Top 10 Tierkamera Zuhause mit App – Monitorovací kamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. CZEview

#ad

2,4/5 GHz dvoupásmová Wi-Fi kamera monitorování uvnitř, dvoucestné audio, psí kamera s aplikací, 360° kamera indoor, AI detekce pohybu, CZEview 5MP monitorovací kamera uvnitř, noční vidění

#ad
CZEview #ad - Vaše priorita je nejvyšší prioritou – monitorovací kameru lze deaktivovat jediným kliknutím v aplikaci a živé streamování a nahrávání se dočasně deaktivuje. Zažijte křišťálově čistou bezpečnost – 5mp 3k bezpečnostní kamera uvnitř zajišťuje, že každý detail zůstane živý, kdykoli, i při přiblížení, ve dne i v noci.

Fotoaparát czeview začne okamžitě videozáznamem a pečlivě sleduje každý pohyb. Plný rozsah a 24/7 na vyžádání – kamera je vybavena horizontálním a vertikálním rozsahem otáčení 355° a 100° a umožňuje širší perspektivu. Všechna data jsou šifrována a chráněna aes 256 International Authenticated Encryption Protocol, aby bylo zajištěno vaše soukromí a bezpečnost. 2, 4/5 ghz duální pásmo wlan – vnitřní monitorovací kamera czeview 5 ghz je vyzbrojena vynikajícím výkonem jak na 2, 4 GHz, kompatibilní s více routery.

Můžete si vybrat různé wifi pásma, tak i na 5 GHz WiFi, aby vyhovovaly vašim potřebám. Sd karta až 128 g, není součástí dodávky a cloudová paměť jsou k dispozici pro výběr podle potřeby a nabízí záznam 24/7, nikdy nezmeškáte jediný okamžik. Sleduje každý pohyb – obdržíte okamžitá oznámení na svém telefonu, když poznáte pohyby nebo zvuky.
ZnačkaCZEview #ad
VýrobceCZEview #ad
Výška5
Délka3
Šířka3
ModelkaZY-D4

2. Codnida

#ad

S detekcí pohybu, vnitřní Wi-Fi IP kamera, monitorovací kamera pro miminka/domácí zvířata, Codnida 2 ks monitorovací kamery, záznam 24/7,, 2,4 GHz / 5 GHz WiFi kamera pro vnitřní/venkovní použití

#ad
Codnida #ad - 128 g, že vaše data neproniknou, není součástí dodávky. Sdílejte svůj přístroj s rodinou a jednoduché wifi připojení – tato bezpečnostní kamera podporuje až 8 uživatelů, aby video mohli sledovat současně, takže můžete svou Wi-Fi monitorovací kameru pro bezpečnost doma s rodinou.

Kompletní ochrana pro bezpečnost vašeho domova. Ghz/ 5ghz WiFi. Můžete zapnout funkci nepřetržitého lokálního záznamu bezpečnostní kamery Codnida 24/7. Aplikace má šifrovací funkci, která zajišťuje, i když je napadena. Detekce pohybu a okamžité upozornění – s naší vnitřní monitorovací kamerou nikdy nezmeškáte důležitou příležitost. Bezpečnostní kamera uvnitř wifi má vylepšené infračervené noční vidění se vzdáleností až 33 stop. Wifi kamera 2, 4 ghz / 5 ghz a rozšířené 2, 5k hd obrázky – vnitřní wifi kamera codnida mini 12q nabízí 2, 5 k 4mp videa a obrázky a zachycuje více detailů ve vašem domě.

S inteligentní funkcí s nízkou hlučností budete vědět, které chcete sledovat, zda je vaše dítě a děti z kožešiny potřebují. Jakmile je detekován pohyb, pošle vám Codnida CCTV kamera do vašeho mobilního telefonu okamžité oznámení. Zabudovaný mikrofon vám umožní mluvit a komunikovat s vašimi dětmi/domácími zvířaty kdykoli a kdekoli. Encrypted lokální úložiště & cloudové úložiště – jednoduše vložte micro sd kartu do kamery pro domácí mazlíčky max.
ZnačkaCodnida #ad
VýrobceCodnida #ad
Výška1.97
Délka1.97
Šířka1.97
Číslo díluYM-COD-MINI12Q-2PCS
ModelkaMini12 Q

3. TP-Link

#ad

Bílá, 2cestné audio, TP-Link Bezpečnostní kamera Tapo C200 WLAN IP kamera sklon a sklon čočky, bílá + chytrá Wi-Fi zásuvka dálkový přístup, rozlišení 1080p, časové plány

#ad
TP-Link #ad - Vytváření časových plánů – automaticky zapínejte a vypínejte svá zařízení v různých časech. Přístup i na cestách – ovládejte všechna zařízení pohodlně přes smartphone, kdekoli a kdykoli. Vysoké rozlišení – zachytí každý detail v křišťálově čistém rozlišení 1080p. Rozšířené noční vidění – i v noci může kamera dosáhnout dohledu až 9 metrů.
ZnačkaTP-Link #ad
VýrobceTapo #ad

4. TP-Link

#ad

časové plány, TP-Link Bezpečnostní kamera Tapo C200 WLAN IP kamera sklon a sklon čočky, 2cestné audio, bílá, rozlišení 1080p, bílá + chytrá Wi-Fi zásuvka 4 balení dálkový přístup

#ad
TP-Link #ad - Vysoké rozlišení – zachytí každý detail v křišťálově čistém rozlišení 1080p. Přístup i na cestách – ovládejte všechna zařízení pohodlně přes smartphone, kdekoli a kdykoli. Vytváření časových plánů – automaticky zapínejte a vypínejte svá zařízení v různých časech. Rozšířené noční vidění – i v noci může kamera dosáhnout dohledu až 9 metrů.
ZnačkaTP-Link #ad
VýrobceTapo #ad

5. nooie

#ad

Mit Bewegungserkennung und Ton, Überwachungskamera, kompatibel mit Alexa, bidirektionales Audio, für Baby und Tier, nooie 1080P WiFi IP-Kamera, IR-Nachtsicht

#ad
nooie #ad - Berlegene benutzererfahrung: einfach zu bedienen mit wlan-verbindung. Es funktioniert auch mit alexa, Sie können Alexa bitten, wo die nooie Baby Videokamera mit der Kamera ausgestattet ist. Sie müssen sich keine Sorgen mehr machen, dass Daten verloren gehen. Die babykamera ist mit 2, 4 ghz wlan-netzwerk kompatibel, sodass Sie von überall auf den Zustand Ihres Babys zugreifen und nicht mehr durch die Entfernung eingeschränkt werden müssen.

Intelligente erkennungdie nooie babykamera kann automatisch Videoclips aufnehmen, wenn Bewegungen, Babyschreie oder ungewöhnliche Geräusche erkannt werden. Ohne speichereinschränkungen speichert die Cloud große Videos und schützt sie vor Verlust und Beschädigung. In der zwischenzeit werden Benachrichtigungen sofort an Ihr Telefon gesendet, um die Sicherheit zu Hause zu gewährleisten. Mit den eingebauten 850nm ir LEDs k nnen Sie im Dunkeln ohne Störungen klar sehen. Sie können auch die glücklichen Momente Ihres Babys mit Ihrer Familie teilen, damit jeder auf seine Live- und Videoaufnahmen zugreifen kann.

Klares bidirektionales audio: ausgestattet mit einem hochempfindlichen und rauschfreien mikrofon und Lautsprecher für klare Zwei-Wege-Audiogespräche, Ihr Babyzimmer oder irgendwo zu zeigen, ermöglicht das nooie Video-Babyphone Ihnen, sofort zu sprechen, um das weinende Baby zu beruhigen. Flexible speichergeräte: unterstützt micro-sd-karten 4-128 g/separat erhältlich und cloud-Speicher 14 Tage kostenlose Testversion. Full hd 1080p aufnahme und nachtsicht Überwachungskamera für den innenbereich, full hd 1080p live-streaming hilft Ihnen, Ihr Baby in Echtzeit mit Ihrem mobilen Gerät zu überwachen.
Značkanooie #ad
Výrobcenooie #ad

6. Tapo

#ad

TP-Link Tapo C200 360° Wi-Fi monitorovací kamera pro vnitřní použití, kompatibilní s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, FHD 1080P, pro, noční vidění, detekce pohybu, obousměrné audio

#ad
Tapo #ad - Tapo c200 je kompatibilní se Synology NAS. Tapocare placené předplatné pro 30denní nahrávání videa v cloudu, oznámení se záznamem fotografií a sledováním pohybu. Rozšířené noční viděníi v noci může monitorovací kamera WLAN zobrazovat dohled až 10 metrů. Detekce pohybu a alarmy při detekci pohybu obdržíte okamžitá oznámení z aplikace Tapo.

Wlan kamera podporuje pouze 2, 4 GHz WLAN. Režim ochrany osobních údajů můžete aktivovat režim ochrany soukromí, který objektiv fotoaparátu fyzicky uzavře, abyste zlepšili soukromí. Bezpečná a flexibilní paměť ukládá až 512 gb lokálně na microsd kartu není součástí dodávky nebo v cloudu bezplatná 30denní zkušební verze s 30denní historií videoklipů, takže máte kdykoli přístup ke stavu kamery. Kameru můžete sdílet také se svými rodinnými příslušníky. Paměť nas kamera tapo podporuje standardní protokol onvif profily s a protokol rtsp, takže ji lze používat s NVR nebo NAS zařízeními třetích stran.

Dvoucestné audio komunikujte na dálku a s vestavěným mikrofonem a reproduktorem můžete s dítětem nebo domácím mazlíčkem plynule a jasně hovořit. 30denní bezplatná zkušební verze. Fhd 1080p & pan/tilt 360° wi-fi monitorovací kamera zachycuje každý detail s vysokým rozlišením 1080p. Horizontální pohyb až 360° a vertikální pohyb až 114°, široké pokrytí pro zachycení každého okamžiku.
ZnačkaTapo #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška3.94
Délka6.69
Hmotnost0
Šířka5.91
Číslo díluTapo C200
ModelkaC200 V1
Záruka2 roky.

7. Tapo

#ad

Až 256 GB lokální paměť bílá/černá, noční vidění na 9 m, TP-Link Tapo C210 Wi-Fi IP kamera monitorovací kamera sklon a sklon čočky, 1 kus balení 1 ks, rozlišení 3MP, 2cestné audio

#ad
Tapo #ad - Tapo care je placené cloudové úložiště a služba smart home service; před zahájením placeného předplatného je možné bezplatně otestovat po dobu 30 dnů; můžete si vybrat ze 2 variant předplatného: Základ: od 3, 49 € mtl a prémiové: 10, 49 € mtl.

Kameru můžete sdílet také se svými rodinnými příslušníky. Rozšířené noční vidění – i v noci může kamera dosáhnout dohledu až 9 metrů. Funkce pan/naklonění zajišťuje, obousměrné audio vám pomůže mluvit s dítětem, že vaše dítě vidí, ať už jste kdekoli, když jste zaneprázdněni. Lze použít jako alternativní chůvičku s kamerou. Dvoucestné audio – komunikujte přes integrovaný mikrofon a reproduktor. Rozlišení 3 mp – zachytí každý detail v ultra ostrém rozlišení 3 MP.

Bezpečná lokální video paměť – podporuje micro sd karty až 256 gB a ukládá vaše videa lokálně na disk karta Micro SD není součástí dodávky. Rozsah dodávky – bezpečnostní kamera tapo wlan, síťový zdroj, upevňovací materiál, montážní příslušenství montážní deska, návod k rychlé instalaci. Jemné otáčení a naklápění – 360° horizontální oblast pro detailní přehled o domě.
ZnačkaTapo #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0
Šířka0
Číslo díluTapo C210
ModelkaTAPO C210
Záruka2 roky.

8. eufy Security

#ad

Nekompatibilní s HomeBase, WLAN, rozpoznání osob, senzor pohybu, bezpečnostní kamera s otočným sklonem, 2K monitorovací kamera pro vnitřní prostory, eufy Security Solo IndoorCam P24, noční vidění

#ad
eufy Security #ad - Zcela jasné: 2k jasnost a rozlišení 1080p 1080p se sadou HomeKit zajišťují, že je každý snímek zaznamenán co nejpodrobněji. Homekit je k dostání s aktualizací. Pokročilé propojení: vnitřní kamera eufy je ideálně kompatibilní se sadou apple homeKit, Google Assistant a Amazon Alexa.

Inteligentní rozpoznávání osob: senzor s integrovaným rozpoznáním osob snadno odlišuje domácí zvířata od osob a spouští alarm pouze ve správný okamžik, kdy zaznamená rizikovou událost. Při otevření sady homekit musíte přístroj nejprve přidat do aplikace eufy Security a aktivovat. Jednoduše otočte objektiv horizontálně na 360° pro přesné zobrazení rohů nebo vertikálně nakloňte na 96°, abyste vše udrželi vertikálně v zorném úhlu.

Komunikace v reálném čase: díky integrované, oboustranné audio funkci lze díky bezpečnostní kameře kdykoli pozdravit nebo i rozkazovat a varovat. Inteligentní senzor pohybu: jakmile je v zorném poli detekován pohyb, kamera objekt ihned začne sledovat.
Značkaeufy Security #ad
VýrobceEufy #ad
Výška4.21
Délka2.97
Hmotnost0.66
Šířka2.97
Číslo díluT8410322
ModelkaT8410X

9. TP-Link

#ad

TP-Link Tapo C310 Überwachungskamera Außen, Zwei Wege Audio,unterstützt Alexa & Google Assistant, 3MP Hochauflösung, IP66 wasserdicht,Alarmmeldung, WLAN IP Kamera, Bewegungserkennung, 30m Nachtsicht

#ad
TP-Link #ad - Bewegungserkennung und Benachrichtigungen:Benachrichtigt Sie, wenn die Kamera eine Bewegung erkennt. Sichere lokale speicherung: bis zu128GB 3MP Video auf einer microSD-Karte und bietet so bequemen Zugriff auf Ihr Videomaterial.

Ultrahochauflösendes Video:Zeichnet jedes Bild in kristallklarer 3MPDefinition auf. Erweiterte nachtsicht:Bietet selbst bei völliger Dunkelheit eine Sichtweite von bis zu 30m. Zwei wege audio:ermöglicht die Kommunikation über ein eingebautes Mikrofon und einen Lautsprecher. Sprachsteuerung:jetzt befreit von den händen:funktioniert mit dem Google Assistant und Amazon Alexa. Google assistant und amazon Alexa sind nicht in allen Sprachen und Ländern verfügbar.

Tapo care ist ein kostenpflichtiger cloud-speicher und smart home service dienst;es ist 30 Tage lang möglich kostenlos zu testen, 49€ mtl und Premium: 10, bevor das kostenpflichtige Abo begann; Sie können wählen zwischen 2Abo-Varianten: Basis: ab 3, 49 € mtl. Ton und lichtalarm:lösen Sie Licht- und Toneffekte aus, um unerwünschte Besucher abzuschrecken. Verwenden sie eine SD-Karte für die lokale Speicherung.
ZnačkaTP-Link #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška2.53
Délka4.07
Hmotnost0
Šířka5.6
Číslo díluTapo C310
ModelkaTAPO C310
Záruka2.

10. aosu

#ad

Bewegungserkennung, AOSU 2K Überwachungskamera Innen WLAN Kamera, Nachtsicht zu 10m, kompatibel mit Alexa, Zwei-Wege-Audio, 360° für Babys/Haustiere, IP mit 5G/2.4GHz WiFi, 3MP-Auflösung

#ad
aosu #ad - Ausgestattet mit 8 unabhängigen 940-NM-Infrarot-LEDs, die für den Schlaf des Babys geeignet sind. 5g/2. 4 ghz wlandie Überwachungskamera innen für den innenbereich verwendet einen aktualisierten chip und unterstützt 5 ghz und 2, format fat32, 4 GHz WLAN. Kompatibel mit Alexa und Google Assistant. Empfohlen wird eine micro-sd-karte mit der Spezifikation „8-128GB, Class10“.

Cloud-speicher bietet eine 7-tägige kostenlose Testversion. Wenn ihre kinder und älteren menschen Hilfe benötigen, können sie die Telefontaste der aosu-Innenkamera drücken, um sofort mit Ihnen zu sprechen. Kümmere dich in Echtzeit um dein Baby oder deinen Hund. Schnelles one-touch-gespräch die Überwachungskamera verfügt über ein integriertes mikrofon und einen lautsprecher. Wenn eine bewegung erkannt wird, verfolgt die 360°-Überwachungskamera automatisch sich bewegende Objekte und sendet eine Warnung an Ihr Telefon. Tippen sie einfach auf die „telefonmarkierung“ auf der aosu-Innenkamera und Sie können in Echtzeit Gespräche mit Ihren Lieben führen.

2k qhd videoqualität & 10m erweiterte nachtsichtaosu babyphone mit kamera nimmt eine klare 3mp-auflösung an und ist mit ultraklarer Infrarot-Nachtsicht ausgestattet, fast unsichtbaren 940-NM-Infrarot-LEDs, die selbst bei extrem schlechten Lichtverhältnissen klare und helle Echtzeitbilder liefern kann. Sie können auf eine beliebige Stelle in der Ansicht klicken, um den gewünschten Ort schnell zu finden. 360°-surround-view-funktiondie wlan kamera kann horizontal um 360° gedreht und vertikal um 155° geneigt werden, wodurch Sie eine breitere und umfassendere Sicht auf Ihr Zuhause erhalten.
Značkaaosu #ad
Výrobceaosu #ad
Výška3
Délka2
Hmotnost0.82
Šířka2
ModelkaC2E2BH11