelka5900345821351

3. LEONARDO HOME

#ad

Nápojová sada, sklenice na šťávu, 012674, sada 6 ks, vhodné do myčky nádobí, 300 ml, Leonardo Ciao sklenice na pití, skleněné nádoby na vodu

#ad
LEONARDO HOME #ad - Sada sklenic ze série ciao je vyrobena v klasickém základním stylu a přesvědčí minimalistickým vzhledem. Rozsah dodávky a rozměry: 6 sklenic na nápoje, 310 g, rozměry sklenice: 13, 200 ml užitný obsah, Ø 8 cm, 2 x 8 x 8 cm VxŠxH, 300 ml naplno po okraji.

Vhodné do myčky: skleněné hrnky lze zcela jednoduše mýt v myčce, takže se sklenice na pití ideálně hodí pro každodenní použití. Vysoce kvalitní design: leonardo znamená jemný a inovativní design. Atraktivní kontura: díky čirému tvaru válce lze koktejlové sklenice kombinovat s mnoha styly. Praktické skleničky na nápoje: ve válcových kelímcích s dlouhým nápojem ze skla můžete stylově servírovat džusy, šťávy, limonády a také koktejly. Sklenice na pití navíc svým nadčasovým tvarem skvěle akcentují a stanou se nezbytností v každé domácnosti.
ZnačkaLEONARDO HOME #ad
VýrobceLeonardo #ad
Výška5.2
Délka3.15
Hmotnost0.43
Šířka3.15
Číslo dílu061704
Modelka061704

4. LEONARDO HOME

#ad

4dílná sada, 540 ml, 013384, sada nápojů, Leonardo Rock XL sklenice na pití, skleněný pohárek v klasickém stylu, sklenice na nápoje vhodné do myčky nádobí

#ad
LEONARDO HOME #ad - Sada sklenic na pití ze série Rock je provedena v klasickém nadčasovém stylu. Rozsah dodávky a rozměry: 4 sklenice na nápoje, Ø 9 cm, 582 g, rozměry sklenice: 16 x 9 x 9 cm VxŠxH, 390 ml užitný obsah, 540 ml po okrajích.

Se sadou můžete stylově servírovat drdoly, šťávy, vodu, limonády a také koktejly. Vysoce kvalitní design: leonardo znamená jemný a inovativní design. Vhodné do myčky: hrnky na vodu lze jednoduše mýt v myčce. Exkluzivní poutač pozornosti: díky reliéfu v poháru s nápoji jsou vyvolány skvělé odrazy světla, které sklenici na pití dodávají trojrozměrné zušlechtění. Sklenice na pití se tak ideálně hodí pro každodenní použití. Atraktivní kontura: díky hranatému, nadčasovému tvaru kladou sklenice na vodu skvělé akcenty a stanou se tak všestranně použitelnou nutností v každé domácnosti.
ZnačkaLEONARDO HOME #ad
VýrobceLeonardo #ad
Výška6.3
Délka3.54
Hmotnost0.53
Šířka3.54
Číslo dílu13000
Modelka013000

5. LEONARDO HOME

#ad

Hrnek, sklenice na dlouhé nápoje, sklo, sklenice na šťávu, sklenice na vodu, LEONARDO HOME 021918 sklenice na pití Ciao sada 18 ks

#ad
LEONARDO HOME #ad - Vysoce kvalitní design: leonardo znamená jemný a inovativní design. Rozsah dodávky a rozměry: 18 sklenic na nápoje, 200 ml užitný obsah, rozměry sklenice: 132 x 80 x 80 mm VxŠxH, 310 g, 300 ml objem po okrajích.

Sklenice na pití navíc svým nadčasovým tvarem skvěle akcentují a stanou se nezbytností v každé domácnosti. Sada sklenic ze série ciao je vyrobena v klasickém základním stylu a přesvědčí minimalistickým vzhledem. Vhodné do myčky: skleněné pohárky na nápoje lze zcela jednoduše mýt v myčce, takže se sklenice na šťávu ideálně hodí pro každodenní použití.

Stylové, klasické kontury: díky čirému tvaru válce lze koktejlové sklenice kombinovat do mnoha stylů. Praktická sada skleniček na nápoje: ve válcových kelímcích s dlouhým nápojem ze skla můžete stylově servírovat džusy, šťávy, limonády a také koktejly.
ZnačkaLEONARDO HOME #ad
Výrobceglaskoch #ad
Výška5.2
Délka3.15
Hmotnost0.68
Šířka3.15
Číslo dílu461858
Modelka021918

6. KIAPPO

#ad

KIAPPO Skleničky na dlouhé nápoje | sada se 6 sklenicemi na pití Avant-Garde | moderní minimalistický design pro vodu a studené nápoje, křišťálové sklo do myčky nádobí 540 ml x 6 kusů

#ad
KIAPPO #ad - Pro mycí stroj: vyrobeno z kvalitních materiálů, které se snadno používají a perou. GlÄser: 6dílná sada vysokých skel s jedinečným tvarem, abyste si vychutnali chutné nápoje, které se postupně zužují směrem nahoru.

Tato skla lze prát v myčce. Nepostradatelný jen v teplejších dnech, ale po celý rok. Kapacita: každá sklenice má objem 540 ml, šťávy, perfektní velikost pro servírování vody, limonády a jiných nápojů. Styl: harmonická kombinace moderní a klasiky, perfektní volba pro lidi, kteří mají rádi zajímavá stylová řešení. Sklení: z kvalitního křišťálového skla, které se vyznačuje vysokou odolností při intenzivním používání.
ZnačkaKIAPPO #ad
VýrobceKIAPPO #ad
Výška6.3
Délka6.69
Hmotnost3.27
Šířka9.84
Číslo díluVerres à long drink 540 ml x6
ModelkaVerres à long drink 540 ml x6

7. Generisch

#ad

6dílná sada sklenic POKAL od Ikea – sklenice na koktejl Longdrink Voda, Čaj, Káva do 120 °C – 350 ml – výška 14 cm – lze mýt v myčce

#ad
Generisch #ad - Vyrobeno z tvrzeného skla, je obzvlášť robustní a odolné proti nárazům. Vhodné pro studené a horké nápoje do 120 °C.
ZnačkaGenerisch #ad
VýrobcePokal #ad
Výška5.51
Délka3.54
Šířka3.54

8. TREND FOR HOME

#ad

Sada sklenic na pití, TREND FOR HOME Sklenice s dlouhým nápojem, koktejlové sklenice, highball sklo, 300 ml, vhodné do myčky nádobí | kolekce Elin, sklenice s dlouhým nápojem, sada sklenic na vodu, sada 6 sklenic

#ad
TREND FOR HOME #ad - Jsou velmi odolné a mají dlouhou životnost. Sada 6 sklenic na dlouhé nápoje: v naší sadě elin se nachází 6 vysokých sklenic s objemem 300 ml. Tvar ozdob vám umožní bezpečně držet sklo v ruce. Proto jsou naše skla 100% recyklovatelná.

Vhodné do myčky nádobí: naše sklenice na dlouhé nápoje jsou vyrobeny ze sodného vápenného skla, které neobsahuje olovo ani jiné těžké kovy. Díky tomu se naše sklenice perfektně prezentují na stole nebo v baru. Praktická a stylová skla mají silné dno. Můžete je bez obav mýt v myčce. Stylové a praktické: naše sklenice z kolekce elin jsou perfektní pro servírování vody, nápojů nebo jiných studených nápojů.

Ekologie je pro nás velmi důležitá. Klasický tvar: průhledné sklo bylo zušlechtěno asymetrickými, zaoblenými ražbami, které propůjčují sklu lehkost a jemnost. Evropský výrobek: naše sklenice na vodu se vyrábějí s velkou péčí v Evropské unii. Díky tomu zůstává nápoj déle studený a sklenice jsou stabilní. Průměr: 78 mm. Rozměry každého skla činí 78 x 78 x 145 mm.
ZnačkaTREND FOR HOME #ad
VýrobceTREND FOR HOME #ad
Výška5.71
Délka3.07
Hmotnost6.97
Šířka3.07
Modelka5901105001433

9. meinglas24

#ad

12 originálních sklenic COCA-COLA Longdrink Gastronomie s plnicím tahem 0,20 l …

#ad
meinglas24 #ad - Průměr: 6, 3 cm. Výška: 13, 5cm. V originálním kartonu. 12 sklenic s plnicím tahem 0, 20 l. Lze mýt v myčce.
Značkameinglas24 #ad
Výrobcemeinglas24 #ad
Výška5.31
Délka2.48
Šířka2.48

10. Krosno

#ad

Restaurace a večírky | lze mýt v myčce, Krosno Highball sklenice na vodu | 6 kusů | 540 ml | kolekce Avantgarde | perfektní pro domov

#ad
Krosno #ad - Ideální pro letní vedro, pro všední den a pro recepce a oslavy ve větším kruhu. To znamená, že každá sklenice má jedinečný pocit sounáležitosti – bez ohledu na příležitost. Moderní tvar – široké, stabilní dno, sklo, které se zužuje směrem nahoru a tenké stěny skla vypadají dobře nezávisle na interiéru.

Sada 6 sklenic – stylová, vysoká skla vypadají efektně a jsou praktická pro stůl v každém stylu. Evropský výrobce skla – krosno je renomovaný evropský výrobce skla, který se specializuje na výrobu nádherných skleněných výrobků pro domácnosti po celém světě. Crystalline glas – díky křišťálovému sklu je sada sklenic nejen velmi odolná a odolná proti mechanickému poškození, ale také vypadá nádherně.

Byla koncipována tak, aby perfektně padla do ruky a dodala požitku z nápojů více pohodlí. Naše sklo je výjimečné kvality a je vyrobeno pečlivě vyškolenými řemeslníky, kteří se své práci plně oddávají. Sadu lze mýt v myčce. Celkový objem 550 ml – čiré sklo má celkový objem 550 ml a využitelný objem 540 ml, výšku 150 mm a průměr 79 mm.
ZnačkaKrosno #ad
VýrobceKrosno #ad
Výška5.91
Délka3.15
Hmotnost2.76
Šířka3.15
Číslo díluKROSNO
Modelka5900345821337